Arama sonuçlarınız

1. J

Ev interneti ?

öncelikle tüm internet oparatörlerinin müşteri hizmetleri sorunlu biraz zahmete katlanmadan bu işler hallolmuyor evinizde ne kadar internete ihtiyacınız var önce ona karar verin sadece eba içinse kendi düşüncem 16 mb hız yeter yok oyun vs için hızlı internet isterseniz (...
  2. J

J200F Custom Rom Önerisi

synexos rom linki varmı verebilen j200f için arıyoum da
  3. J

AKK 2019'da kalkacak!

şimdi kafama takılan deli soru var sayın forum benim bulunduğum evde fiber olmadığı için karasal kablo ile fiber hızında 32/mb/sn hızında akk olmadan bir oparatör servis veriyor ttnet alt yapısından aylık 64,99 tl sınırsız akn yok hız düşmesi yok fakat kardeşimin evinde fiber var aylık 60 tl...
  4. J

TTNET VDSL

öncelikle eğer alt yapınız vdsl ye uygunsa adsl2 modem hız sınırı 16 mbit kalır yok modeminiz adsl2+vdsl ise sorun olmaz hızınızı artırabilirsiniz reklam olmaması için ismini yazdığım bir int servis sağlayıcı var odada hızım ne diye bir link var gerçek hızınızı kontrol edebilirsiniz eğer...
  5. J

Merhabalar adsl olarak hiz konusundan hanki internet saglayucisini onerirsiniz

bu konuda türk telekom hızlı internet için ekstra ücret istiyor örneğin 8 mbit için bir fiyat 16 mbit için bir fiyat daha yükseğine başka fiyat ayrıca 12/24 aylık taahüt ancak diğer oparatörlerde hattınız hangi hızı desteklerse o hızları alırsınız benim evimde tt bana en fazla 16/mbit...
  6. J

Merhabalar adsl olarak hiz konusundan hanki internet saglayucisini onerirsiniz

başka oparatörlerden bilgim yok ancak turknet fiber olmazsa bunu inceleyin hattınızı kontrol edersiniz kota tahhüt yok vs yok ben küçük bir ilçedeyim evim dahil 5 komşumda geçti rahatız hattım ne hızdaysa 30-35 mbit hız alıyorum vdsl modemle tabiki bir fikir tabiki
  7. J

AKK ne zaman kalkacak ?

fiber hariç akk olmayan bildiğim kadarıyla interneti (turknet) veriyor ilgilenen lere
  8. J

En fazla 1700 TL'ye telefon önerisi

Slm en az 5,5 ile 6,inç arasında hafızası en az 16 gb ve üzeri sd kart takılabilir 4,5 g destekli f/p açısından 1300-1700 son limit türkiyede teknik desteği olan telefon önerisi olan varmı
  9. J

Hangi adsl tarifesi daha iyidir

turknet sitesinde hız sorgulama var evinizin bulunduğu lokasyondan ne kadar hız alacağınızı size yaklaşk olarak veriyor bilgi olur size umarım
  10. J

Hangi adsl tarifesi daha iyidir

turkneti bir incelemenizi tavsiye ederim akn olmayan ve alt yapı kaçı destekliyorsa o hızları veren tek firma taahhüt de yok işin güzel tarafı 1 yıldır kullanıyorum büyük illerde yafa denen alt yapıyı getirdi kendi özel alt yapısı denemekde fayda vardır
  11. J

General Mobile Discovery Elite & Elite Lite Kullananlar Kulübü

slm forum gm discovery türkiye sitesinden baktım bazı forumlara baktım ancak elite telf çift hatmı yoksa tek hatmı özeliği göremedim kullananlara ricam cevap verebilirmisiniz
  12. J

Connectify [ Bilgisayarınızı kablosuz modeme çevirin ]

arkadaşlar sanırım wifi alıcımın kablosu kendinden arızalandı bu programın prosunu buldum onu masa üstü pc me kurdum üst katta olan wifi internetini wifi alıcım alıyor ancak cep telf ve smart tv yani internet bağlantılı tv sinyali almıyordu wifi alıcıyla aldığım interneti bu program sayesinde...
  13. J

arkadaslar acil programi kaldirdim ancak WiFi modem alicim arizaya girdi baska pc taktim genede calismadi connectify programini sitesinden direk indirip kurmustum ondan sonra alicim kapandi calismaz oldu pc komple format attim nafile alicimi gormuyor
  14. J

arkadaşlar bu programın freesini dün kurdum masaüstü pcye win7 pro yüklü pcde kablosuz modemi wifi alıcısıyla pcye giriyordum programı kurdum ayarları anladığım kadarıyla yaptım cep telefonundan baktım kullandığım modein dışında kablosuz yeni bir ağ oluşturmuşum ve yüksek bir sinyal var ondan...
  15. J

