Arama sonuçlarınız

1. Ecel121

Soru Bende neden Minecraft Dungeons var??

Arkadaşlar bana Minecraft Windows 10 sürümünü arkadaşım hediye etmişti 2022 yılında o zaman yazın bana java sürümüde hediye geldi ama şuan minecraft dungeons bende var görünüyor ama ben satın almadım neden böyle?? (Game Pass'im var ama eskiden game pass ile oyna diyordu şuan YÜKLE olarak...
  2. Ecel121

Soru Paycell'imde 3000 tl var

paycell indirdim içinde 3000 tl var bu para neden var? ve bu parayı özgürce kullanabilir miyim?
  3. Ecel121

Soru Death Stranding sürekli oyundan atıyor (Director’s Cut)

Acilen yardım Steam üzerinden günler önce satın almıştım yeni oynama fırsatım oldu iade süresi bitti ve oyun sürekli oyundan atıyor oynayamıyorum 1680350074 Güncelleme : Sorunu çözdüm pc de the last of us yüklüydü ve silince her ne hikmetse sorun çözüldü oyun başka oyunları bile bozuyor ?
  4. Ecel121

Soru The Last Of Us Part 1 (PC) Zam Gelir Mi?

Gelirim olmadığı için Bionluk'tan falan iş yapıyorum, Excel'de şablonlar oluşturuyorum bir sürü iş yapmaya çalışıyorum böyle çalışarak mart sonunda The Last Of Us Part 1 alabiliyorum ama bir endişem var bu oyun şuan 600 TL zam gelme ihtimali var mıdır? (The Last Of Us'u çok seviyorum ve almak...
  5. Ecel121

Soru Green Man Gaming Üzerinden Oyun Satın Alamıyorum

MSI'ın sitesi üzerinden en az 5 ay uğraşa uğraşa 600 puan topladım 12 dolarlık steam ve green man gaming kodu vardı steam'a TR'de kullanılamaz dediği için Green Man Gaming kodu aldım kodu girdim siteye 160 TL hesabıma geldi fakat siteden oyun alamıyorum "Unfortunately, you are not allowed to...
  6. Ecel121

Rehber MSI Clutch GM08 İnceleme

Kablolu bir fare kablolu olması benim için çok sorun değil Laptop'umun arkasından geçiriyorum çok farkettirmiyor gelelim ürünün kalitesine ben hayatımda hiç kaliteli fare kullanmadım bu benim için bir ilkti ve bana çok iyi hissettiriyor bence çok iyi
  7. Ecel121

Rehber ECEL'in Bannerlord Serüveni

Kardeşimi bulmak için atıma atladım başladım gitmeye çapulculardan kurtardım onu sonra anladım ki bu pislikleri temizlemeliyim ordumu kurdum küçüktüm ama büyüyecektim büyüdüm büyüdüm beni gören Derthert davet etti krallığını kabul ettim artık şanlı bir lorddum dahada devam ettim savaşlarda...
  8. Ecel121

Soru 100 TL Altı Oyun Önerisi

Steam'da şuan tam;93,94 TL var güzel oyun arıyorum ucuz bir çok oyunu 100 tl geçmeyecek şekildede önerebilirsiniz tek şart game pass de olmamasına dikkat ederseniz sevinirim çünkü game pass aboneliğim hali hazırda var
  9. Ecel121

Soru Mount And Blade 2 Bannerlord'dan Sıkılıyorum

Aga Oyun Akıyordu Derthert'e Katılıp Güzel Güzel Ordu Kurup İlerliyordum 3-5 Kalem 2-3'de Yerleşkem Vardı Ama Batı-Kuzey-Güney İmparatorlukları Savaş Açtı ve Barış Yapamıyorum Her An bir Gerilim Sürekli Kalelerime Vuruyorlar Köylerim Yağmalanıyor Yerleşkelerim Aç Kalıyor Bir Yol Gösterin Bana Ne...
  10. Ecel121

Soru C Diski Aşırı Dolu

Aga siliyorum siliyorum 2.gün yine artmış kendi kendine sürekli artıyor içindeki herşeye gizli öğeler açık bakıyorum sadece 55 GB ne yapıcam hiçbirşey bilmiyorum çıldırmak üzereyim lütfen gören yardım etsin rica ediyorum Ekler;
  11. Ecel121

Soru Marvel’s Spider-Man PC Ne Zaman Kırılır?

