Arama sonuçlarınız

1. KavaiViolet

Oyun Nick Önerisi

Adımı Sevdim Oda Gitti yapacağım büyük ihtimalle
  2. KavaiViolet

Oyun Nick Önerisi

Arkadaşlar ismimi değiştireceğim efkarlı bir nick arıyorum böyle okuyunca aga be olacak nick önerirseniz sevinirim
  3. KavaiViolet

Bilim ve Felsefe

Felsefe ve bilim hakkındaki düşünceleriniz ?
  4. KavaiViolet

Ekran kartı görüntü vermiyor ?

Arkadaşlar sıkıntı pcde veya driverlarda değilmiş ekran kartı windows 10u kaldırmıyormuş :/ anakarttan ekran alınca tıkır tıkır çalıştı
  5. KavaiViolet

buldum ve yüklüyorum teşekkürler açılmazsa tekrardan yazacağım 1601676052 çünkü windows 8.1de ağa bir türlü bağlanamıyordum format atmam gerekiyordu attıktan sonra düzeldi 1601676113 teşekkür ederim çok destek oldun driverını şuanda yüklüyorum tekrardan başlatıp deneyeceğim 1601676340 son bir...
  6. KavaiViolet

hayır kurmadım nerden kurabilirim bilmiyorum 1601675696 nasıl nerden kuracağım 1601675810 buldum ve yüklüyorum teşekkürler açılmazsa tekrardan yazacağım
  7. KavaiViolet

Merhaba bir ekran kartım var Atı radeon hdg4670 ekran kartım var windows 10 yükledim ama sonradan görüntü vermemeye başladı ekran kart yerine anakarttan aldım görüntüyü bu sefer verdi sorunu acaba ekran kartı windows 10 yazılımını bayadır yükelemedim için olabilir mi bilen birisi yazarsa...
  8. KavaiViolet

Kitap adları aynı mı ? Sun Tzu

Arkadaşlar Sun Tzu'nun yazmış olduğu Savaş Sanatı kitapları var ve ben savaş sanatlarına bayılan birisiyim buna benzer kitap önerir misiniz bide bu abimizin yazdığı bütün kitaplar aynı mı ? Aynı içeriklerden mi oluşuyor. Bende şuanda işaret ettiğim var.
  9. KavaiViolet

Oyunda kaç fps alırım bu sistemle

alacağım zaten 600 tl ye gaming gecelerinde gt 1030 rx 550 ekran kartları oluyor onları alıp takacağım yarında işlemci soğutucusu ile macunu satın alacağım ekran kartını aldıktan sonra onla oynayacağım ama ekran kartını alana kadar eski ekran kartı ile takılacağız artık
  10. KavaiViolet

baktım ama bulamadım 1601407986 sıkıntı şu şuan deneyemiyorum işlemci soğutucu ve termal macun almam gerek test etmem için :D o yüzden de alsam mı almasam mı kararsız kaldım boşuna 200 tl vermek istemiyorum
  11. KavaiViolet

ama hangi ekran kartı var ve kaç fps alıyorsunuz ?
  12. KavaiViolet

LoL'de 15 FPS oynuyorum hangi oyunu akıcı oynarım?

ekran kartını sapphirein hd graphics g4670 ekran kartı mı ?
  13. KavaiViolet

Arkadaşlar sistemim Pegatron ipxsb h61 intel core i5-2500k 3.5 ghz tdp intel hd graphics G4670 1gb ddr2 4gb ram ddr3 oynadığım oyunlar lol valorant düşük ayarlarda 60 fps üstü oynatır mı ? Ekran kartı fotoğrafı
  14. KavaiViolet

Eski masaüstü için ekran kartı seçimi

bende pcyi en baştan topluyorum ama şuanda kasmadan oyun oynamak için düşük oyunları lol valorant csgo gibi oyunları oynamak için ilk ekran kartını sonra anakart sonra işlemci ram gibi yükselticem yıl sonuna kadar dolar sürekli arttığı için aynı fiyata geliyor malesef
  15. KavaiViolet

sağolasın knk eyvalla bunu alıp oynayayım bali sistemi toplayana kadar
  16. KavaiViolet

peki alsam taksam yeni sistemi toplayana kadar beni idare eder mi ? 1600704338 idare eder mi derken söylediğim oyunları rahatlıkla oynayabilir miyim
  17. KavaiViolet

Arkadaşlar merhaba öncelikle ben pc toplayacağım ama bunu yayarak yapıyorum her ay 500 tl gibi bir bütçem var şuan incehesapta gaming geceleri oluyor ve orda rx550 2gb ekran kartını almak istiyorum 650 tl gibi bir şeye geliyor sorun şu ben bütün sistem bileşenlerini toplarken şuanda bir masaüstü...
  18. KavaiViolet

Mangayı kitap olarak çıkartma olur mu ?

Arkadaşlar wordten okumadım mangayı kitap haline getirmek istiyorum böyle bir şey yapsam internet sitelerindeki kitap çıkartma sayfaları çıkartır mı ? Siyah beyaz çıkartmayı düşünüyorum.
  19. KavaiViolet

HDD Usb dönüştürme yardım edin lütfen

Arkadaşlar yarın satadan usb dönüştürme kablosu alacağım ama hdd windows yüklü heralde masaüstünden direk söktüm format atmadan direk satadan hdd bağlasam depolama olarak kullanabilir miyim yoksa illa hdd format atmam gereklimi içindeki her şeyi sıfırlamam yardım ederseniz sevinirim
  20. KavaiViolet

Topladığım sisteme katkıda bulunabilir misiniz ?

evet o parayla rtx 2060 hazır kasa alacağım
  21. KavaiViolet

Arkadaşlar yazdıklarınız için teşekkür ederim ama başka bir pc alacağım Teknobiyotikten P2 veye P2.5 almayı düşünoyurm
  22. KavaiViolet

Render için hangisi daha iyidir

Evet, başlıktaki gibi render almak için hangisi daha iyidir arkadaşlar Çok büyük renderlar değil sadece komik montaj için AMD Ryzen 3 3300X 3.8GHz (Turbo 4.3GHz) 16MB Cache AM4 İşlemci AMD Ryzen™ 5 3500X 3.6GHz (Turbo 4.1GHz) 6 Core 6 Threads 32MB Cache AM4 İşlemci
  23. KavaiViolet

gerçekten mi bunu bilmiyordum teşekkür ederim o zaman onun yerine şunla değiştireceğim hem ghz olarak daha hızlı ve fiyatı daha ucuz Kingston 16GB(2x8GB) DDR4 3200MHz HyperX Fury Bellek Ram (HX432C16FB3K2/16) 585,49 1591226455 kasayı yanında psu getirdiği için almıştım aynı kasayı seçip...
  24. KavaiViolet

Merhaba 1 ay sonra pc toplayacağım ama genede şimdiden hazırlık yapmak istiyorum. Bunun için bir pc kararlaştırdım. Aklımdan Msi markasını çok seviyorum zaten türk milleti değil miyiz illa güzel bir marka istiyor insan konumuza gelelim topladığım sistem şu şekilde; İşlemci AMD Ryzen™ 5 3600X...