Arama sonuçlarınız

1. D

Degisim Cihazi

Ben aldım iphone 11 almıştım. Cihazda oluşan sorundan dolayı tamir edilemeyince sıfırını veriyorlar ama garanti vs. kaldığı yerden devam ediyor. Yalnız alırken değişim belgesi oluyo o belge yoksa alma kandırıyor olabilir. Ayarlar-genel-hakkında kısmında seri numarası N ile başlıyorsa değişim...
  2. D

İphone 11 ekranın sol alt köşesinde kararma var

Rica ederim eğer istanbuldaysan apple storeye götür. Ben gürgençler ankarada yaptırdım 7 iş gününde yapıldı.
  3. D

İphone 11 ekranın sol alt köşesinde kararma var

Kardeşim bir ay önce ben de konu açmıştım aynı sorundan dolayı ekran değişecek kronik bir sorunmuş 1669112416 Ben de ekran değiştirdim
  4. D

Öneri Bluetooth kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var

Hocam bütçenin iki katı Tamamdır hocam bakacağım detaylıca
  5. D

Babama bu kulaklıktan aldık biraz büyük geliyo kulağıma bir de fiyatı 800 e çıkmış ben çok kullanamadım yani. Sound liberty 79 pro nasıldır acaba uzun çubuğu olan kulaklıklardan istemiyorum aslında ama mecbur kalırsam t13 alacağım. İkisi arasında gidip geliyorum şuan
  6. D

Bütçe:450₺ iPhone kullanıyorum. Kulakiçi silikonlu kulaklık arıyorum. Geçmiş zamanlarda anker q10 almıştım dip ses sorunu olduğu için pişman oldum anker markasına uzağım o yüzden. Aklımdaki modeller: xiaomi redmi buds 3 lite (299₺) Qcy t13 (240₺) Bu modellerde dip ses sorununa dair herhangi...
  7. D

iPhone 11 aldım iyi mi ettim?

Bir de uzun servis süresini çözseler aslında daha iyi olacak.
  8. D

Yenilenmiş galaxy s9 mu iphone 7 mi

Açıkçası carrefoursada easycep stant açmıştı oradaki tanıdık aracılığıyla inceleyip aldım. Telefonu birkaç ay sonra sevemedim iade süresini geçtiğim için easycepe geri sattım 70 tl altında bir fiyat çıkarttılar. Paramı hesabıma biraz geç yatırdılar bunun tedirginliği oldu sadece bu süreç...
  9. D

Yenilenmiş galaxy s9 mu iphone 7 mi

S9 daha mantıklı bir seçim ama yenilenmiş telefon satan yerlerin mağazası varsa orada eline alıp inceleyip sorsan daha iyi mesela EasyCep gibi. Easycepten telefon almıştım tanıdık olduğu için hiçbir parçası değişmemiş bir ürün almıştım eğer öyle bir imkanın var ise tanıdık vs. daha iyi olur.
  10. D

Evet yok da keşke olsa aslında büyük bir şehir açılsa iyi işler diye düşünüyorum.
  11. D

Soru Önerilen ios sürümü hangisi

Apple servisine gittiğimde bir teyzede iphone 6s vardı ve ios 11 yüklüymüş bu sebeple de whatsapp açılmıyormuş. Güncellemeye çalıştığında da hata veriyormuş. İTunes üzerinden güncellenirse bir daha açılmayabilir vs. dedi tabi bu durum ios 15 ile 16 arasında olur mu bilmiyorum. Ben de kulak...
  12. D

Ankarada apple store yok ki olsa direk oraya giderdim bulabildiğim aklımda kalan en iyi servis gürgençlerdi. İstanbulun şu tarz nimetlerini kıskanıyorum aslında :). Bu arada sağ olun 1667397020 Kim üretti bilmiyorum ama değişim olunca bir daha yapar mı dedim. Bu tarz şikayetle gelen...
  13. D

Bugün Ankara-Ankamall avmdeki gürgençler apple servisine gittim. Değişim yapılacağını söylediler 1 hafta-10 iş günü içerisinde değiştirilir dedi. Bu aralar biraz yoğun olduklarını garanti kapsamında olan cihazlarda böyle bir süre uygulandığını belirtti. Ben de cihazı oraya teslim ettim cihazın...
  14. D

Tamamdır hocam teşekkürler
  15. D

Teşwkkürler hocam yukarıdaki mesajda ekranda oluşan ufak renk farkını sormuştum siz ne düşünüyorsunuz ilerleyen zamanlarda garantiye göndermek gerekir mi?
  16. D

Yapma ya hocam büyüyor mu bu sorun veya garanti bitmesine yakın versem hallolur mu? Elimde cihaz da yok hani versem kaç güne yaparlar bilemedim intde araştırıyorum bie türlü çıkaramadım sorunu 1667315509 Cihaz hoşuma gitti sadece fiyatı iyiye mi almışım diye meraklandım bide ekrandaki o hafif...
  17. D

Faturasız ikinci el iPhone

Eğer al sat yapacaksan ikisinin de olduğu ilanları değerlendir yok ben sadece kullanacağım diyorsan faturalı olanı al
  18. D

Tavsiyenizi deneyeceğim youtube premium üyeliğim vardı son zamlardan sonra iptal ettim zaten. Ekranı da biraz kafaya takmıştım abartılacak bir şey yok gibi geldi de yine de içimi rahatlatmak için sorma geteksinimi duydum teşekkür ederim cevaplarınız için.
  19. D

