Arama sonuçlarınız

1. sametonx

Yardım vestel v tab 1041 dokunmatik sorunu

cihazım sadece yeniden başlatınca dokunmatik çalışıyor cihazı kapatıp açtıktan sonra dokunmatik çalışmıyor konu ile ilgili bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
  2. sametonx

İos Güncelleme

iphone se 2 cihazım da ios 14.8.1 yüklü uzun süredir güncelleme yapmıyorum sizce güncelleme yapmamakla hata mı yapıyorum yoksa doğru mu
  3. sametonx

İphone Se 2. Nesil Ekran Kasa Arası Açıklığı

Ekran ve kasa arasında kağıt girecek kadar açıklık var, arka kameraya girince de ses sorunu hayla devam ediyor forumda güncelleme sorunu dediler 3 aydır geçmedi mediamarkt eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından almıştım 15 ay garantisi var sizce servise göndersem cihazı değiştirirler mi ?
  4. sametonx

iphone se 2.nesik ses kesintisi

iphone se 2. nesil kullanıyorum ios 14.3 yüklü cihazda instagram da video izlerken ses bi anda kesiliyor sonra tekrar geliyor neden oluyor sizce yazılımsal bi sorun mu?
  5. sametonx

İphone SE 2. Nesil Kutu İçeriği

https://www.vatanbilgisayar.com/iphone-se-akilli-telefon.html bu siteden bu cihazı alırsam sarj aleti ve kulaklık çıkıyor mu ?
  6. sametonx

İphone Se 2. Nesil Kamera Sorunu

Selamlar 3 ay önce mediamarktden eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından iphone se 2. nesil aldım son 1 aydır telefonun kamerasından ses geliyor ön ve arka kamera değiştirmeye basınca tık tık diye ses geliyor cihazı kapatıp açınca düzeliyor bu olay haftada 1 kere oluyor kaptıp açmaktan sıkıldım...