Arama sonuçlarınız

1. hako66

Mx130 Oyunlarda Hız Düşürüyor

Peki sıcaklığı düşürmek için ne yapabilirim? 1624861275 Sorun düşük FPS almam değil. Sorun eskisi kadar FPS alamamam
  2. hako66

Mx130 Oyunlarda Hız Düşürüyor

CS:GO en yüksek ayarlar 120fps ten 50'lere , Half-Life 2 200fps ten 50'lere, orta ayarlarda Metro Exodus 50 fps'ten 11fps'e ve daha bir çok oyun oynanamayacak fps değerlerine düştü. Önce nedenini anlamadım, sonra farkettim ki oyunun bekleme ve pause ekranında ekran kartı saat hızı 1000MHz...
  3. hako66

Yeni oyunlar ve sistem gereksinimleri

Şöyle bir bakıyım dedim, bu yıl çıkacak oyunlara çoğu da şöyle bi en az gtx 780 isteyen oyunlar bunun da em başında Cyberpunk 2077 var diyorum ki normalde sistemim (mx130 i5 10210u) wolfenstein youngblood gibi oyunları kaldırmıyo ama bir ayar çekince 720 p üstüne %80 resolution scale yaparsam...
  4. hako66

steam de source sdk base csgo için tool kısmında yok

geçenlerde sdk base indirdim ve sadece tft 2 için var, ama ben csgo ya map yapmak istiyorum ve diyo ki csgo nun sdk sını indirmen gerekiyo, ama csgo nun sdk sı steam tools kısmında yok ve ne yapacağımı bilmiyorum. lütfen yardım edin 1601064699 bu arada csgo ve sdk aynı disk te ve orijinal csgo...
  5. hako66

Bilgisayarım Need For Speed Payback'de kaç fps alır

bence yapma. bu ekran kartı kaldıramayabilir, bir de overclock laptoplara zarar verir. eğer laptopunda yeni nesil 1060 1070 yada 1650 1660 veya üstü bi kartın olsaydı yapmanı önerirdim, eğer yaparsan ısıdan dolayı fps daha da düşebilir, en iyisi throttlestop diye bi program var onu kullan...
  6. hako66

Pc performans ve darboğaz sorunu

soğutucu alacağım ama termal macunla işim yok pc zaten 3 aylık yeni aldım sayılır
  7. hako66

ben eski oyuncaklarımı koyduğum bi kutunun kapağı var delikli bi kapak onu koyuyorum fotoğrafını da koycaktım ama hata veriyo
  8. hako66

tamam hdmı kablosu alıp bi deneyeceğim
  9. hako66

unlostun en yeni fps arttırma videosunu izle o sana yardımcı olur. hatta buraya link bırakıyom
  10. hako66

benchmarklara göre nfs payback da düşük ayarlarda 30-40 35avrage gösteriyo
  11. hako66

tmm o kısma bakarım teşekkür ederim 1600543672 işlemicde %70 lik bi kısım kullanıyo yaklaşık yani 1.6ghz-4.2ghz işlemcide 3,60 civarlarında kullanıyo şimdilik tv ye bağlayamadığım için çözünürlük arttırmayı deneyemedim 1600549762 oha bi dakka tekrar bi deneme yaptım ve cpu usage %20 lere 50...
  12. hako66

bir süredir benchmarklara bakıyorum, bi çok oyun indirdim çoğunda istediğim veya izlediğim benchmarklardaki performansı alamadım mesela: Doom eternal benchmark: 40fps benim aldığım:25-35 fps, control low 720p benchmark:40-45fps benim aldığım 25-35fps, Ac unity, witcher 3.. vesaire, sonra fark...
  13. hako66

Fitgirl repack assassins creed unity %48,3 takıldı

haklısınız sağolun işte bizde korsan indirmek zorunda kalıyoruz yoksa bende karşıyım
  14. hako66

tmm sağolun
  15. hako66

bugün assassins creed unity yi fitgirl repacks den torrentledim, 34gb indirdim kuruluma başladım 1 saat sonra bi baktım, 43,8 de takılmış bekldeim bekledim bişey olmadı. sizce daha beklemeli miyim yoksa başka bi çözümü varmı? cevaplarınızı bekliyorum
  16. hako66