Teşekkür ederim çoğunlukla evde olduğum için şarja takabiliyorum sorun olmaz bana diye düşünüyorum. Merak ettiğim bir durum var fotoğrafta sol alt köşede sanki renk farkı var gibi ama ana ekranda öyle bir fark göremiyorum bu normal mi bazı kişilere sordum normal diyor sadece açık renkte fark...
  20. D

Fotoğraf vs. çekiyorum fenomenler kadar değil tabikide ben xiaomideki webde dolanırken geç gelmesi sekmeler arası geçişin yavaş olmasından falan biraz bezmiştim hava gibi amacım yok tabiki kaç yıl boyunca 6s kullandım sadece sizce parasına değişmiş mi diye merak ettim.
  21. D

Merhabalar geçtiğimiz haftalarda elimde bulunan 23 ay garantili xiaomi redmi note 11 4/128 gb cihazımı se 2020 ile takas edeceğimi belirtmiştim. Bütçemi arttırıp iphone 11 veya xr almayı düşündüm bu sebeple de bir iphone 11 buldum cihazın 1 yıl garantisi var 64 gb red kozmetiği 10/10 pili de 92...
  22. D

iPhone SE 2020 vs Redmi Note 11

Tamamdır teşekkür ederim
  23. D

Sorma hocam 12 mini ilk çıktığında işte dedim beklediğim telefon geldi fiyatı görünce az daha beklesin o moduna girdim işte ekonomi yettiğince se 2 de iyi benim için oyun oynayan biri de olmadığım için tercih nedeni oldu bende 1666547235 Hocam peki 128 gb 7 plus için üzerine 800 tl Sadece...
  24. D

Bana kalsa iphone 6s kullanırım hocam o küçük telefonları seviyorum hafifliği vs. Bataryada 82 de bir süre daha kullanır rova alırım diye düşünüyordum veya bütçem olursa orijinalle vs değiştiririm ben sadece zararına almak istemediğim için kararsız kalmıştım ama sizler forumda aktif kişiler...
  25. D

Bütçe arttıramıyorum pek hocam teşekkür ederim cevaplarınız için
  26. D

Hocam onlar sorun değil benim için sadece zararına alıyor muyum diye düşündüm çünkü telefonu alırken 5600e aldım 2800 de üstüne vercem 8400 e gelecek hani değer mi diye düşüniuorum kararsız kaldım
  27. D

Telefonu 5600 e almıştım bir ay oldu değer mi diyosunuz hocam 1666544539
  28. D

Merhabalar, elimde 23 ay garantili xiaomi redmi note 11 4/128 gb var. Eski iphone tasarımını sevdiğim için sahibindende bir ilan buldum. Kendi telefonumun üzerine 2700 tl civarında bir fiyat istiyor. Sizce mantıklı mı al satçı değilim kullanıcısı olacağım. İphonenin pili 82 kutu fatura var cihaz...
  29. D

YouTube'de görsel kullanmak telif hakkına girer mi?

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Creative commons fotoğrafları kullanmak sorun olmuyor dimi o zaman
  30. D

YouTube'de görsel kullanmak telif hakkına girer mi?

Arkadaşlar örneğin kendi sesimi kullanarak kuantum bilgisayarlar hakkında bilgi veriyorum bu sırada videoda google görseller kısmından bulduğum görselleri videomda kullansam bu telif hakkına girer mi ?
  31. D

İphone 11 ve xs

Ben de iphone 6s kullanıcısıyım ve iphone 11 ile xs arasında kalmıştım. Merak ettiğim bir durum var şimdi netflix hdr desteği falan var ya peki iphone 11'in ekranı hdr destekli mi ?
  32. D

Sizce bilgisayarımın ikinci el fiyatı nedir?

Benim için iyi oldu fakat dolar yüksek laptoplar çok pahalı yeni bilgisayar alacaklar için kötü bir durum tabiki.
  33. D

2600'e almıştım teknosadan ve daha sonra 1000TL'ye 256GB ssd 16 GB ram satın aldım. Bana toplamda 3600'e patladı aslında. 1591279234 İlan verdiğimde ikinci el bölümüne konu açarım tabikide teşekkür ederim tavsiyen için.
  34. D

Memleketime döndüğümde sahibinden ve letgoya koyarım hangisinden iyi teklif gelirse o kişiye satarım. 5500'e sıfır bilgisayarlar var gerçi ramleri yüksek değil ama bunu da göz önünde bulundurayım bari. 1591278789 Bak şimdi keyfim iyice yerine gelmeye başladı :D . Bilgisayarımı bu civarlarda...
  35. D

Ben de bu tavsiyelere uyaraktan 4000TL'den başlatacağım sonra da düşürürüz :D .
  36. D

İşte ben de korkuyorum çok bilmediğim için 3000'e satmayı düşündüm acaba diyorum 4000 de eder mi? Tavsiyeni göz önünde bulunduracağım teşekkür ederim de 32 kuruşu da mı var :D
  37. D

Aslında temiz kullandım herhangi bir sorunu yok. Hani satabileceğim en yüksek fiyata satmak istiyorum. Bu yüzden siz olsanız kaça satardınız?
  38. D

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Yeni bir laptop almak için şuan kullandığım laptop bilgisayarımı satmak istiyorum fakat ikinci el laptop piyasası hakkında pek bilgim yok açıkçası. İkinci el ilanlara baktığımda bilgisayarımla benzer özelliklere sahip bir ilan bulamadım. Bu yüzden sizlerin...