Arama sonuçlarınız

1. Kerrriiiimmmm

PS3 multiman de exdata dosyası yok

PS3 e oyun atacaktım ancak herşeyi yapmisken farkettim multiman de exdata dosyası yok normalde oyunun lisansının buraya atılması gerekiyormuş ancak bulamadım kendim oluşturup atmayı denedim genede lisans hatası verdi bir bilginiz varmı bu konu hakkında?
  2. Kerrriiiimmmm

Xiaomi telefonda galerinden Google fotoğraflara gecme

1598824928 Hepinize teşekkür ederim yapabildim aksaminiz güzel gecer umarım
  3. Kerrriiiimmmm

Sorun şu ki bunu ben fotoğraflar uygulamasına girip çektim galeri için sadece önbelleği temizle tuşu açık 1598824643 Bırakılmıyor :)
  4. Kerrriiiimmmm

İkisi de telefonda kalsın sorun yok Evet bunu okumuştum ancak varsayılan'ı temizle tuşu haricinde herhangibir tus bulamadım ne yazikki
  5. Kerrriiiimmmm

Evet aklıma geldi ayrıca galeriyi devre dışı bırakmak istemiyorum ancak senin dediğin şeyi yaptıktan sonra da gene mesela WhatsApp dan bir resim göndereceğim galeri uygulamasından gösteriyor
  6. Kerrriiiimmmm

Varsayılan haline getirmek işte
  7. Kerrriiiimmmm

Xiaomi note 9 pro cihazımda galerim sapıttığından dolayı Google fotoğrafları ana uygulama yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  8. Kerrriiiimmmm

Oyuncu Bilgisayarı

Merhabalar 6000tl altı önerebileceginiz dizüstü oyuncu bilgisayarı varmı trendyolda birkaç tane buldum ancak nekadar iyiler hiç bilmiyorum
  9. Kerrriiiimmmm

Xiaomi Mi 9T vs 9 Pro

Bildiğim kadarıyla henüz teknosa gibi mağazalarda yer edinmiş bir telefon değil pro 1591739130 Teşekkürler
  10. Kerrriiiimmmm

Xiaomi Mi 9T vs 9 Pro

merhabalar sizce xiomi mi 9T mi yosa note 9pro mu