MEB 'in engellemediği host?

valla kardeş meb engelini bilmiyorum ancak benim şirkette server engeli var onu aşmak için ( ultrasurf yada spotflux) kullanıyorum sorun yaratmıyorlar dene yebilirsiniz
  16. J

HTC Explorer Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

htc explorer telefonun roomu nasıl değişiyor ve hafıza kartında extra yer açılıp hafıza az sorunu hallediliyor hayalci usta yardımcı olabilirmisiniz
  17. J

Windows 7 li laptoba XP formatı atamıyorum

http://forum.shiftdelete.net/isletim-sistemleri/139653-win7-yuklu-laptopa-xp-kurma-hatasi.html burada forumda eski paylaşımlar var buna benzer yorumlar var ancak ben sorunumu komple format atıp hdd biçimlendiriken yavaşı seçmiştim sana tavsiyem yavaş biçimlendir kolay gelsin
  18. J

dediğim gibi anakart koruması hdd içinde gömülü benim bildiğim başıma gelende bu türdendi hdd tamamen formatlarsan sorunu halledebilirsin eğer belgelerini başka bir yere taşıyıp deneyebilirsin sonuçta 30/40 dk lık bir yanılman olur baktın olmadı win8 geç xp ye göre daha hızlı
  19. J

kardeş sorunun tam bilmiyorum ancak başka bir türden sorun yaratmıştı win7 bende belgelerimi flash belleğe alarak tüm hdd yi formatladım bazen win7 den xp ye düşmemek için hdd de gizli koruma olabilir benimkisi yorum bende tüm hdd yi formatladım sonra tekrar 2 ye bölüp c ye xp kurdum sorunum...
  20. J

C7 navigasyon hakkında

slm arkadaşlar bende nokıa c5 var aynı navigasyon sistemini kullanıyor c7 de son versiyon var bildiğim kadarıyla cihazın haritalarını açınca ayarlar kısmında bağlantı kısmında interneti çevrimdışı yaparsanız hafızadaki yüklü haritayla sizi yönlendirir biraz gecikmeli olur 3g açık interneti...
  21. J

Google+ Davetiye Paylaşımı

slm dün davetiye istemiştim sanırım gözden kaçmış [email protected] adresine yollarsanız sevinirim
  22. J

Google+ Davetiye Paylaşımı

[email protected] banada bir google+ davetiyesi gönderirseniz sevinirim teşkler
  23. J

Erkeklerin Açıklanabilen Davranışları 1

erkek ve kadınlar bir birlerini tamamlayan yada bir birleriyle asla bir arada olamayanlardır.aynada bir görüntünün 2 farklı silüeti erkek giysinin kalitesi ve parasına bakarken bayan süsüne (genelleme !!!) bakar.ne diyelim ne onlarla ne onlarsız olmuyor
  24. J

2 İşletim Sistemi Kuracağım Yardımcı Olurmusunuz !!

işin bu kısmıda doğru ben wirtualboxla pardusu kurdum ancak pek tad vermedi bana biraz yamalık işletim sistemi gibi oluyor birinin içinde diğeri karar kullanıcıya kalmış bir şey önceden cd de çalışanları vardı ancak ben 2/3 gün sonra cd de çalışan çabuk bos-zuluyor o yolda vardı alternatif şimdi...
  25. J

2 İşletim Sistemi Kuracağım Yardımcı Olurmusunuz !!

slm kardeşim linux bir işletim sisteminin çekirdeği microsoft kuracağım der gibi bir şey linux açık kod kaynaklı her ülke yada geliştirici bu çlekirdeği alıp kendine özgü tekrar yazıp kendi adını veriyor bu işte acemiyseniz benim görüşüm pardusu deneyin kolay kurulum türkçe açıklamalı...
  26. J

Toshiba'dan Bellek Kazanma Şansı

cevap veriyorum Memed Ali beğğğ A) SANDİSK :))
  27. J

Pardus 2009 Kitabı Kazanın!..

