Arama sonuçlarınız

1. M

Google Chrome sayfa kaydırırken takılma sorunu

Arkadaşlar şimdi kısaca PC açıyorum sonrasında Chrome açıyorum ve adres çubuğuna bir şey yazıyorum sayfayı kaydırıyorum ve kaydırırken 1 2 saniye takılma oluyor. Sistemim şu. GT 730. G3258. 4 GB RAM. Not: İsterseniz video atabilirim yeter ki yardımcı olun.
  2. M

G3258 vs X3430 VALORANT Performansı GT 730 ile

Arkadaşlar Valorant'da GT 730 ile hangisi daha çok performans verir? Ben de G3258 var adamda X3430. Şu abi GT 730 ile 100 üstü alıyor. Ben ise aynı kart ile 60 70 80 ara sıra 90 ve drop yiyorum. Şimdi bu değerler normal mi?
  3. M

Userbenchmark değerlerine göre ekran kartında bir sıkıntı mı var

Arkadaşlar Userbenchmark testi yaptırdım Please click the green button to continue. - UserBenchmark ve bu değerlere göre ekran kartı zarar filan mi görmüş oluyor yoksa bir sıkıntısı mı var
  4. M

60 Hz ile 59.790 Hz Aynımı oluyor

Arkadaşlar nvidia denetim masasın da 60 Hz yazıyor ama görüntü ayarlarında 59.790 yazıyor bunlar aynımı yoksa farklımı oluyor anlamadıysanız resim atabilirim
  5. M

gt 730 ile zula kasma ve drop sorunu

arkadaşlar gt 730 g3258 ve 4 gb ram var zula kasıyor ve drop yiyor bu sistemde bunların olmaması lazım sizce sorun ney en düşük ayarlarda bile kasıyor ve yüksek ve düşük ayarlar arasında fark yok ne sizce bunlar normal mi
  6. M

GT 730 ile 4K video izlerken kasması normal midir?

Arkadaşlar GT 730, G3268 ve 4 GB RAM var. Monitörün çözünürlüğü 1366x768, 4K video izlerken kasma yapıyor. Normal mi sizce?
  7. M

GTA 730 + G3258 + 4 GB RAM GTA 5 drop sorunu

Arkadaşlar başlıkta da sistemimi belirttiğim gibi. GTA 5'de hepsi en düşük ayarlarda çözünürlük 1366x768'de 30 40 50 60 FPS alıyorum ortalama 30'da geziniyor ama çok drop yiyor bu sistem için bunlar normal mi yoksa a normal mi?
  8. M

Arkadaşlar H81M-K ana kartım var bunun için özel OC için BİOS sürümü var ve bunu bulamıyorum

Arkadaşlarım başlıkta dediği gibi g3258 işlemcim var buna OC yapmak istiyorum ama anladığım kadarıyla sadece bu işlemciye özel H81 chipset lerine özel bios sürümü var ve ben bunu bir türlü bulamadım sizin yardımlarınızı bekliyorum
  9. M

Arkadaşlar kasanın içine çay tabağı büyüklüğünde fan düştü zarar görmüş müdür?

Arkadaşlar ben size olayı şöyle anlatıyım şimdi arkadaşlar ekran kartımın fanının bir yaprağı koptu markası gt 730 sonra bunun fanını değiştirmek istedim kasanın içine fanı ve kasasını koydum sonra kuzenim bakiyim derken bir sağa bir sola bu fanı ve kasasını salladı fanın kasası ve fanın yaprağı...
  10. M

H81M-K ve G3258 ile overclock olmuyor

H81M-K ve G3258 ile overclock olmuyor Arkadaşlar
  11. M

H81MK-K Overclock İçin BİOS Sürümünü kaç yapmalıyım

Soru basit Arkadaşlar cevaplarınızı acil olarak bekliyorum
  12. M

H81M-K G3258 Overclok sorunu

Arkadaşlar H81M-K Kartla Overclok Yapmak Istiyorum g3258 e voltage ayari yok
  13. M

g3258 için en stabil Overclock nedir?

g3258 için en stabil Overclock nedir? Yani kaç GHZ yapmalıyım Ana kart H81M-K
  14. M

Arkadaşlar Windows 10 a MBR + UEFI kurulur mu?

Arkadaşlar Windows 10 a MBR + UEFI kurulur mu? Ben çünkü İstemeden de olsa kurmuşum
  15. M

arkadaşlar bu sisteme Overclock yapmama gerek var'mı?

