Arama sonuçlarınız

1. M

Soru İphone 7 Plus Batarya Önerisi

İphone 7 Plus cihazımın bataryası şişti ve değiştirmem lazım İnternetten araştırdığımda 3 adet markaya denk geldim bu markalardan aralarından kullanıp yorum yapabilecek var mıdır acaba hangisi daha iyidir. Aslında orjinal batarya taktıracaktım ama ekranım yan sanayi olduğu için apple batarya...
  2. M

Öneri Yeni Sistem İçin Anakart Önerisi Yardımcı Olabilecek Var Mı

hocam tekrardan merhaba max. 1000 tl ye kadar önerebileceğiniz klavye var mı acaba
  3. M

Soru Kasa Fanları Arasından Hangisi Alınır

3 adet kasa fanı alacam internette çok fazla fan model ve markası var aralarından seçebildiğim kadar bazı modelleri ayırdım. Bunlar arasından yardımcı olabilecek var mı. **Bu 2 model rgb değil ama internette ikisi de çokça övülüyor.** ARCTIC P12 PWM – 120 mm PWM kasa fanı, statik baskı için...
  4. M

Hocam aynı sitede ki ryzen5 5600'lü olan sistemi aldım
  5. M

hocam sistemi topladığım sitede sadece asusun anakartları vardı ilk önerdiğiniz ana kartını ekleyerek aldım. İlgilendiğiniz için tekrardan teşekkür ederim.
  6. M

tamamdır hocam rahatsız ettiysem kusura bakmayın tekrardan çok teşekkür ederim. Asus tuf gaming B450 M PLUS2 de 4.0 yok bende onun için sormuştum. Attıklarımın arasında sadece B-550M K ve B550M-A da 4.0 var. Akşam sizin tavsiyenizi bekliyorum tekrardan çok teşekkür ederim.
  7. M

hocam ilgilendiğiniz ve cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Gözüme şimdi bir şey takıldı son olarak onu da sorucam PCIe 3.0 ve 4.0 arasında çok bir fark var mıdır veya bu özellikler sistemde hız olarak çok büyük bir fark yaratır mı bilginiz var mı acaba
  8. M

Hocam son bir şey daha sorucam bu anakarta epeyde baktığımda zen3 desteklemiyor ama ryzen 5 5600 zen3 mimarisi ile yapılmış o yüzden bir sıkıntı yaratır mı
  9. M

Hocam attıklarımın içinden herhangi birini kesin olarak alacam aralarındaki fiyat farkı önemli değil en iyisi ve sistemle hangisi en uyumluysa onu bana söyleyebilir misin aralarındaki fiyatlar önemli değil.
  10. M

hocam bir siteden alıyorum sistemi ve sadece asus prime ve tuf serisinin anakartları var onlar içinde de bütçede en çok zorlayabileceğim maksimum bu attığım anakartları bunlar içinden en iyi beni hangisi idare eder Asus Prime B550M-A AM4 Soket Anakart bir de bu anakart var ekstra olarak gözden...
  11. M

Ryzen 5 5600 işlemci ve ASUS Radeon RX 6700 XT ekran kartlı bir sistem topladım ama anakart konusunda hiç bilgim yok ve karar veremiyorum. Anakartların özelliklerini karşılaştırdığımda zen ze+ zen2 zen3 diye bir şeyler gösteriyor ama internetten baktığımda da bunların ne olduğuna dair bir...
  12. M

Öneri Televizyondan Anlayan Birisi Bana Yardımcı Olur Mu Lütfen

çok teşekkür ederim hocam sağolun
  13. M

TCL de ki dolby vision teknolojisi HDR+ a göre çok büyük bir görüntü farkı yaratır mı bir de HDR10+ ile HDR10 Plus aynı şeyler mi hocam bilgin var mı
  14. M

Hocam diğer 2 televizyona göre avantajı nedir tam olarak
  15. M

Televizyonda oyun oynanmayacak sadece normal uydu yayını ve Netflix-Prime Video-Disney+ izlenecek televizyondan hiç anlamıyorum baya model önerisi araştırdım en son bu 3 model arasında kaldım araştırabildiğim kadar. Bu 3 modelden hangisi daha iyidir televizyondan anlayıp yardımcı olabilecek...
  16. M

Soru GameGaraf 650W 80+ Bronz bu sistem için yeterli ve iyi midir

Kasalar Bunlar Bunlarda güç kaynakları 1672235070 Hocam 18045 tl iyi midir sizce bu fiyat. Kasa ve güç kaynağı değişikliği yaparsam da 19500 civarına geliyor.
  17. M

psu u değiştiremiyorum onu değiştirmem için kasayı da değiştirmem gerekiyor
  18. M

Merhaba GameGaraj'dan böyle bir sistem topladım ama kasa ve güç kaynağı konusunda aşırı arada kaldım bu kasada bulunan güç kaynağının kalitesi nasıldır acaba sisteme herhangi bir zarar verir mi. Kasayı değiştirmek isteyip MPG GUNGNIR 110M | Gaming Case | An Eternity of Excellence bu kasayı...
  19. M

Soru iPhone 7 Plus 27 Watt Zarar Verir mi?

Hocam iPhone 7 Plus'ta hızlı şarj desteği yok. Bir sıkıntıya sebebiyet verir mi?
  20. M

Soru iPhone 7 Plus 27 Watt Zarar Verir mi?

