Arama sonuçlarınız

1. D

Öneri Bluetooth kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var

Bütçe:450₺ iPhone kullanıyorum. Kulakiçi silikonlu kulaklık arıyorum. Geçmiş zamanlarda anker q10 almıştım dip ses sorunu olduğu için pişman oldum anker markasına uzağım o yüzden. Aklımdaki modeller: xiaomi redmi buds 3 lite (299₺) Qcy t13 (240₺) Bu modellerde dip ses sorununa dair herhangi...
  2. D

iPhone 11 aldım iyi mi ettim?

Merhabalar geçtiğimiz haftalarda elimde bulunan 23 ay garantili xiaomi redmi note 11 4/128 gb cihazımı se 2020 ile takas edeceğimi belirtmiştim. Bütçemi arttırıp iphone 11 veya xr almayı düşündüm bu sebeple de bir iphone 11 buldum cihazın 1 yıl garantisi var 64 gb red kozmetiği 10/10 pili de 92...
  3. D

iPhone SE 2020 vs Redmi Note 11

Merhabalar, elimde 23 ay garantili xiaomi redmi note 11 4/128 gb var. Eski iphone tasarımını sevdiğim için sahibindende bir ilan buldum. Kendi telefonumun üzerine 2700 tl civarında bir fiyat istiyor. Sizce mantıklı mı al satçı değilim kullanıcısı olacağım. İphonenin pili 82 kutu fatura var cihaz...
  4. D

YouTube'de görsel kullanmak telif hakkına girer mi?

Arkadaşlar örneğin kendi sesimi kullanarak kuantum bilgisayarlar hakkında bilgi veriyorum bu sırada videoda google görseller kısmından bulduğum görselleri videomda kullansam bu telif hakkına girer mi ?
  5. D

Sizce bilgisayarımın ikinci el fiyatı nedir?

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Yeni bir laptop almak için şuan kullandığım laptop bilgisayarımı satmak istiyorum fakat ikinci el laptop piyasası hakkında pek bilgim yok açıkçası. İkinci el ilanlara baktığımda bilgisayarımla benzer özelliklere sahip bir ilan bulamadım. Bu yüzden sizlerin...