İşlemci: G 3258 Ana kart: H81M-K Ekran Kartı: GT 730 Ram: 4GB Arkadaşlar bu sisteme Overclock yapmama gerek var'mı? Varsa Eğer kaç GHz çıkartmalıyım? 3.2 GHz işlemci var elimde.
  16. M

arkadaşlar pubg lite oyunu açtım unreal engine 4 diye program yükledim zararı olur mu

arkadaşlar pubg lite oyunu açtım unreal engine 4 diye program yükledim zararı olur mu
  17. M

Arkadaşlar genel ortalamam 62 edebiyat 50.5 sorumluluk sınavına girmeme gerek varmı

Arkadaşlar genel ortalamam 62 edebiyat 50.5 Edebiyat haricinde tek 50 nin altı matematik 38 Sorumluluk sınavına girmeme gerek varmı
  18. M

arkadaşlar bilgisayara tam 4 kere üst üste format attım bilgisayarda performans farkı oldu

arkadaşlar bilgisayara tam 4 kere üst üste format attım ilk attığımda daha iyi bir performans vardı diğer üçünde hemen hemen aynıydı performansları bu doğal mı dediğim gibi ufak bir performans farkı
  19. M

Bu sistemle pubg lite kasar'mı?

Dostlar bu sistemle pubg lite kasar'mı g3258 işlemci gt730 ekran kart 4gb ram bellek h81m-k ana kart
  20. M

arkadaşlar Internet yavaş chrome da ufak tefek takılmalar olması normal mi

Arkadaşlar bilgisayar kullanıyorum internet yavaş 1 mbps hız civarında chrome da ufak tefek takılmalar oluyor normal mi
  21. M

arkadaşlar sizce nejdat delioğlu gibi bilgisayar kullanan insanlar sürücü güncelleme programı kullanırlar'mı

arkadaşlar sorum bu arkadaşlar sizce technopat nejdat delioğlu gibi bilgisayar kullanan insanlar sürücü güncelleme programı kullanırlar'mı
  22. M

arkadaşlar format usb var elimde içinde ayrı bir klasör'e ekran kartı driverler'ini koysam sıkıntı olur'mu

arkadaşlar format usb var elimde içinde ayrı bir klasör'e ekran kartı driverler'ini koysam sıkıntı olur'mu
  23. M

arkadaşlar bilgisayara format atarken ürün anahtarı girmedim ama windows etkin nasıl olur bu

soru basit arkadaşlar bilgisayara format atarken ürün anahtarı girmedim ama windows etkin nasıl olur bu
  24. M

arkadaşlar aygıt yöneticisin'den driver güncelle dediğimde sürekli zaten en güncel sürüm yüklü diyor

arkadaşlar driver'leri güncelle dediğim'de sürekli zaten en güncel sürüm yüklü diyor örnek şu anda nvidia high definition audio sürücüsün sürüm tarihi format atmadan önce 2020 idi sonra format attığımda 2017 sürümü vardı güncelle dediğimde zaten en güncel sürüm yüklü diyordu bu aygıt...
  25. M

rahatsız eden komşu sesi

rahatsız eden komşu sesi
  26. M

arkadaşlar bilgisayarı 1909 dan 2004 güncelledim windows.old dosyası oluştu

arkadaşlar bilgisayarı 1909 dan 2004 güncelledim windows.old dosyası oluştu. yani format atarken de kuracağım bölümü sildim zaten güncelleme yapmadan önce windows.old dosyası yoktu. güncelleme yaptıktan sonra oldu sanırsam 1909 güncellemesine ait dosyalar var içinde. o yüzden bu klasör oluştu...
  27. M

arkadaşlar babama telefon alacağız max 1500 lira

arkadaşlar babama telefon alacağız max 1500 lira acil cevap lütfen
  28. M

canım arkadaşlarım bu konuyu ısrarla çok ama çok açtım son kez soruyorum açıklamada

kısaca bütün bölümleri sildim bir bölüm kaldı yeni dedim sistem UFEI 4 bölüm oluştu sadece c kuracağım diye en büyük bölümü seçtim ileri dediö Not: ama ileri demeden önce biçimlendir demedim Eğer biçimlendir deseydim daha mı performanslı olurdu yoksa fark etmez zaten ileri dediğin zaman...
  29. M

arkadaşlarım 2004 güncellemesini yapacağım fast mı seçmeliyim slow mu sizin tavsiyeniz nedir

