Arama sonuçlarınız

1. mozcelik02

Kayan Sesli Yazıyı hangi proğramla yapabilirim.

Sesli Kayan yazı yapmak istiyorum. sesli olarak kayan yazıyı hangi proğramla yapabilirim. Kayan Sesli Yazıyı hangi proğramla yapabilirim. Selamlar. Örnek: Bunun gibi...
  2. mozcelik02

Word yavaş açılıyor, neden

Hayır, sadece wordlarin açılışında yavaşlama var.
  3. mozcelik02

Yeni SSD 120 GB taktırdım. Aslında iyi idi, sadece word açılırken birinin açılması için bekliyorum ve sonra gecikmeyle öbürü aciliyor 1600802201 Ram 60 GB.
  4. mozcelik02

Tablette 10. 15 word ofisi açtığımda hatta bir tanede açsam, epeyce bekliyor ve cokluda biri bekleyip açıyor ve sonra birer birer uzun sürede açıyor. Acaba ne yapmalıyım. Selamlar. Clean ile temizleme de yapıyorum.
  5. mozcelik02

Aktivasyon kodu

Selamlar. Milli eğitimin verdiği general Mobile 4 tabletini fabrika ayarlarına yükledim ancak aktivasyon kodunu hatırlamıyorum. Acaba nasıl açabilirim. Yardımcı olursanız memnun olurum.
  6. mozcelik02

Ekran Görüntüsü Alma proğramları

TEŞEKKÜRLER
  7. mozcelik02

Ekran Görüntüsü Alma proğramları

Selamlar.Ekran görüntüsü proğramları içerisinde yan tarafı açık veya yarısı kişiyi yarısı da ekranı beraber alan en iyi proğram hangisidir? Aynı zamanda anlatılacak konularıda önceden not olarak gösterme amaçlı kaydeden en iyi proğram hangisidir?
  8. mozcelik02

Selamlar. Youtubeyi, Youtube Premium yaptığımda lisanslı uygulamaları kullanılabilir miyim. Uyarı alınır mı? Telif hakkı taleb edilir mi?

Genel olarak anlaşıldı. Teşekkür ederim. Ceza yinede alınır, sadece onun dışında bazı imkanlar sağlıyor ama lisanslı videoları serbest kullanma olmuyor. Eyvallah.
  9. mozcelik02

Selamlar. Youtubeyi, Youtube Premium yaptığımda lisanslı uygulamaları kullanılabilir miyim. Uyarı alınır mı? Telif hakkı taleb edilir mi?

Hayır, youtube-de bulunun indirilerek kullanılan görüntüler, manzara ve videolar.
  10. mozcelik02

Ekran kaydı yaparken aniden ekrana çıkan bu uygulamayı nasıl engelleyebilir veya pasif yapabilirim. ‪C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Ins

Ekran kaydı yaparken aniden ekrana çıkan bu uygulamayı nasıl engelleyebilir veya pasif yapabilirim. ‪C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\InstallUtil.exe
  11. mozcelik02

12. mozcelik02

Youtube Premiumda lisanslı uygulamalar kullanılabilirmi

13. mozcelik02

Nasıl kaldırabilirim?

Ekran kaydı yaparken aniden ekrana çıkan bu uygulamayı nasıl engelleyebilir veya pasif yapabilirim. ‪C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\InstallUtil.exe