Arama sonuçlarınız

1. A

Bilgisayarım niye olduğundan geç açılıyor?

Herkese merhaba, Arkadaşlar Bilgisayarım Asus x555qg Windows 10 kullanmaktayım. Bilgisayarıı kapattıktan sonra açılması bazen 8-9 dakikaları buluyor. Bende bu yüzden sürekli Hazırda Beklet özelliğini kullanıyorum... 1.Sorum: Bilgisayarım neden 8-9 dakikada açılıyor sorunum nerden kaynaklı ...
  2. A

Windows bilgisayara Mac teması indirebilir miyim?

Arkadaşlar merhaba, Asus bir notebook bilgisayarım var, Mac temasını bilgisayrıma indirip kurabilir miyim. cevap veren herkese şimdiden teşekkürler. herkese iyi forumlar dilerim.
  3. A

Cuma Günü Ne Müjdesi Verilecek?

Arkadaşlar merhaba, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde "Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış Töreni"nde konuştu. Başkan Erdoğan' ın Müjde Duyurusu Bir Anda Gündeme Oturdu! Başkan Erdoğan Cuma günü ne açıklayacak? Türk milletini yakından...
  4. A

Everest USB Metal Masa Üstü Vantilatör EFN-482

Arkadaşlar bu ürün hakkında düşünceniz nedir? alanlar varsa memnun musunuz? 1596683053 1596683094
  5. A

WİFİ modemimde misafir ağı açabilir miyim?

Arkadaşlar herkese merhaba, Şuanda Türkcell Süperonline şirketi' nin verdiği HG658 V2 adlı modemi kullanıyorum.ev halkına ayrı SSDI(AĞ), misafir ağına ayrı SSDI ağı kurabilir miyim. cevap yazan herkese şimdiden teşekkür ederim. iyi forumlar..
  6. A

Twitter nasıl hack'lendi?

Twitter nasıl hack'lendi? Hakkı ALKAN: Konu ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum :) herkese iyi forumlar..
  7. A

15 Temmuz ??????

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun.?? Herkesin 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü kutlu olsun. ?????? ??
  8. A

Not ve ajanda programı arıyorum,,

Arkadaşlar herkese merhaba, Windows için Ajanda ve Not gibi bir uygulama arıyorum. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim. İyi Forumlar..
  9. A

Telefonum sarj almıyor, alıyorsada ekran gelmiyor. Neden?

Samsung Galaxy j200f telefonum var. Sarja takıyorum fakt sarj sşmgesi filan gelmiyor. başka batarya takmayı denedim yine sarja taktım yine ekran gelmiyor. ben sarj soketini kontrol ettim sıkıntı yok. neden olabilir? yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim. iyi forumlar.. :)
  10. A

A101 Piranha 25TL kulaklık!!!

Arkadaşlar şu anda A101 mağazalarında satışta olan 25TL'ye Piranha kulaklık 2102 bulunmakta. bu kulaklığı alanlar var mı? Eğer ki varsa memnun olma dereceniz nasıl? şimdidem cevap veren herkese teşekkür ederim..
  11. A

Bilgisayarımı sarja taktığımda ısınıyor?

Merhaba Arkadaşlar; Bilgisayar modelim Asus'un X555QG modeli, 8GB ram, AMD A12 işlemci, 2 tane AMD Radeon ekran kartları gibi özellikleri var. ------------------------------------------------------------------------------ Bilgisayarımı sarj'a takmadığımda 30-50 arası sıcaklıklarda dolaşmakta...
  12. A

Windows 10 Sürüm 2004 Özellik Güncelleştirmesi

Size Windows 10 Sürüm 2004 Özellik Güncelleştirmesi geldimi arkadaşlar? gelenler için ne gibi yenilikler var veya nasıl bir güncelleştirme bilgisi olan yazabilirmi?
  13. A

Asus dizüstü bilgisayar Isınma sorunu?

