Arama sonuçlarınız

1. pikachu_

Ev elektroniği ve mobilya önerisi

Merhaba Evim tadilata giricek ve bütün odalara mobilya alınıcak ayrı çalışma odası yapılıcak ve yatak-koltuk-tv ünite-kitaplık gibi kalite ve göze hoş gözüken mobilyaları nereden alabiliriz Bütçede problem yok Yatağı şurdan Beyaz eşyayı şu markadan Kitaplığı şurdan al gibi öneriler yaparsanız...
  2. pikachu_

İstanbulun en büyük teknoloji mağazası

İstanbuldaki en çok ürün olan güzel ve büyük teknoloji mağazası hangilri Vede en büyük media markt neresi veya en iyi hizmet sunan
  3. pikachu_

Bilgisayar toplayacağım nasıl toplayalım?

Merhaba 15 bin lira bütçem var ve nasıl bir cihaz toplıyım ramı kaç olsun ekran kartı hangileri olabilir ve saire birde iyisinden monitör lazım ürünlerin adlarını söylerseniz araştırma yapıcam da monitör ve kasa 14 bin falan olursa geri kalanla da klavye mouse alırım
  4. pikachu_

Macbook pilini nasıl kullanılmalı?

Merhaba yeni macbook pro aldım öğrenci olduğum için her gün online ders oluyor masa başında kullanıyorum yani pilini nasıl kullanıyım en iyi pil sağlığı için hep şarjda mı kullanıyım yoksa doldurup 20-30 lara getirip şarja takıp dolmasını bekleyipte mi kullanıyım pil sağlığını en iyi şekilde...
  5. pikachu_

Yazılım Nerede Öğrenilir? Nerede Başlamalıyım

Merhaba öncelikle lise 3 öğrencisiyim ve yazılım kodlama alanına girmek istiyorum ve başarılı olabiliceğimi düşündüğüm bir alan ve yıllardır bilgisayarlarla teknolojiyle içli dışlıyım her neyse bir şeyler öğrenmeye başlamak için araştırma kafamda ufak ufak bir şeyler oturdu fakat ve youtube...
  6. pikachu_

Modem arayüzüne giriş yapamıyorum

ip adresim 192.168.1.37 fakata arayüzüne giriş yapamıyorum yazıyorum adresi sunucuya bağlanamıyorum modemi sıfırladım farklı ip adresi çıktı onada aynı sorun oluyor ne yapmalıyım bildiğim kadarıyla 1.1 ile girş yapıyordum ben hep ama bu neden olmuyor ve çözümünü bilen varsa yazarsa çok makbul geçer
  7. pikachu_

Ev interneti hangisi alınmalı

Merhaba eve internet alıcam fakat ne alıcağımı bilmiyorum altyapı baktığımızda 50-70 e kadar falan destekleniyor diyo ne kadar doğrudur bilemem hangi öperatörü alayım fiyat önemli değil evde iki kişi aynı andan ders yapıyor ve yoğun intenet kullanılıyor ne önerirsiniz birde taşınabilir modem...
  8. pikachu_

Macbook oyun performansı bilenler baksın lütfen

merhaba ilk defa macbook cihaz kullanıyorum elimde macbook pro 2020 i5 16 ram 16.000 tl lik fiyatı olan cihaz var ve cs go yüklicem ayarlar ortada tutup oynasam cihaza bir sıkıntı yaparmı yoksa normal yorulmuş gibi mi olur birde cs go oyanamk ne kadar doğru
  9. pikachu_

Harbi Yazılma Başlangıç

Merhaba İnternette araştırma yaptığımda güzel içerikler var ama tam istediğim sonuca ulaşamadım Araştırmam yazılıma nasıl başlanır neler yapılmalı yapılmamalı tiyolar vs Git udemydrn ders al dil öğren cart curt Benim yazılıla gram alakam yok baban dil öğren falan diyorlar benim ne yapmam lazım...
  10. pikachu_

