Arama sonuçlarınız

1. E

Hp Yazıcı Sorunu

Yazıcı çıkarmam gereken sayfanın küçük bir kısmını çıkarmıyor yani testteki sorunun tamamını almıyor bu yüzden aynı şeyi tekrar tekrar yazdırıyor . Ne yaparsam yapayım olmadı . Lütfen biri yardım edebilir mi ? Yazıcı modeli : HP DestJet 2633
  2. E

Google fotoğraflardan yanlışlıkla fotoğrafları yedekleye bastım ve fotoğraflarım gitti

Google fotoğraflardan yanlışlıkla fotoğrafları yedekleye bastım ve fotoğraflarımın çoğu bir anda galerimden gitti. Onları tekrar galerime nasıl yükleyebilirim ?
  3. E

Huawei Matebook D15 Kamera

Huawei Matebook D15 modelinde gömülü kamera , açısı ayarlanamadığı için sorun yaratabilir mi ?
  4. E

MacBook air 2020 Pubg mobile kaldırır mı?

Macbook Air bilgisayarların oyun bilgisayarı olmadığını biliyorum ama sadece Pubg Mobile yüklesem kaldırır mı ?
  5. E

Airpods'ı Android telefonda kullanırsak sorun yaratabilir mi ?

Airpods'ı Android telefonda kullanırsak herhangi bir sıkıntı ile karşılaşır mıyız ?
  6. E

Apple Öğrenci İndirimi 2020

Apple ' ın internet sitesi üzerinden yapılan alışverişte öğrenci indirimi ve airpods hediyesinden yararlanmak için üniversite öğrencisi olduğunuza dair bir belge veya kanıt isteniyor mu ?
  7. E

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Amerikan kültür yabancı dil kursu hakkında bilgilerinizi veya düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz ? Ücreti , eğitimi , öğrenci memnuniyeti , öğretmenleri vb.
  8. E

iPhone 11 mi Macbook Air 2020 mi?

Biraz garip bir karşılaştırma ama sizce hangisi alınmalı ?