arkadaşlarım 2004 güncellemesini yapacağım fast mı seçmeliyim slow mu sizin tavsiyeniz nedir? ikisi arasındaki fark nedir?
  30. M

arkadaşlar üst üste 4-5 tane format atım bilgisayar yavaşladı

arkadaşlar üst üste 4-5 tane format atım bilgisayar yavaşladı ne yapmam lazım
  31. M

biçimlendir mi daha sağlıklı sil mi

biçimlendir mi daha sağlıklı sil mi format atarken.
  32. M

dostlar sürücülerin daha güncel sürümü olmasına rağmen aygıt yönetici güncellemiyor

arkadaşlar daha önceden bilgisayarım en güncel sürücüleri aygıt yöneticisi üzerinden bulup yüklemişti sonra format attıktan sonra aygıt yöneticisinden tekrar bir daha güncelledim en güncel sürücüleri değilde 1-2 yıl önceki sürücüleri yükledi asıl sorun şu güncelle dediğim halde en güncel...
  33. M

En temiz nasıl format atabilirim

Arkadaşlar kaç gündür şu sorunun cevabını tam anlamadım. Şimdi size izlediğim yolu söylüyorum. Not: 1 terabayt diskim var sadece c kuracağım. Şimdi ben bütün bölümleri sildim ve ayrılmamış 931.5 boyutunda bölüm oluştu buna çıkan sayılara hiç dokunmadan yeni dedim 4 bölüm oluştu en büyük...
  34. M

windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz ekranında ne yapmalıyım sadece c oluşturacağım

windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz ekranında ne yapmalıyım sadece c oluşturacağım 1 terabayt diskim var
  35. M

Sildiğimiz diski tekrar biçimlendirmelimiyiz

Soru basit sildiğimiz diski biçimlendirmelimiyiz Nejdat delioğlu yapıyor bu şekilde
  36. M

c ve d oluşturacağımız zaman diskleri en son biçimlendirmek zorundamıyız

c ve d oluşturacağımız zaman diskleri en son biçimlendirmek zorundamıyız
  37. M

Arkadaşlar sadece c yi kuracağımız bölüme biçimlendir demelimiyiz

Arkadaşlar şimdi ben sadece c oluşturcağım Bütün bölümleri silip yeni dedim ve sayılara hiç dokunmadan uygula dedim ve 4 bölüm oluştu Benim sorum şu sadece c yi kuracağımız bölüme biçimlendir demeye gerek varmı?
  38. M

arkadaşlar bildiğiniz adsl internet hilesi var mı

arkadaşlar bildiğiniz adsl internet hilesi var mı
  39. M

format atarken biçimlendir demezsek disk görünmez mi?

başlıkta göründüğü gibi format atarken biçimlendir demezsek disk görünmez mi?
  40. M

sadece c oluşturarak nasıl format atabilirim? 1 terabayt disk var elimde.

arkadaşlar nasıl sadece c oluşturarak format atmak istiyorum. sadece bir bölüm var oda 931.5 boyutunda doğrudan ileri mi demeliyim? yoksa yeni deyip biçimlendirip mi ileri demeliyim?
  41. M

Elimdeki sistemle hangi oyunları oynarım rahat

ekran kartı: gt730 işlemci: g3258 (2 çekirdek) ana kart : h81m-k ram: 4gb hdd (1tb) kullanıyorum
  42. M

arkadaşlar boyum 1.70 15 yaşındayım boyum daha uzar mı

arkadaşlar boyum 1.70 15 yaşındayım boyum daha uzar mı ergenliğe 6.sınıf yaz tatilinde girdim baba boyu 1.60 anne boyu 1.50 son iki senedir aynı 2-3 cm uzadı
  43. M

Format atarken sildiğimiz bölümü tekrar biçimlendir demeli'miyiz?

arkadaşlar yukarıdaki resimdeki ekranda bazı format atanlar biçimlendir deyip ileri diyorlar. ama zaten bütün bölümler silinip yeni denmiş. 4 bölüm oluşmuş. toplam boyut ile boş alan aynı sayıda (953.3) tekrar biçimlendir demeye gerek var mı? bazıları yapıyor nedeni nedir acaba?
  44. M

format atarken sadece c nasıl oluştururuz

Arkadaşlar ben sadece c oluşturarak format atacağım sorum şu bütün bölümleri silip sadece tek bölüm kaldıktan sonra'mı ileri demeliyiz yoksa yeni deyip 4 bölüme oluşturup mu ileri demeliyiz