Arama sonuçlarınız

1. Waxsar

Yardım GameSir T4 Pro vs. G4 Pro

Arkadaşlar merhaba. PC için bir gamepad almayı düşünüyorum ve bu iki model arasında kaldım. AliExpress üzerinde T4 Pro 270 TL ve G4 Pro ise 399 TL (gümrük vergisi olmadan) fiyatlarında. Sizce aradaki 130 TL'lik fark değer mi? Hangisini almak daha mantıklı olur? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  2. Waxsar

Öneri Logitech F710 vs Sony DualShock 4

Arkadaşlar merhaba. Konu belli, sizce Sony DualShock 4 mü yoksa Logitech F710 mu daha iyi bir gamepad seçimi olur? Cevaplar için teşekkürler.
  3. Waxsar

Yardım GTX 1660S Minecraft'ta Anti Aliasing kullanılamıyor

Arkadaşlar merhaba. Ekran kartı modelim GTX 1660S ve Minecraft oynadığımda hiçbir şekilde anti aliasing özelliği kullanamıyorum. Her zaman blokların arası veya camların arasında görüntü bozulması oluyor. YouTube'da izlediğim Minecraft videolarınında bu sorunu göremedim. Minecraft için Anti...
  4. Waxsar

Soru Gamepad Vs Kulaklık

Öncelikle merhaba. Arkadaşlar, ben RDR 2, Assains Creed vb. oyunları oynamak için bir gamepad almayı düşünüyorum. Çoğu yerde Xbox One Controller alınması gerektiği söyleniyor ancak fiyatı bütçemin çok üzerinde. Sizce 350 TL gibi bir fiyata Monster Pusat Pro veya Logitech F710 gibi bir gamepad...
  5. Waxsar

AİDA64 stress testi sonuçları nasıl?

Arkadaşlar merhaba. Yeni almış olduğum sisteme AIDA64 üzerinden 17 dakikalık test yaptım. Sıcaklık ve diğer değerleri aşağıda. Sizce sonuçlar nasıl?
  6. Waxsar

BİOS XMP profil 2 seçilmiyor

Arkadaşlar merhaba. BİOS ayarlarında XMP açtım ancak profil seçemiyorum.
  7. Waxsar

AOC 24G2U vs MSI B460M-A Pro

Arkadaşlar merhaba alacağım sistemde anakartım H410M-F ve monitörüm Asus VP249QGR. Sizce anakartı MSİ B460M- A Pro anakarta mı yoksa monitörü Aoc 24G2U modele mi yükseltmeyilim?
  8. Waxsar

Ekran kartı stokları beklenmeli mi?

Arkadaşlar 1660S i5 10400F li bir sistem alacağım. Ekran kartı stokları ne zaman düzelir? Düzelirse hazır sistem fiyatları düşer mi? Youtube kanalları sistemleri gelecek mi? Şimdiden teşekkürler
  9. Waxsar

Hazır sistem için beklenmeli mi?

Arkadaşlar stok problemleri yüzünden mağazalardaki hazır sistem fiyatları bile çok yüksek. Nvidia 3000 serisi kartlarının çıkış fiyatı 3200₺ olacakmış. Sizce beklenmeli mi? Alacağım sistem 1660S ve i5 10400F li.
  10. Waxsar

6000 TL Hazır Sistem Önerisi

Arkadaşlar en fazla 6000 TL olan alınabilecek PC tavsiyelerinizi bekliyorum. GameGaraj'dan birkaç özelleştirme yaptığım PC'ler vardı ancak PSU'dan emin olamadım. Şimdiden cevaplar için teşekkürler.
  11. Waxsar

600- 700 TL Koltuk Önerisi

Merhaba kendime bir koltuk almak istiyorum ancak kaliteli markaların oyuncu koltuk fiyatları çok uçuk. sizce ofis koltuğu olarak rahat kaliteli 600-700 TL bandında iyi bir koltuk var mıdır? Öneriniz nedir?
  12. Waxsar

1500 TL Monitör tavsiyesi

Merhaba kendime oyun ve yazılım için kullanacağım bir monitör almak istiyorum. şu iki model arasında kaldım : AOC (Bunun pivot özelliği olması dikkatimi çekti.) GAMEPOWER bunlar arasından veya farklı önereceğiniz monitörler varsa çok iyi olur. Ayrıca taksitli alacağımdan fiyat 1500'ü geçmezse...
  13. Waxsar

7000-7500 Monitör Dahil Toplama Pc

Merhaba bir pc toplamak istiyorum. Bütçem monitör dahil maks.7500 TL çünkü taksitli alacağım için 8000 e kadar çıkıyor. Şuan aklımdaki model bu. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz iyi pcler varsa çok mutlu olurum.
  14. Waxsar

Masaüstü toplamak mantıklı mı?

Öncelikle merhaba. Önceki bir konuda da yazdığım gibi 3 sene sonra üniversiteye gideceğim. Ve seçeceğim bölüm yüksek ihtimalle yazılım alanında olacak. Ve şu anda fiyatlar daha da pahalanmadan bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Önceki konuda çoğu kişi 3 senenin uzun bir süre olduğunu ve pc...
  15. Waxsar

10.000 TL Laptop Önerisi

Merhaba 10 bin tl ye iyi bir laptop almak istiyorum. Sizce Asus, Acer, Hp, Lenovo gibi markalardan hangisini tercih etmeliyim? Monster ısındığı ve kalitesiz olduğu söylendiği için listeye koymadım. (Evet laptop zorunlu :))
  16. Waxsar

8 Bin TL Laptop önerisi

Beyler benim bir arkadaşa en fazla 8 Bin TL lik bir laptop alacağız. Orta seviye oyunlarıda açacak laptop önerilerinizi bekliyorum. Monster istemiyormuş ve laptop almak zorunda.
  17. Waxsar

7500 TL Sistem Önerisi

Merhaba kendime monitör+ kasa dahil 7500 tl'lik bir sistem alacağım(taksit fiyatı dahil). Bunun için iki tane seçeneğim var sizce hangisini tercih etmeliyim. -------- Modart PC-MA1+1000 Tl Monitör ------- EASTERGAMERS-3+AOC 24" 24G2U5/BK (İşlemci Ryzen 3500x'e yükseltilmiş 8 gb ramli hali.)
  18. Waxsar

7000 TL Toplama Pc

Merhabalar toplama pc almak istiyorum ancak fiyatlar baya yüksek. Pc ile kodlama, edit ve oyun oynayacağım. Bütçem Monitör dahil 7000 Tl sadece kasa 5500-6000 Tl taksitli alacağım için bu fiyatları çok geçmezse sevinirim. İtopya vs. sitelere falan bakıyorum iyi önerileriniz varsa çok sevinirim.
  19. Waxsar

Toplama Pc vs Monster Laptop

Merhaba kendime bir bilgisayar almak istiyorum ancak çok kararsızım. 3 sene sonra üniversiteye gideceğim bunun için 7000 TL ye bir laptop mu yoksa PC mi almalıyım şuan için? PC alırsam üniversitede ne yaparım?
  20. Waxsar

Monster Laptop Tavsiyesi

Merhaba kendime bir monster laptop almak istiyorum. Alacağım laptopu video edit, içerik üretme ve arada oyun oynamak için alacağım. 7200 tl civarında hangi monster laptopu almalıyım? Sizce 8 ram ile 16 ramden hangisini tercih etmeliyim?
  21. Waxsar

Huawei Matebok 13

Öncelikle merhaba. Kendime yazılım, video edit, içerik üretmemi sağlayabilecek bir laptop almak istiyoum. Biraz araştırdım ve Huawei Matebook 13 ürününün istediğim özelliklere sahip olduğunu gördüm. Tek sıkıntısı biraz küçük olması. İstediğim özellikler: ince olması ve güçlü olması. Monster...
  22. Waxsar

2015 Macbook VS 2019 Macbook

Merhaba aklımda iki tane MacBook modeli var. Birisi 2. El 2015 model 16" 16 ram ve 512 gb ssd macbook diğeri sıfır 2019 model 13" 8gb ram 256 gb ssd MacBook. Sizce hangisini tercih etmeliyim 2015 biraz yavaş kalır mı?
  23. Waxsar

Macbook VS Monster

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Kendime bir laptop almayı düşünüyorum ve fikriniz lazım. Öncelikle alacağım laptopu yazılım-kodlama, video editleme kısaca içerik üretmek için kullanacağım. Oyun oynamak gibi bir beklentim yok zaten alacağım laptop ince olmalı. MacBook touchbarlı 2019 13" 256 GB...
  24. Waxsar

Mac VS Diğerleri

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Kendime bir Laptop almayı düşünüyorum ve fikriniz lazım. Öncelikle alacağım laptopu yazılım-kodlama, video editleme kısaca içerik üretmek için kullanacağım. Oyun oynamak gibi bir beklentim yok zaten alacağım laptop ince olmalı. Macbook Toucchbarlı 2019 13" 256 gb...
  25. Waxsar

14" 512gb VS 15.6" 256gb

Beyler Huaweinin Matebook Laptop modelleri arasında kaldım birisi 14" 512 gb + klavye aydınlatmalı diğeri 15.6" 256 gb sizce hangisini seçmeliyim oyun oynamak gibi bir sorunum yok adobe uygulamalarını kastırmasın yeter bir de film dizi kodlama da kullanılacak.
  26. Waxsar

Huawei Matebook D15 VS Asus Vivobook X512DA

Beyler uzun zamandır araştırıyorum ve şu iki laptop arasında kaldım.Daha çok çerçeve kalınlığına dikkat etmeye çalıştım.Oyun oynamak gibi bi sorunum yok adobe uygulamaları yazılım dizi film izleme gibi şeylerde kullanacağım ve örneğin after effects in kasmasını istemiyorum sizce hangisi daha iyi...