Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Ea App üzerinden oyun yükleyemiyorum

Merhaba. Game Pass üyeliği aldım ve FIFA indirmek istiyordum. Bunu yapmam içinde uygulama beni EA App e atıyor. Ancak ne zaman oyunu yüklemeye çalışsam ekran resmindeki gibi bu hatayı "destination folder doesn't exist" ya da "that folder doesn't exist" hatası alıyorum. Resimde %42 yazıyor ama...
  2. M

Yardım Ea app üzerinden oyun yükleyemiyorum

Merhaba. Game Pass üyeliği aldım ve FIFA indirmek istiyordum. Bunu yapmam içinde uygulama beni EA App e atıyor. Ancak ne zaman oyunu yüklemeye çalışsam ekran resmindeki gibi bu hatayı "destination folder doesn't exist" ya da "that folder doesn't exist" hatası alıyorum. Resimde %42 yazıyor ama...
  3. M

Soru Kılıfın telefonda iz bırakmaması için ne yapmalıyım?

Merhaba, yeni S20 Fe aldım. Bu telefona bir kılıf alacağım ancak kılıflar telefonlarda iz bırakıyor. Bu izler oluşmadan telefonu nasıl kılıfla kullanabilirim? Veya varsa böyle iz bırakmayan kılıflar link de verebilirsiniz. Teşekkürler.
  4. M

Yardım Win10 güncellemeden sonra d ye disk takın hatası

Merhaba, Az önce windows 22H2 sürümüne güncelledim. Güncellemeden sonra d klasöründeki oyunlar vb hiçbir şey açılmamaya başladı. Lütfen D ye bir disk takın diye hata alıyorum. Bunu nasıl düzeltirim yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  5. M

Soru Gow pc çökme sorunu.

Oyunu indirdim kurduktan sonra oynanılıyor herhangi bir sıkıntı yok ancak oyundan çıkıp ertesi gün tekrar girince devam et diyorum kratos ölü olarak doğuyor yerde yatıyor her yer siyah bir şekilde. Önceden aldığım kayıtları açmaya çalışırsam da yüklenirken oyundan atıyor lütfen yardımcı olun.
  6. M

Soru Gow pc çöküyor

Oyunu indirdim kurduktan sonra oynanılıyor herhangi bir sıkıntı yok ancak oyundan çıkıp ertesi gün tekrar girince devam et diyorum kratos ölü olarak doğuyor yerde yatıyor her yer siyah bir şekilde. Önceden aldığım kayıtları açmaya çalışırsam da yüklenirken oyundan atıyor lütfen yardımcı olun.
  7. M

Soru Futbol kulüplerinin logosunu alıp yama yapabliceğim bi site var mı?

Futbol kulüplerinin logosunu alıp yama yapabliceğim bi site var mı? Örn: Barcelona gibi. Barcelona formam var ancak çakma olduğu için logosu biraz değişik fcb harflerin araları açık fln bunun üzerine yama yapmak istiyorum alabileceğim bir yer var mı?
  8. M

Soru Bf1 i bilgisayarıma yükleyemiyorum

Merhaba. Bf1 i origin den yüklemek istediğimde Origin was denied access to the following file or folder: D:\Battlefield1\Battlefield 1\. This may be due to security restrictions or disk corruption. Check the folder permissions or check your disk for errors before retrying the download. Bu...
  9. M

Sizce Sampiyonlar ligi kupasının mı Uefa kupasının mı tasarımı daha iyi.

Bence Uefa kupasının tasarımı daha detaylı daha güzel. Cevaplarsanız sevinirim.
  10. M

Soru Dualsense Şarj

Öncelikle merhaba. Arkadaşlar telefon ve pc de kullanmak için dualsense almak istiyorum. Diyelim ki aldım normalde şarj ı PS5 den yapılıyor ama bende olmadığı için priz den telefonumun şarj aleti ile yapsam bir sıkıntı olur mu? Şarj aletim type c dualsense in ki de type c ama adaptör de hızlı...
  11. M

Diyafram ve midemin orada bir şey vuruyor

Merhabalar. Diyaframım ve midemin oralarda bir yerde hemen kaburgamın bittiği yerde arada bir bir şey böyle atmaya başladı bugün. Sürekli degil aralıklı bir şekilde atıyor bugün başladı böyle olmaya konu hakkında bilgisi olanlar lütfen yardımcı olurmusunuz.
  12. M

2.4ghz den 5ghz e geçicem sorularım var

öncelikle merhaba. Benim evdeki modem'im Türktelekom un TD-W9970 v3 modemi. Bu modem 2.4ghz ve ben 5ghz bir modeme geçmek istiyorum. Bu linkteki modemi alsam hiç bir sorun yaşamadan direk 5ghz e geçebilirmiyim ve hiçbir sorun yaşarmıyım. Lütfen bu konu hakkında bilgili arkadaşlar cevap versin...
  13. M

Gürcistanda ps5 fiyatı ne kadar

Gürciatandan ps5 almayı planlıyorum 1 yıl sonra ps5 dijital versiyon ve bir tane daha dualsense ne kadar tutuyor
  14. M

Gurcistandan ps5 hakkında sorular

Öncelikle merhabalar 1.sorum: gürcistanda ps5 digital version ne kadar 2.sorum: herhangi bir sorunla karşılaşırmıyım ve gümrük vergisini ödemden nasıl geri dönebilirim
  15. M

Bulgaristandan ps5 garantisi

Bulgaristandan kendim gidip ps5 alsam garantilik bir sorun olduğu zaman tekrar bulgaristana gitmem gerekiyormu. Teşekkürler
  16. M

1 yıl sonra ps4 pro mu iki buçuk yıl sonra ps5

Öncelikle herkese merhaba. Size danışmak istediğim bir konu var. 1 Yıl sonra ps4 pro mu iki buçuk yıl sonra ps5 mi almalıyım? Performansa ve grafiklere önem veririm. Cevaplarınız için şimdididen teşekkürler