SSD HDD Aynı anda çalıştırma

sağol
  17. hako66

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

katılıt katılıyorum
  18. hako66

SSD HDD Aynı anda çalıştırma

merhaba bi arkadaşımdan duydumki, bir oyunu ssd ye kurup hdd+ssd başlatma yada hdd ye kurup iksiyle aynı anda başlatma diye birşey varmış, baktım araştırdım yabanıclardan tekniğin adı SSHD imiş ama türklerden bulamadğım için merak ettim bide size sorayım dedim, arkadaşım fps artışı olur diyor ve...
  19. hako66

gereksiz fps düşmesi

yok olmuyo msı denedim oyunlarda 1609mhz diyo. ben bu çarşamba bi aldığım mağazaya götürüp baktırcam. yada biraz daha araştırıp bulurum 1594272915 buldum buldum, bitsum park control diye bi program var çok işe yarıyo 1594273056 yok ya bitsum da yalan oldu oyun oynarken geri 1609 a düşüyo
  20. hako66

cpu temel hızın altında

abi lütfen yardım edin ilginç milginç diyip durmayın, sinir oluyorum çok sinirime gidiyo cevap verin 2 haftadır bişi demiyorum pc yeni zaten
  21. hako66

cpu temel hızın altında

ya arkadaşlar üçtür konu açıyorum, üçtür cecap veriyosunuz deniyorum oluyo gibi gözüküyo, sonra geri eski haline dönüyo. işlemci temel hızın üstüne çıkmıyo. yüksek performans yapıyorum, en düşük işlemci hızını %100 yapıyorum, bir sürü program indiriyorum, msı afterburner dan clock yapıyorum aynı...
  22. hako66

SAĞLAM HİKAYELİ BİR OYUN

:D
  23. hako66

gereksiz fps düşmesi

bir şey daha soracağım, cpu ya baktığım zaman kullanım %70 ama hala 1,60Ghz gösteriyo. ama yine de 1,60 üstü çalışıyo neden?
  24. hako66

SAĞLAM HİKAYELİ BİR OYUN

undertale, hem ucuz hem iyi...
  25. hako66

gereksiz fps düşmesi

sağolun işe yaradı gibi şimdi csgo da denedim kasmadı diğer oyunlardada deneyeceğim. ama sorun çözüldü diye nasıl belirticem
  26. hako66

gereksiz fps düşmesi

ısıdan dolayı bi problem olma ihtimali varmı? bilgisayarın altına soğuk bişeyler yerleştirsem olurmu? 1594144682 öncelikle driverlarım güncel. ekran kartı kullanımım %90 ın üstünde oluyo genellikle. ama cpu nedense temel çalışma hızının altında, ve hiçbir şekilde cpu kullanımımı arttıramadım...
  27. hako66

gereksiz fps düşmesi

bilgisayarı alalı 1 ay oldu. önce hiçbir oyunda sorun yaşamıyodum. sonra... önce gta 5 de sonra assassins creed origins de, sonra csgo, valorant hatta en son half life 2 de bile fps düşüşleri olmaya başladı. ama normal fps düşüşü değil ki 100 se 10'a ,30 ise 5 e acayip drop yiyorum. ve sadece...
  28. hako66

60hz Vsync sorunu

evet ama tabi biliyosun bu aralar laptop fiyatları baya arttı
  29. hako66

60hz Vsync sorunu

oyun yapma(unreal ve unity engine) +photoshop+tasarım+oyun. ama oyun bu kullanımımın %95 ini oluşturuto
  30. hako66

60hz Vsync sorunu

sağol ama monitör almayı düşünmüyorum elimdeki ile yetinmem lazım. pc zaten yeni
  31. hako66

60hz Vsync sorunu

e ekran kartım mx130 bu da laptopun linki Lenovo Ideapad L3 i5-10210U 8 GB 256 GB SSD + 1 TB HDD NVIDIA GeForce MX130 2GB 15.6
  32. hako66

60hz Vsync sorunu

nereden görebilirim? hdmı kablosu biraz eskide
  33. hako66

60hz Vsync sorunu

Bilgisayarımın ekranı 60hz ve csgo da, valorant da 60fps üstü almak için v-sycronization ı kapatmam gerek. ama eper kapatırsam görüntüde yırtılmalar oluyo. eğer laptopu hdmı kablosu ile 240hz ekranlı ultra hd televizyona bağlarsam 240 hz Vsync kapalı ve ultra hd oynayabilir miyim?
  34. hako66

