Arama sonuçlarınız

1. S

Instagram profilinde hesap paylaşımı

Arkadaşlar bazı hesapların profiline girince sol üstteki ok'a basınca diğer hesapları da görünüyor bunu nasıl yapabilirim ?
  2. S

Türktelekom internet sıkıntısı

Arkadaşlar sa ben bu internet işlerinden vs. anlamam geçen gün 24mgbt e yükselttik interneti ve iki tane internet ağı var birisi 5 GHz birsi 2.4GHz 5 olan baya hızlı ancak 2.4 olan çok yavaş önceden 4 mgbt kullanıyorduk neredeyse onunla aynı . Ailedeki herkesi 5 ghz ye bağlıcam ama...
  3. S

S20 FE pil performansı

Arkadaşlar dün s20FE yi daha dün yeni aldım ve ekran açık kalma süresi 4 saat ve şarjım %18 sizce iyi mi yoksa servise götürmelimiyim bir de one IU güncellemesi geldi 1.5 GB lık bu güncellemeyle veya herhangi bir güncellemeye düzelirmi
  4. S

Spor sayfası için isim tavsiyesi

Arkadaşlar yaratıcılığınıza ihtiyacım var instagramda bir spor sayfam var. Yaratıcı bir isim arıyorum ona Örn: demarkesports, sportrscope, kısapaslar, L1üçgen vs. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler!
  5. S

Instagram spor sayfası

Beyler instagramda bir spor sayfam var. Yaratıcı bir isim arıyorum ona Örn: demarkesports, sportrscope, kısapaslar, L1üçgen vs. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler!
  6. S

Ps4 slim hdd si

Beyler ps4slim almayı düşünüyorum. Arkadaş hdd si ile oynamış bu iyi bir şey mi yoksa kötü mü. Garanti dışı kalırmı
  7. S

Ps4 slim cuh 2016B

Beyler ps4 slim cuh 2016B yi almayı düşünüyorum kronik bir arızası var mı Isnma , fan sesi vs.
  8. S

Ps4 slim hdd si ile ilgili

abiler ps 4 slim alacaktım ve adam hdd siyle oynamış galiba iyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi ve garantiyi etkiler mi
  9. S

PS4 Cuh 1106A ?

Beyler ps4 alacağım ps4 cuh1106A nın kronik bir arızası var mı Fan sesi , ısınma vs.
  10. S

PS4 & PS5

Sizce ps 4 slim ne zamana kadar kullanılır
  11. S

PES playstatin 4 ne zaman gelir?

Hayırlı günler öncelikle ben ps4 slim almayı düşünüyorum Fifa Pes Cod gibi oyunlar oynayacağım Ps4 slime ne zamana kadar bu oyunlar gelir Örnk: Ps3 de pes18 kadar oynanıyor. Bu süre ps4 slimde hangi yıla kadar olur Şimdiden tanx
  12. S

Trendyol ürün iadesi hakkında!

Öncelikle sa geçenlerde trendyoldan 2 adet T-shirt aldım ve 80 TL tuttu daha sonra onları geri iade ettim ve hesabıma 39 TL yattığını gördümneden ne olabilir ? Şimdiden teşekkürker
  13. S

İnstagram İsim Değiştirme Engeli

İnstagramda bi arkadaşım sağolsun isim değiştirmede 14 gün engel yedik. Nasıl düzeltebilirim ? Şimdiden Teşekkürler..