-Önceden belirteyim konumda herhangi bir şekilde korsanı desteklemiyor reklam yapmıyorum sadece sordum- Arkadaşlar uzun bir aradan sonra selam! Ya 12 Ağustosta PC’ye gelcek oyun bizdede para yok sizce ne zaman kırılcak bu oyun? (Aynı Dağıtıcı Sony’nin God Of War Oyunu 45 Dakikada Kırıldı!)...
  12. Ecel121

Rehber Msi GF63 Thin 10sc-260xtr examination

MSI best service and best product! it totally deserves its price and you feel the MSI quality
  13. Ecel121

Soru Ben And Ed Bölümler Pasif

Oyuna new game olarak giriyorum eğitim alanını geçince bölüm kutuları pasif oluyor oyuna devam edemiyorum acil yardım 1643208444 Beyler Sorunu Çözdüm! ben oyunu yönetici olarak kullandığım bir yere kurduğum için (yani o klasöre girmek için yönetici istenen oyun save dosyalarına ulaşamıyormuş)...
  14. Ecel121

Yardım Windows 11 Yanlış Disk Boşluk Gösterimi

Arkadaşlar Benim D diskimdeki boş alanın birazı c nin boş alanı olarak görünüyor far cry 5 yüklemek için boş alan lazım oda c de ne yapmam lazım acil yardım koyduğum ilk fotoğrafta boş alanlar var ikide bütün dosyaların d de ki boyutu var (görüyorsunuz 104 dolu ama 51 gb boş olması gerekirken...
  15. Ecel121

Soru Sanal diske oyun indirilir mi?

Dalga geçebilirsiniz fakat cidden bilmiyorum sanal disk açsam ne olur rahatça uygulama kurulabiliyor mu acil yardım ederseniz sevinirim :)
  16. Ecel121

Yardım Game Pass PC Minecraft Açılmıyor

Oyuna Giriyorum unable to update the minecraft native launcher diye bir hata geliyor oyun daha 41 dk önce eklendi game pass'e ne yapmalıyım dosyalarına girerek sorunu çözmek istedim ama dosyalara ulaşamıyorum (neden kaynaklı bilmiyorum) yardım edin pls
  17. Ecel121

Soru Steam satın alma bugu sorun olur mu

sorun olur mu
  18. Ecel121

Soru Bu Depolamaya Valorant Yüklenir mi?

Arkadaşlar PC'de Crysis 3,Steam Pubg Ve Gta 5 Var Valorant'da İndirmek İstiyorum Ama Depolama Böyle Yerel Disk C'ye İndirsem Bir şey Olur Mu? 1634994086 Sorun Olmaz Demi:D
  19. Ecel121

Soru GTA 5 nasıl 107 GB?

256 GB SSD kullanan bir PC'm Var Fakat Gta 5 yükleyemiyorum Epic'te 107 Gb İstiyor 2013 Yapımı bir oyun nasıl böyle yüksek bir depolama alanı ister!? daha düşük bir boyutla indirme şansım yok mudur sadece 60 gb boş alanım var birşeyler silsem taş çatlasa 90 GB yaparım oda zaten ssd sağlığı için...
  20. Ecel121

Soru Pubg Mobile Yanlışlıkla UC Harcadım Nasıl Geri Alırım?

Zar Zor Bu Sezon İlk Defa RP Açtım Ne Güzel İade Yapıyordu Bir Dahaki Sezonda Alacaktım Fakat 206 UC Varken Yanlışlıkla AG Kutusunda 140 Tanesini Harcadım Durumum Olmadığı İçin Üstüne UC Ekleyemem Nasıl Ucleri Geri Alabilirim? Hesap ID:5295577705
  21. Ecel121

Soru Xbox Game Pass RDR2 Var Mı?

Arkadaşlar Xbox Series S Almayı Düşünüyorum Xbox Game Pass ile İyi Bir İkili Olur Diye Xbox Game Pass de Alacağım Fakat Red Dead Redemption 2 ve Gta 5 Var Mı? Game Pass’te Çoğu Kaynak Var Diyor Ama Bazılarıda Kaldırıldı Diyor Xbox Game Pass’i Olan Arkadaşlar Veya Konuyla Alakalı Bilgisi Olanlar...
  22. Ecel121

Soru Babaya Xbox Series S Aldırma

Babam İmam Ve Bana Konsol Lazım Bunu Uygun Gördüm Babamın Maaşı 6K Nasıl Aldırırım Ayrıca Babam Kış Geliyo Kömür Alıcak 5 Ton Onada Para Lazım Ne Yapmalıyım?
  23. Ecel121

Soru Lazer Baskılı iPad 8 Satılır Mı?