Ani fps düşüşleri

laptop kullandığımı ekran kartım mx. 130 ekran kartıma mx130 dediğimde anlaman lazımdı ben laptop kullanıyorum 1593363963 ve bu arada sürcülerim güncel ama şu xbox game dvr ı kaptmayı denicem ve bende oyun modu kapa
  35. hako66

Ani fps düşüşleri

pc yi alalı 3hafta oldu. önce gta5, assassin's creed brotherhood, csgo gibi oyunları kurdum. sonra assassin's creed origins aldım ve kurdum. hepsini rahat bi şekilde oynayabiliyodum assassin's creed origins:30-40 fps gta v: 50-60 fps csgo: v-sycronization açıkken 60fps. ama sonra bişi oldu ve...
  36. hako66

Oyun Önerisi

onları almadım ama cracklemiştim eskiden onları oynadım yani. ama şimdi cracklemek canımı sıkmaya başladı bende gerçek assassins creed origins aldım. bu arada ac serisine tabiki bi ilgim var pp'm bile anlatabilir bunu sana
  37. hako66

Anlamsız TikTok videoları

onu bunu geçinde kaldırılacak uygulama sırf paragözlerden dolayı 8milyon yorum silinip kurtarıldı. *** google ı zaten paragözlerin başı o
  38. hako66

Oyun Önerisi

bu arada sistemim mx130 2gb 8gb ram 1tb+256 gb ssd .bu arada ssd ye daha fazla oyun yükleyemem 1592201670 bakarım belki olur. olmaz ise son çare crack
  39. hako66

Oyun Önerisi

arkadaşlarım, 2 hafta önce yeni pc aldım. Assassins creed origins satın aldım kasar dediniz ama bir iki ayar çekince orta ayarları 28-56 fps arası oynayabiliyorum. Ama konu bu değil. bir kaç oyunum var ama yeterli gelmiyo hepsiyle de rahat rahat oynayabiliyorum. Beni biraz kasacak bir oyun...
  40. hako66

Steam Bedava Key Veren Siteler

aslında steam guard ın olunca kimse hesabını çalamıyo
  41. hako66

SSD de ne kadar boş yer olmalı?

Teşekkür ederim
  42. hako66

Steam Bedava Key Veren Siteler

Evet steam hesabının çalınması muhtemel. yada banlanma ihtimalin de var
  43. hako66

SSD de ne kadar boş yer olmalı?

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir pc aldım. yanına oyun aldım. Oyunu şu an yüklüyorum, ama oyunu ssd ye yüklüyorum ve yüklemeden sonra ssd de 30-40gb boş yer kalıyor. SSD nin normal boyutu 256 gb. 50gb ını yazılımlar(Windows vs.) 100gb' ını Epic Games ten gelen GTA5, yaklaşık 10 gb sini de Valorant...
  44. hako66

AC Origins 8GB RAM Sıkıntısı

ya benim için 30-35 en düşük plarak bakacksak sıkıntı deil. oyun gözümün önünde aksın yeter. eski pc de assassins creed 1 de bile 6 fps alınca 35-40fps sanki başka bi dünyaya geçmişsin gibi hissetiriyor. zaten oyunu iade de edemem o adammın işlemcisi ve ekran kartı benimkinden düşük olunca...
  45. hako66

saoğolun herkese teşekkür ederim. benim şuan ekran kartı veya işlemci ile sıkıntım yok. Aklımdaki tek soru, ram idi ama siz yinede bana yardımcı oldunuz. ben bu videoya dayanarak "adam 940m ekran kartı i5-7200 3.1GHz ile custom ayar çekip texture u ve genel grafikleri yükselterek 50fps alıyo...
  46. hako66

ben bakmıştım adam custom ayar çekiyor. Sadece gölgeleri düşürerek 50 fps alıyor. bu arada adamın ekran kartı 940m ve işlemcisi i5-7200 3.1GHz. ama eğer olmaz ise en düşük ayarlarda oynarım 1591634839 sınırda derken?
  47. hako66

Beyler assassins creed origins 8gb ram öneriliyor. benim bilgisayarım da 8gb ram' e sahip. Ama pc boşta 3.5GB ram harcıyor. Acaba Oyunu Alırsam sıkıntı çıkar mı? Bu arada ekran kartım mx130 işlemcim i5-10210 ona göre. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim