Arama sonuçlarınız

1. N

Öneri Lil Zey'in Türkiye tarihinin en büyük sesi olması

Platoniğime benzediğini fark ettiğimden beri her gün dinliyorum. mükemmel bir ses
  2. N

Yardım Yahoo Mail'de .tr uzantı hatası

Açmış olduğum "yahoo.com" e-posta adresim, "yahoo.com.tr" haline dönmüş. "yahoo.com" olarak kaydolduğum sosyal medya uygulamalarına erişemiyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan, yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler...
  3. N

Ölü piksel sorunu nasıl geçer?

Ss'de gözükmüyor. Ben yanlış bakmışım
  4. N

Gelen cevaplara bakılırsa tek çözümü bu gibi.
  5. N

nasıl gözükmez? Bildiğin gözükuyor. Bu ölü piksel degil mi?
  6. N

Telefonu alalı 3 yıl geçti. Garanti 2 yıl 1606468858 Dediğin şeyi yaptım ve beyaz ekran karşısında red, blue vb. Yazıyordu.
  7. N

Ekran resmi aldım
  8. N

Peki benim attığım resim ölü piksel mi? İnternette gördüğüm fotolarda çok daha büyüktü. Ve ekran değişimi olmadan sadece o uygulama ile ölü piksel gidiyor mu? Ekran fiyatları 300 tl civarı çünkü
  9. N

Ölü piksel sorununun telefona ne gibi eksileri var?
  10. N

Ölü piksel sorunu nasıl geçer? Telefonu alalı 3 yıl olduğu için garantiye götüremem. Eğer bir şey yapmazsam telefona bir şey olur mu? Telefon : J7 prime2
  11. N

Üyelik silme veya nick değişimi

Nick silmek diye bir şey yok(öyle biliyorum). Yani kendi başına yapamazsın. Mod ile iletişime geçmen lazım.
  12. N

11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?

Hangi site merak ettim? reklam olucağını sanmıyorum.
  13. N

Bu Harika Hintçe Şarkıyı Seslendirdim (Yorum serbest)

Güzel olmuş, ağzına sağlık.
  14. N

Eğitim Sistemi İyiymiş gibi birde okulları açıyorlar

Hocalar 10 dk içerisinde anlatarak çözüyorlar, arada fark var.
  15. N

Redditden perma ban yedim!

Hesap açma düşüncem var ancak hesaplar aynı telefon'da olucağı için yine banlanabilir. 1603712607 Önceki arkadaş'a yazdığımı yapıştırıyorum "r/Turkey subından banlandıktan sonra o sub'a diğer hesabım ile girdim ve perma ban yedim. Iki hesabım banlandı. Ben de yeni hesap açtım ve o da 4/5 saat...
  16. N

Geç cevap verdiğim için özür dilerim. r/Turkey subından banlandıktan sonra o sub'a diğer hesabım ile girdim ve perma ban yedim. Iki hesabım banlandı. Ben de yeni hesap açtım ve o da 4/5 saat civarı banlandı.
  17. N

Benim iki tane reddit hesabım vardı. Sonra, kurallara uymadım gerekçesi ile perma ban yedim. Ben de banli olan hesapları sildim ve yeni bir hesap açtım. Ancak, açtığım hesap 5 saat sonra süresiz banlandı. Tekrardan bir hesap daha açtım. Ve yine 4/5 saat civarı tekrar süresiz banlandı. Ban...
  18. N

Erkeklerin Gelin Gittiği Yer Sumarata.

Kaynak?
  19. N

Elon Musk'a Türkleri seviyor musun diye sordular

Bir insan neden böyle bir soru sorar diye düşündüm.. ve evet bu aşağılık kompleksi! bunun başka bir açıklaması olamaz.
  20. N

İsrail ve Türkiye’nin birleştiği bir harita paylaşıldı!

"Güldürme lütfen?" Kimseyi güldürmek gibi bir amacım yok. Ancak israili gözünüzde cok büyütüyorsunuz. "Adamların seçimlerinde her sene bu düşüncede olan parti iktidar oluyor ama o ne olacak ? " İsrailde işsizlik her geçen gün yükseliyor ve artık hükümeti ülkenin %30 - %40'ı sevmiyor. Ve zaten...
  21. N

İsrail ve Türkiye’nin birleştiği bir harita paylaşıldı!

Hayır. Her ülkenin hayali vardır ve bu da İsrailin hayali. İsrailde bu haritayı isteyen kesim var, bu doğru. ama çoğunlukla yaşlı kesim. Bizdeki neo-osmanlıcılar gibi. ama yeni nesil böyle değildir. Öyleki bir çok genç yahudi, filistine yapılan zulümü protesto etmiştir. Yani bu haritayı...
  22. N

YaY' a gerek var mıydı?

Gerekliydi Gerekli değil. Sonu TikTok Sonu tiktok olabilir ama olmayada bilir. Gereksizdi Gereksiz değil. Sonu iyi olabilir Olabilir. Saçmalıkkkk saçmalık değil. yani olsada olur olmasada olur, ben nötrüm.
  23. N

Hp laptoba linux kurmak

Sağolun hocam linux'u kuralı 1 saat oldu. Bu konuyu sileyim mi?
  24. N

Hp laptoba linux kurmak

Onu kapattıktan sonra kaydet ve çık mı yapıcam?
  25. N

Hp laptoba linux kurmak

https://hizliresim.com/9jjzqj Rufus ile her şeyi yaptım ama burada ne yapmam lazım?
  26. N

Twitter kullanıyor musunuz?

Sadece haberlere bakmak için giriyorum.
  27. N

Sizce Acun Ilıcalı başarılı olabilir mi?

Basarılı olması mümkün değildir.
  28. N

Huaweii matebook alınır mı?

Öncelikle herkese iyi forumlar Hepsiburada'da bu matebook alınır mı alanlar varsa önerirmisiniz.
  29. N

Hangi telefon

Zamanında general mobile kullanmış biri olarak(general mobile 5d kullanmıştım) huawei almanı tercih ederim ben aldığımda hiç sevmedim çünkü sürekli hata vermişti (uygulama durdu/çöktü vb.) 2 kez servise götürdüm ilkinde telefonu sıfırladılar geri getirdiler ve ben de bir şey yaptılar zannedip...