Tertemiz Bir Kaç Ay Kullanılmış Ama Lazer Baskı Uygulanmış Bir Cihaz Satılır Mı?
  24. Ecel121

Soru Nintendo Switch Alınır Mı?

Elimde iPad 8.Nesil Var Ama Daha Fazla Oyun Oynamak İstiyorum Ayrıca 32 GB Olduğu İçinde Pek Çok Oyundan Uzak Kalıyorum :D Yani 3000 TL İle Aklıma Alınacak Tek Şey Nintendo Switch Geldi Fakat Oyunları Çok Pahalı Ayrıca Sunulan Bedava Oyunların Bana Yetmeyeceğini Düşünüyorum Sizce Nintendo Switch...
  25. Ecel121

İPad için App store 10 tl oyun

evet iPad im için app storeda 10 tl ye oyun arıyorum bütçe 10 tl biri 5 diğeri 3 diğeri 2 tl falan diye birsürü oyunda önerebilirsiniz 10 tl tek bir oyunda olur önerileri bekliyorum 1611830638 15 tl ye falanda çıkarsa birşey olmaz 20 ye falan gitmesin 15 e kadar sorun yok 1611843574 acil cevap...
  26. Ecel121

Apple arcade bana bildir

Of of kafayı yiyeceğim Apple arcade de yanlışlıkla bir oyuna bana bildir dedim ve her birşey indireceğim zaman o oyunun geldiğini söyleyen hata alıyorum bıktım işin kötüsü şu hatadan bıktığım için paraya kıyıp Apple arcade aldım oyunu yükledim bitti gitti sorun da işte şimdi kardeşim başka bir...
  27. Ecel121

Apple stok sorunu

Gençler önceki konulardan hatırlarsınız ipad almıştım 2 hafta geçti tam 14 gün oldu ve hala gelmedi apple a böyle böyle yazdım hemen aradılar irlandadan dediler stok yok kasımın 2.haftası yada 2. haftasından itibaren stok gelicek dediler orayı tam duymadım bu 1 hafta öncenin olayı bu arada...
  28. Ecel121

Şu ipad ı aldım iyimidir

Brolar bu iyimidir 32 gb wifi altın renk aldım 10.2 inç iPad Satın Alın
  29. Ecel121

For honor dc sunucu

for honor türkiye dc sunucusuna katılacağım ama davet süresi doldu diyor yeni bir link bilen atabilir mi?
  30. Ecel121

Epic games indirme devam eder mi

gta 5 indiriyorum baya yüklendi ama şuan uygulamadan çıkıp bilgisayarı kapatıcam ama indirme en baştan mı başlayacak kaldığı yerden mi emin değilim bilen varsa yazabilirmi kaldığı yerden devam ediyor mu diye
  31. Ecel121

Rtx 2080 iniz olsaydı ne oynardınız

Bakalım neyi seçeceksiniz
  32. Ecel121

Google play kod yardım

Biliyorum böyle birşey yapmam yanlış ama Google play kod verebilecek varmı 1601141398 Kimse yok mu
  33. Ecel121

Epic kupon 80 tl ye oyun öneri

bu epic rocket league alanlara 60 tl kupon veriyordu aldım kuponum geldi ama oyun önerin 80 tl üstüde alıyım
  34. Ecel121

Brawl stars nasıl çıkış yapabilirim

hesabımı supercell ID den çıkarmam için hiç bir yol yokmu yardım edin
  35. Ecel121

Hayattan bıktım ve bannerlord (hepsi sadece şakaycı ciddiye almayınız)

Herşey üst üste geliyor bannerlord da sıkıntılar çalınan hesaplarım ağrıyan dişlerim hayat beni çok zorluyor
  36. Ecel121

Brawl Stars hesabım çalındı

brawl stars oyununda aylarca emek verdiğim 10600 kupalı hesabım çalındı hesap supercell ıd ye bağlı napıcam beyler yardım edin
  37. Ecel121

