Arama sonuçlarınız

1. K

Programlama için Macbook Air 2020 M1

Merhabalar, ben bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim, elimde 3.5-4 senelik bir Monster var her işimi görüyor fakat oldukça ağır. Günlük kullanım için bir iPad Air 4 almayı düşünürken kalemiydi, klavyesiydi fiyatın Macbook Air'e dayanmasıyla kafam karıştı. Macbook Air M1 işlemcili...
  2. K

Notebook adaptör Amper farkı

Merhaba, Monster Notebookumun 19V 7.89A adaptörü bozuldu, çevremde aynı değerlerde adaptör satan bir yer yok, acil ihtiyacım var. Fakat bir bilgisayarcı 19.5V 6.15A değerine sahip Lenovo bilgisayarının adaptörünü satabileceğini söyledi. Sizce bu değerler sıkıntı çıkarır mı? Teşekkür ederim
  3. K

5-10 bin TL Notebook Tavsiyesi

Merhabalar, iyi forumlar. Monster Notebookum sigorta atması sonucu şarj olmamaya başladı. Fakat son birkaç gündür ara ara şarj olmadığı için adaptör kablosunu söküp takarak vs. şarj etmesini sağlıyordum. Aynı durumu 9-10 ay önce yaşadım, anakart ile alakalı bir sorundan ötürü parça değişimi...
  4. K

F/P oranı yüksek en akıcı Android telefon

İyi forumlar yakın zamanda bir telefon almam gerekli. Bütçem 4000-4500 lira civarlarında. Cihazdan en önemli beklentim stabil olması. Oyunla falan işim yok, arayüzde ve uygulamalarda teklememesi önemli. Dün Vatanbilgisayarda telefonlara baktım, çok önerilen Mi Note 10 Lite modelinin arayüz ve...
  5. K

Web Sitesini sunucuya yükleme

İyi forumlar. Bir ders kapsamında PHP kullanarak geliştirilen bir web sitesinin sunucuya yüklenmesi gerekiyor, şimdiye kadar benim localhostum üzerinde kullanıldı. Sadece 10 günlüğüne gerekli denebilir, test etmeleri için 5-10 kişinin kullanımına sunulacak. Bu hosting paketleri 30 günlük...
  6. K

2. el iPhone XR alınır mı?

İyi forumlar öncelikle. Daha önce 4000 TL civarına bir Android bakıyordum, açıkçası son telefon aldığımdan beri fiyatlar uçtuğu için bu paralara orta seviye Android cihazlar alındığının farkına varınca fikirlerim değişti. Ben bir cihazı 5-6 sene kullanmak isteyen biri değilim, 3 senede...
  7. K

4000 TL civarı en stabil telefon

İyi forumlar öncelikle. Kullanım şeklim standart bir kullanıcı gibi aslında, yoğun sosyal medya-mail-tarayıcı gibi günlük şeyler. En önemli beklentilerim ise cihazın donmaması, çoklu işlemde darlanmaların falan olmaması, açıktaki bir uygulamaya geri döndüğümde direkt açılması vs. ve bahsettiğim...