Merhaba Arkadaşlar, ASUS X555QG Bilgsayar modelim bu arkadaşlar. Bilgisayarım sarjda değilken 30-45 derecelerde geziyor. Fakat bilgisayarımı sarj' a taktığımda 70-85 arası sıcaklık değeri alıyorum. Neden olabilir / tavsiyeleriniz var mı?
  14. A

Windows Hazırda Beklet özelliği?

Arkadaşlar herkese merhaba, Dizüstü Bilgisayarımda uzun süredir hazırda beklet özelliğini kullanıyorum. Hazırda Beklet özelliğinin ne gibi avantajı ve dezavantajı olur? yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim. iyi günler..
  15. A

Windows10 guest(misafir) hesabı nasıl açılıyor?

Windows10 guest(misafir) hesabı nasıl açılır? arkadaşlar bir çok yere baktım bulamadım,, yardımcı olanlara şimdiden Teşekkürler..
  16. A

SDN Forum' da paylaşılan başlığın tekrardan düzenlenmensi

Arkadaşla rmerhaba, Belki bilmeyenler vardır diye paylaşıyorum,, mesela ben bir konu açtım sonradan konunun başlığını değiştirebilir miyim?
  17. A

SDN hakkinda ne düşünüyorsunuz? (öneri̇ / eleşti̇ri̇)

Arkadaşlar merhaba, SDN Forum, Youtube kanalı, sosyal medya hesapları vb. hakkında ne düşünüyorsunuz? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Buraya eleştiri veya öneri yazalım...
  18. A

SDN hakkinda ne düşünüyorsunuz? (öneri̇ / eleşti̇ri̇)

Arkadaşlar merhaba, Sdn forum, youtube kanali, sosyal medya hesaplari vb. Hakkinda ne düşünüyorsunuz? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Buraya eleşti̇ri̇ veya öneri̇ yazalim...
  19. A

DSL ve Internet gitti.

Bilgisi olan varsa acaba bana ulaşa bilirmi emin olmak için bir soru soracaktim benim modemimde dsl ve ınternet gitti ve modemim bozuk olduğunu düşünerek calisir saglam olan bir modemi taktigimda yine dsl ve internet yanmadi aslinda calisan modemde dsl isigi yanmasi gerekmiyormu kurulum...
  20. A

Windows 10 Ram

Şuan Ram' in hepsini kullanıyormuyum. kullanmıyorsam nasıl kullanabilirim? ----------------------------------------------------
  21. A

WİNDOWS 10 Misafir kullanıcı hesabı

Merhaba Windows 10 misafir kullanıcı hesabı veya bir hesap açtığımda o kişinin uygulamalarımı veya belgelerimi görmesini istemiyorum ne yapabilirim? (windows 10 misafir kullanıcı hesabı olmuyo)
  22. A

ASUS X555QG

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-x555qg-amd-a12-9720p-2-7ghz-8gb-1tb-hdd-15-6-2gb-w10-notebook.html Bilgisayar nasıl? (fiyata göre değerlendirmeyiniz.)
  23. A

Notebook soğutucu önerisi

Arkadaşlar notebook için uygun fiyatlı soğutucu öneriniz var mı?
  24. A

hesap kapatılması?

Merhaba, İnstagram' da 2binin üzerinde takipçim vardı, bir sabah uyandım hesabıma giriş yapınca "HESABINIZ KOŞULLARIMIZI İHLAL ETTİĞİ İÇİN KAPATILDI" uyarısını aldım. sonra orada bunu yanlış yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir butonuna dokundum. fakat COVİD-19 nedeniyle değerlendiremiyoruz...
  25. A

admin ve yerel hesap,

Arkadaşlar merhaba, Windows' ta bilgisayarımda kardeşime hesap açtı fakat benim admin hesabımdaki uygulamalar filanda orada gözüküyo. onun hesabını sıfırdan format atmış gibi hiç uygulama yokmuş gibi nasıl açarım.
  26. A

Windows admin ve yerel kullanıcı hesabı

Arkadaşlar merhaba, Windows' ta bilgisayarımda kardeşime hesap açtı fakat benim admin hesabımdaki uygulamalar filanda orada gözüküyo. onun hesabını sıfırdan format atmış gibi hiç uygulama yokmuş gibi nasıl açarım.