Arkadaşlar merhaba elimde İphone 7 Plus telefon var ama şarj aletim yok. Elime orjinal TYPE-C kablo geçti ve buna bir adaptör almak istedim ama baktığımda tüm çoğu type-c adaptörlü modeller 18W ile şarj ediyor İphone 7 Plus ise 10-12W 'a kadar sağlayabiliyor. Almayı düşündüğüm ürün bu ...
  21. M

Bu iki bilgisayar arasında kaldım tavsiye verebilicek olan olursa çok mutlu olurum

2 yılın ardından buraya bir ekleme yapıyım belki şimdi yine arada kalan arkadaşlar için yardımcı olur. 2020 eylülde casper bilgisayarı aldım. Şuan 2 yıl 2 ay oldu alalı ve daha hiç sorun çıkmadı performans düşüklüğü de yaşamadım ömür boyu bakımdan da daha sadece 1 kez yararlandım yani 1 kere...
  22. M

Yardım Hesabıma giriş yaptığımda bu ekranda kalıyor

Hesaba giriş yapınca böyle bir ekran geliyor ve böyle kalıyor internetten biraz araştırdım ban veya herhangi bir ceza yeme durumunda böyle bir ekran gelmiyor diye anladım.Bu ekranın gelmesinin sebebi nedir acaba bilen var mı
  23. M

4 Kulaklık Arasında Kaldım Kullanan veya Bu Konudan Anlayan Arkadaşlar Yardımcı Olabilir Mi

kullanıyor musun hocam nedeniyle beraber yazar mısın
  24. M

4 Kulaklık Arasında Kaldım Kullanan veya Bu Konudan Anlayan Arkadaşlar Yardımcı Olabilir Mi

https://www.trendyol.com/james-donkey/712-siyah-7-1-surround-rgb-gaming-kulaklik-neodimyum-50mm-suruculer-p-3813428?boutiqueId=533713&merchantId=106248 https://www.trendyol.com/gamepower/medusa-siyah-7-1-pro-oyuncu-kulakligi-p-3528132?boutiqueId=533396&merchantId=109549...
  25. M

Twitch Telif

Teşekkürler
  26. M

Twitch Telif

Merhaba arkadaşlar bir yakınım Twitch platformunda yayınlara başlayacak. Ama konsepti Mario üzerine kurulu. Adı ArcMario olacak ve profil resminde, panellerinde Mario fotoğraflarını kullandı. Acaba ilerde bunun için telif veya şikayet alır mı? Örnek olarak twitch linkini paylaşıyorum. Yardımcı...
  27. M

windows 10 pro key

estağfurullah hocam ilgilendiğiniz ve cevap verdiğiniz için ben teşekkür ederim 1599776908 biraz öyle oldu hocam ama aldık sonunda ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
  28. M

windows 10 pro key

hocam mail atmıştım belki dönerler diye bekledim o yüzden cevap yazmadım kusura bakmayın. 3 gün önce mail attım dönüş sağlanmadı,bi sonraki gün siteden yazmayı denedim ilk yazdığımda cevap verdiler fakat sonradan sorundan bahsedince cevap gelmedi.Yaklaşık 15 dk önce siteden bir daha...
  29. M

windows 10 pro key

havale yaptım hocam dedikleri gibi açıklama kısmına sipariş numarasını yazdım. 1599426679 bugün mail attım hafta sonu olduğu için belki ilgilenemiyorlardır yarın bir daha denicem
  30. M

windows 10 pro key

direkt olarak kendi sitelerinden aldım,bana para göndermem için bir iban numarası attılar açıklama kısmınada sipariş numarasını yazmamı söylediler dediklerini yaptım sonrada canlı desteği parayı gönderdiğime dair bilgilendirdim ama bir geri dönüş sağlamadılar.
  31. M

windows 10 pro key

hocam direkt olarak yazılımbudurun sitesinden almayı denemedim parayı hesaplarına yatırdım ama key daha gelmedi inşallah yarın gelir 1599419651 hocam zaten öyle yapıcam ama güvenilir bir site arıyorum
  32. M

windows 10 pro key

Arkadaşlar yeni bir freedos bilgisayar aldım,windows 10 pro key alacağım ama çok fazla satan site var hangisine güvenilir emin olamıyorum.Daha önce alan ve sıkıntı çıkmayan,memnun olan,sıkıntı çıktığında ilgilenen siteler bilen varmıdır.
  33. M

Darboğaz

Arkadaşlar i7-10750h işlemci ile gtx 1650ti ekran kartlı sistemde darboğaz olur mu
  34. M

Bu iki bilgisayar arasında kaldım tavsiye verebilicek olan olursa çok mutlu olurum

Aradaki fiyat farkına değicek kadar bir kalite farkı olur mu. 1591957181 Kalite olarak ne gibi farklar olur
  35. M

Casper Excalibur G770.1075-B5H0X Intel 10.Nesil i7-1075 16GB RAM 1TB+256 SSD 4GB GTX1650 DOS | Trendyol Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar monstera 1 tb HDD takılınca ve ramı 16gb a yükseltince fiyatı 8350 tl'ye çıkıyor. İkisinde de ömür boyu bakım var. Hem monster...