TouchePad özellikleri çalışmıyor

dün lenovo ideapad s145 15API aldım touchpadı çalışıyor tıklıyorum amaaşağı yukarı kaydırma Pencere geçişi yapma Fotoğrafı küçültme büyültme gibi özelliklerini kullanamıyorum windows 10 yüklettim ama bilgisayardada windows Etkinleştir diyor ne yapmalıyım
  11. pikachu_

Huawei watch gt 2

Huawei watch gt 2 yi mesela siyah kordonlu aldığım zaman diğer kordon modellerini takabiliyor muyum herhangi bi kordonu
  12. pikachu_

Yeni başlayanlar için hangi kaykay

Türkiyede bulabileceğim penyboard longboard tarzında çok pahalı olmayan kaykay markaları neler decathlon daki oxelo lardan başka kaliteli aşırı pahalı olmayan marka veya kaykayın kendisini önerir misiniz kaykaylar kaliteli olucak modellerde yukardaki gibi az çok dem yelim boş geçmeyin
  13. pikachu_

Hangi kablosuz fare

macbook ta kullanılabilen kablosuz, malzeme kalitesi iyi olan, usb bağlayıpta çalışan, kaliteli ve iyi marka mouse olarak ne tavsiye edersiniz bir kaç tane biri pahalı biriside daha uygun yani 150-200 lük gibi birde 400-500 gibi
  14. pikachu_

İngilizce eğitimi almak istiyorum

Merhaba Yazılım ile uğraşmaya başladım ve ingilizcem sıfır denilebilecek kadar zayıf sıfırdan İngilizce öğrenmek istiyorum, en iyi öğrenim metodu nasıl tavsiyeleriniz bekliyorum ve hangi mecradan kurs almalıyım ücretli ücretsiz farketmez benim bitik İngilizce seviyemi arşa çıkarması lazım
  15. pikachu_

yazılım mühendisi iş nerede çalışır

bahçeşehir gibi ışık gibi iyi üniversiteden yeni mezun olmuş, Türkiyede çalışıcak, hangi dilleri bildiği hangi pozisyonda çalışacağı önemli değil 1-önecelikle şunu sorayım türkiyede yazılım mühendislerinin çalışabileceği en iyi şirket nereler 3-5 tane söyleyebilirseniz 2-yeni mezun ne zaman işe...
  16. pikachu_

Yazılım Mühendisi Nerede Çalışır?

bahçeşehir gibi ışık gibi iyi üniversiteden yeni mezun olmuş, Türkiyede çalışıcak, hangi dilleri bildiği hangi pozisyonda çalışacağı önemli değil 1-önecelikle şunu sorayım türkiyede yazılım mühendislerinin çalışabileceği en iyi şirket nereler 3-5 tane söyleyebilirseniz 2-yeni mezun ne zaman işe...
  17. pikachu_

Yazılıma yeni başlayacaklara tavsiyeler

Yazılıma yeni başlıyacaklara ne tavsiye edersiniz eğitim görürken nelere yoğunlaşmalılar hangi dili daha çok öğrenmeliler başlangıç seviyesi için bi kitap önerinizide alırım
  18. pikachu_

Üniversitelerde yazılım dersleri

üniversitede yazılım mühendisliğine hiç bir yazılım bilgisi olmadan gidilir mi yani üniversitede önceden alt yapı olması zorunlumu yoksa derslere temelden mi başlıyorlar
  19. pikachu_

Yazılıma yeni başlıcaklar tavsiyeler

Yazılıma yeni YENİ BAŞLIYACAKLARA neler öneririsiniz nasıl bir yol izlemeliler yeni başlıyacaklar için kitap önerisi bir de üniversitede başlasa yeterli olur mu yoksa üniversiteden önce başlamak zorundamı
  20. pikachu_

yazılıma yeni başlayacaklara göre en iyi kitap ve online eğitimler

Yazılıma yeni başlayacak olan birisine en uygun, en açık, anlaşılabilir öğretici kitap öneririmisiniz ya da kitap dışında neler yapmalarını öneririsiniz