Arama sonuçlarınız

1. K

Steam oyun kaydetmeme

Dün 20 gb oyun yüklüyordum son 5 gb'ı kaldı dedim yarın yüklerim uyandığımda klasörün BOŞ olduğunu oyunnda yüklenmediğini gördüm bu neden oluyor? aynı şekilde SMITE'ı yüklerken de oldu ?
  2. K

Windows Etkinleştirme Problemi

Daha öncede konu açmıştım ama bu sefer sinirden birşeyleri parçalamamak için zor duruyorum mükemmel işletim sistemimiz windowsu etkinleştirmenin bi yolu yok.. saçma sapan etkinleştirme şeylerinide denedim olmadı windows 10'un tüm sürümleriyle sıra sıra format attım olmadı, lisanslı sürümüm...
  3. K

Pc için Gamepad

150₺'yi geçmeyecek ürün önerisinde bulunabilirmisiniz? Sitelere girip baktığımda nerdeyse her gamepad için çoğu kişi nmemnun ama çoğu kişide tuş içine çöküyor, pc uyumlu değil tuşlar için uygulamalar yüklemen gerekiyor falan diyor. çok ürüne baktım ama düzgün bi ürün seçemedim.. tavsiyelerinizi...
  4. K

Win10 Windows'u Etkinleştir yazısı

Normal şartlarda windowsum da bu yazı yokken nedendir bilinmez (biliyorum da o kadar rezil bi durum ki riot açısından) valorant'ı kurduktan yada o sırada yüklenen bişeyden dolayı (sanırım) bu yazı çıkmaya başladı, her türlü win10 etkinleştirme yazılımıyla etkinleştirsem de yeniden başlatma...