Arama sonuçlarınız

1. HeroEmiya

Oyuncu bilgisayarı

144hz monitörlü iyi modelleri varmı peki bu özellikte
  2. HeroEmiya

Oyuncu bilgisayarı

Yani casper g900 serisi iyi midir yani performans bakımından ve uzun süreli kullanımda?
  3. HeroEmiya

Oyuncu bilgisayarı

Casper g900 de turbo fan sistemi ve toplam 73 bıçaklı 2 fan vardı galiba. Fan çıkışları da çoktu. Onun dışında gtx 1660 ti ile rtx 2070 ekran kartları arasında fark var mı? Ve oyun oynayıp aynı zamanda video-yayın yapmamı sağlayan bir pc olmalı. Ayrıca ideal hdd-ssd miktarı ne olmalı sence? Ssd...
  4. HeroEmiya

Oyuncu bilgisayarı

Merhaba. Bana uzun ömürlü ve okulda falan kullanabileceğim gaming laptop önerebilir misiniz? Fiyat max 11k ve ağır oyunlarda iyi bir deneyim almak istiyorum. PUBG, GTA5 vb... Casperın excalibur g900 serisi ilgimi çekti ama yine de sorayım dedim. Belki daha iyisi varsır diye. Şimdiden...
  5. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Önemli değil. Cevabınız için teşekkür ederim. ??
  6. HeroEmiya

BIOS güncelleme

Peki bilgisayar geneli sorunlar çözülüyor mu güncelleyince. Mesela yeniden başlatırken donma sorunu, dvd nin çıkma sorunu gibi. Cevabınız için teşekkür ederim.
  7. HeroEmiya

BIOS güncelleme

BIOS güncellerken yedekleme almamız şart mı? Güncelleme sırasında elektrik kesintisi dışında bir şey olacağını sanmıyorum. Ama yine de dosya boyutum çok büyük ve bunu yedeklemem imkansız. Yani güncelleme yaparken kişisel bilgilerim falan gitmez yani değil mi?
  8. HeroEmiya

Valorant(vanguard) hatası

Normalde de bu hatageliyordu yeniden başkatınca düzeliyordu fakat oyun betadan çıktıktan sonr vanguard açılmadı. Hizmetler kısmından baktığımda vgc nin durdurulmuş okduğunu gördüm. Başlat dediğimde hata1 :yanlış işlev hatası geldi. Onun dışında oyunu kaldırıp tekrar denedim ama olmuyor.
  9. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Evet bu olması lazım 1591357572 Birşey daha sorabilir miyim. BIOS u güncellerken dosya yedeklemesi falan gerekli olur mu? Yani kişisel bilgilerim falan silinmez değil mi
  10. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Asus 541UV
  11. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Şuan şarzda takılı çalışıyor bilgisayar. Fişten çıkarınca çalışmıyor. Onun dışında bilgisayarı falan açıp işlem yapabiliyorum. Ancak bidliğimiz yeniden başlatmaya basınca normalce kapanıp açılıyor. Normaldeki gibi Asus logosu geliyor ve yüklenirken donuyor
  12. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Anladım bir de birşey daha soracaktım. DVD açılmıyor ve yeniden başlatırken yükleme ekranında donuyor. Bu donanımsal bir sorun mu?
  13. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Hocam peki ortalama maliyeti nedir bunun
  14. HeroEmiya

Bilgisayarımı yeniden başlattığımda Asus logosunda donuyor(Notebook)

Asus 541 uv model notebook kullanıyorum. Daha öncesinde parçalarını söküp temizlemiştim kasasını fakat açılmamıştı. Sonra şarj halinde açmayı denedim. Bu sefer açıldı fakat yeniden başlatınca pc kapanıp tekrar açılıyor. Asus logosu gelip yükleme ifadesi biraz dönüp duruyor. Neyden kaynaklanıyor...
  15. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Dış taraftan çıkarılmıyor. İç kısmından çıkarılıyor. Videolarını izledim ancak doğru düzgün göstermiyorlar. Bilgisayarcıya götüreceğim galiba.
  16. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

A z önce bilgisayarı şarj halinde açmayı denedim. Şarj oluyor ışıklarıyanıyor. Ekran da açılıyor ama ondan sonra kapandı. 1591268942 Şarj halinde şuan çalışıyor amaçıkarınca kapanıyor direkt. Bataryada birşey var gibi
  17. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Bilgisayarsar sadece klavye tarafından sökülüyor. Parçaların hepsini söküp takmıştim. Anakartı küçük. Üstte ramleri, altında işlemcisi falan var
  18. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Klavyeye bağlı 2 kablo var dediğim gibi. Birisi dokunmatik fare diğeri ise klavye. Ekstradan güç düğmesine ait bir kablo yok. Şuan fotoğraf atamam ancak yarın atabilirim.
  19. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Klavyenin altında 2 tane kablo var. Biri klavyeye ait baya geniş ve ince bir kablo, biri ise dokunmatiği. Klavye kablosunda bir sıkıntı olduğunu düşündüm baya denedim ama hiç açılmadı. Yerine otutturamadım heralde bilmiyorum. Gerçi kapağını açtığımda birkaç tane vida yerinde yoktu ondan olabilir mi?
  20. HeroEmiya

Notebook'um açılmıyor.

Asus 541U modelli notebookumu temizlemeye çalıştım ve bir önceki gibi aynısını yerine taktım. Youtube de videosu olmadığı için kendim yaomaya çalıştım fakat diğer bilgisayarlara göre çok farklı düzeneği vardı. Onun dışında termal macunu işlemciye sürdüm. Her şeyiyaptım derken power tuşuna...