Yapmaman gerekeni yaptım

önceki konumda death stranding benim için bitmiştir demiştim ama oyuna tekrar girdim çünkü oyunlarıma baktığımda ac odyssey watch dogs 2 hiç ilgimi çekmiyordu elim death stranding e kayıyordu en son açtım ve 3 gündür kaldığım yere hala ulaşamadım ama yaklaştım maalesef 1596047233 bu arada mesajı...
  38. Ecel121

Death Stranding Benim İçin Bitmiştir

sabah kalktım tam 3 saat death stranding açılmasını denedim 3 saat boyunca denememden sonra açıldı ama birde ne göreyim saveler gitmiş o an çıldırdım oyunun sonlarındaydım ve en baştan başlayacaktım ******* böyle işe deyip çıktım google ye girdim youtube ye girdim ve death stranding final...
  39. Ecel121

Sizce iyimi? Gelin herkes inceleme paylaşsın

Bir kesim oyuna 7 den fazla puan vermem desede ben oyunda epey ilerledim ve gayet beğendim sizce bu oyun iyi mi oyunumuz Death Stranding hep beraber bir inceleme yapalım benim incelemem Şimdi inceleme gelelim oyun tek kelimeyle eksiksiz şu ana kadar oyunda hiçbir eksik görmedim Kv lerden...
  40. Ecel121

DEath stranding acil yardım

(Önceki konuyu kimse görmediği için tekrar attım) Death strandinge steam hesabımdan giriyorum ve bazen açılıyor bazen bir sorunla karşılaştık deyip bir link veriyor linkte oyun satın alma işleminiz doğrulanmadı 24 saat sonra deneyin diyor sorunun çaresi varmı
  41. Ecel121

Death stranding pc bazen açılıp bazen açılmama

Death strandinge steam hesabımdan giriyorum ve bazen açılıyor bazen bir sorunla karşılaştık deyip bir link veriyor linkte oyun satın alma işleminiz doğrulanmadı 24 saat sonra deneyin diyor sorunun çaresi varmı 1595511036 bilen yokmu 1595511816 yeni açılşan konu gitmiş neyse 1595511868 yardım...
  42. Ecel121

Bannerlord rezilliği

Ben ne yaparsam yapıyım bu oyuna yeni bir mount and blade oyunu gibi bakamıyorum bu oyunun benim için adı mount and blade warband remastered çünkü 10 yılda aynı oyunu yapmışlar sadece farklar şu grafik yeni arayüz daha çeşitli karakter yaratma bitti yani bence bu oyun sadece bir remastered çünkü...
  43. Ecel121

Origin vergi var mı

crysis 3 alıcam ama 5 euro yaklaşık 40 tl vergisi var mıdır steamda var vergi ondan sordum 1592429671 Birde bu origin euro ile satıyor benden tl karşılığınımı alırlar yoksa satın almama izin vermezler mi
  44. Ecel121

banacrysis 3 ve anthem verene (unravelde olur anthem yerine) benFar cry 3 deluxe edition veriyorum iyi takas kaçırmayın

dediğim gibi far cry 3 le crysis 3 ve anthem i takas ediyorum bana anthem ve crysis 3 verene far cry 3 veriyorum 1592235825 crysis 3 ve anthemin origin olması zorunludur
  45. Ecel121

far cry 3 satmak

far cry 5 gold edition aldım yanında far cry 3 deluxe edition da verdiler hiç oynamadım daha öncede oynamadım bitirmedim sizce satayım mı 1592169244 satarsam fiyat 120 tl 1592169318 satarsam fiyat 135 tl yanlış yazdım üstte
  46. Ecel121

Far cry 3

böyle bir şey olamaz önceki açtığım konuda far cry 5 varken oynamam demiştim ama denemek için girdim ve ayarları ultra ya çektim oyun açılır açılmaz büyülendim 2012 yılında böyle iyi bir grafik olamazdı hele gün ışığında müthiş bir grafik vardı oyunda grafik çok iyiydi far cry 5 i ultra ayarda...
  47. Ecel121

Epic games kütüphaneme nedensiz gelen oyun

epic games launchere girdim kütüphanemi açtım ve ben eklememe rağmen kütüphanemde far cry 3 vardı sizce kütüphaneme neden geldi bu oyun 1592034174 bide oyun standart edition değil deluxe edition 1592034335 şu an oyun epic games te 160 tl ye satılıyor deluxe edition olarak 1592034509 şu an oyun...