Arama sonuçlarınız

1. C

Öneri Yeni bir forum kullanıcı adı önerisi alabilir miyim?

Teknolojiyi çağrıştıran bir isim olabilir mi? Tam olarak ne istediğimi ben de bilmiyorum ama...
  2. C

Teknoloji Sitem Için İsim Önerisi

Arkadaşlar site açacağım. Teknoloji ile ilgili haberler paylaşacağım. Sitemde özel bir alana ise kendi kişisel düşüncelerimin olacağı mini-blog olacak. Ama ana odak teknoloji haberleri. İlginç bir isim olmalı. Yani bir kullanıcı siteye girdiğinde etkilenmeli. O siteye bağlı kalmasını sağlayacak...
  3. C

Rampage rm k2 X-Quadro alınır mı?

Rampage rm k2 X-Quadro alınır mı? Lütfen mantıklı gerekçekerle alınır veya alınmaz yazın.
  4. C

S500

Rusya Hava Komutan bilmem neysi açıılama yaptı: S500 ler 2021 de Rusya envanterine girecekmiş. Benzersiz yanı ise uzaydaki süpersonik hedefleri dahi vurabilmesiymiş. Rusya ?? Dünyaya hükmedecek güçte askeri anlamda.Adamlar yememiş içmemiş silah yapmışlar tövbee ya!
  5. C

YAANİ Turkcell tarafından mı geliştirildi?

whatismybrowser sitesinden bakıyorum. You are using Yaani . şeklinde bildirim alıyorum . Yandex internetmetre sitesine giriyorum Tarayıcı : Firefox ( Gecko) yazıyor. Zaten yaaninin menüsü teması firefox a olan benzerliğini çok önceden farketmiştim fakat bu şekilde emin oldum. Siz ne düşünüyorsunuz?