2 yıldır pardusu takip ediyorum cevabım ı tabiki de D şıkkıdır
  28. J

Pardus'a Ait Herşey (Okumadan Başlama)

gerek kalmadı pardus 2009/1 kurdum tüm sorular ortadan kalktı sanırım 2009 ilk sürümü acele stabil olmayan hemen çöken bir işletim sistemi umarım 2009/1 çökmez
  29. J

slm yukardaki soruma cevap veren olmadı nedense linux yada pardustan anlayan çıkmadı nasıl pardusu geliştireceğiz ki bu şekilde yerli malı olması çook zorrr
  30. J

slm oreiso ve diğer pardus severler arkadaşlar 1 yıldır acemi olarak 2. işletim sistemi olarak pardus kullanmaktayım şirketimizin lisanslı bir muhasebe programı var dos tabanlı windovsta çalışıyor bunu pardusta bir türlü ben çalıştıramadım wineyle denedim olmadı dosbox denen dos oyunlarını...
  31. J

100 MB'lık Hayat Kurtarıcınız, Puppy Linux

slm tony_almaeida usta usb niniçinde 20 adet klasör (codepage+com32+core+doc+dos+extlinux+gpxe+libfat+libinstaler+linux+man+mbr+memdisk+memdump+mine+modules+mtools+sample+utils+win32) (dummy adlı c dosyası)+(bug+copying+makefile+mconfıg+news+readme+todo+versiyon=adlı...
  32. J

100 MB'lık Hayat Kurtarıcınız, Puppy Linux

sn tony_almeida dediğiniz tarifi aynen yaptım fakat usb nin içine akratdığım programda isolinux.cfg isolinux.bin dosyalarını göremedim hatamı var yardımcı olursanız sevinirim
  33. J

SDN Linux Kulübü

wine ile nasıl yapıldığını tarif edebilirseniz sevinirim wineyi pardusa kuruyorum programın exe sini wine ile başlat dediğimde boş ekranda bekliyor .programım dos tabanlı ve lisanslı malesef tekire yada başka birine geçme lüksümüz yok eğer bu sorunu aşarsak tüm ana bilgisayarları pardusa...
  34. J

SDN Linux Kulübü

slm linux kulübü ben pardus 2009 kullanmaya başladım xp de çalışan dos tabanlı muhasebe programım var bunu pardusta wine ile çalıştıramadım dosbox denen bir emulatörle zar zor çalıştırdım ancak yazdıramıyorum tüm pardus forumlarına sordum cevap gelmedi yardımcı olacak birileri varmı
  35. J

Windows 7 SDN Edition Final! V1 32/64Bit

sayın pc meraklısı usta verdiğiniz linkde 1/25 mediafiredan zorda olsa programı indirdim kurulumda hiç hata vermedi normal açıldı ekranayarı ses ayarı sorun yok bir süre sonra c/win/sistem32/TP/ klasöründe...
  36. J

Windows 7 SDN Edition Final! V1 32/64Bit

bayrak usta bende indirdim ancakbunların dışında 25 nolu dosyada hata veriyor onuda yeniden eklermisiniz 1 nolu mesajdaki 1/25 indirme linkindeki 25 nolu dosyada hatalı çıktı kurtarma ayarlarını yaptım gene verdi hatayı onuda eklerseniz sevinirim
  37. J

Windows 7 Sorun - Çözüm Başlığı

slm forum arkadaşlar 15 gün önce win sitesinden bir key alarak win 7 rc sürümü olan (7100.0.090421-17009)sürümünü indirdim iso kalıbıyla neroda yazdırdım.asus p5b serisi anakartım var biosunu güncellemiştim bootdan dvd başlattım vin 7 başlangıç da dil ülke ve klavyeyi seçtim ileri dedikden 5 dk...
  38. J

Windows 7 Sorun - Çözüm Başlığı

slm forum arkadaşlar 15 gün önce win sitesinden bir key alarak win 7 rc sürümü olan (7100.0.090421-17009)sürümünü indirdim iso kalıbıyla neroda yazdırdım.asus p5b serisi anakartım var biosunu güncellemiştim bootdan dvd başlattım vin 7 başlangıç da dil ülke ve klavyeyi seçtim ileri dedikden 5 dk...