Arama sonuçlarınız

1. QuadroKut

Düşük Sistemli Multiplayer Korku Oyunu

Başlıktaki gibi düşük sistemli bir korku oyunu multiplayer olursa daha iyi olur Garrys Mod Demeyin var çok eglenceli değil
  2. QuadroKut

League Of Legends Kasma Sorunu

Önceden oynarken hiç kasma yoktu sonra discord yükledim bi anda kasmaya başladı bilgisayarın gereksiz dosyalarınıda sildim ama
  3. QuadroKut

Warwick (ww) Nasıl Oynanmalı?

Warwick çok beğendim yt de eğitici videolar izliyorum ama çok birşey anlamıyorum 0 dan Ww Eğitmiyorlar açık konuşmak gerekirse.Warwick le ne zaman Gang atılmalı Kombosu ney (En önemlisi) bilen oynayan varsa yazabilirmi :(
  4. QuadroKut

Fall Guys mu Among Us mu

Bildiğiniz gibi Among Us Patladı (İyi anlamda) ama fall guys da patladı şuanlık ikisi vs atıyor gibi ama sizin tercihiniz nedir İkisinide oynadım ama Among Us Daha eğlenceli geldi,Fall guysta artık her serverda hile çıkıyor bunu düzeltmezlerse Among Us Fark atıp gidicek gibi
  5. QuadroKut

Ne Kadar Sürer?

Selam Excalıbur Bir laptop almayı düşünüyorum fiyatı 8bin Tl Sosyalleşmek için işe gidiyorum ve her hafta 100tl kazanıyorum biriktirsem kaç yılda yada ayda biriktirim hiç harcamadan (Tahmini)
  6. QuadroKut

İnternetim Yavaş

Son 2-3 gündür internetim çok zayıf oyunlardaki ms128 falanken şimdi ms2binlerde benle alakalı bir sorunmu yoksa herkesinkiler yavaşmı?
  7. QuadroKut

Oyuna Para Yatırmakmı yoksa Oyun Almakmı?

Soru açık :D
  8. QuadroKut

İtiraf yazın bakalım (isterseniz)

Hayatımda Hiç domates yemedim (Direk ketçapda falan var demeyin :D)
  9. QuadroKut

assassin's creed odyssey alınır mı?

assassin's creed odyssey Steamde 88TLye düştü sizce almalı mıyım?
  10. QuadroKut

Microsoft Aniden kapanıyor

Microsoft storenin sayfasından bir uygulama seçtiğimde resimelr falan gelmiyor ve alttaki uyarı veriyor ve sonra aniden kapanıyor bunun çözümünü bilen varmı?
  11. QuadroKut

Telefon İstiyorum ama Korkuyorum

LGS ye girdim bu sene vee Bana telefon alıcağız dedi annem ve babam ama Korkmuyor değilim LGS e cevap anahtarına göre 0netim var mattan :D (Sözel Güzel) Yani kötü giderse ve almazlarsa :/ Babam Borsayla uğraşıyor ve 1hafatda 7-8bin para aldığı oluyor :/
  12. QuadroKut

Microsoft store andinde kapanıyor

Böyle bir uyarı geliyor uygulama sayfasını açtıığımda sonrada aniden akapnıyor internettekiler olmadı sıfırladım olamdı silip yükledim olmadı bu olay Format attıktan sonra oldu
  13. QuadroKut

Biligsayarı Uyurken Auto Clicker ile bırksamsıkıntı çıkarmı?

Auto Clicker oyunda -kasmam için lazım ama Kokruyorum sabaha kadar autoyla kalmasında sıkıntı olurmu acil yazarmısın
  14. QuadroKut

En iyi Intel Sürümü Hangisi?

En iyi İntel Sürümünü arıyorum oyun performansı açısından
  15. QuadroKut

microsoft store bi anda kapanıyor

Başlıktaki gibi Microsoft store bir uygulama sayfasına girince bi anda kapanıyor bunun çözümünü acil yazarmısınız :sob::sob:
  16. QuadroKut

Torrent Bilgisayarıma iniyor ama bi süre sonra kayboluyor

Evet başlıktan gördüğünüz gibi Torrent Bilgisayarıma iniyor ama bi süre sonra biranda kayboluyor Bunun çözümünü bilen varmı :(