Arama sonuçlarınız

1. U

Soru 2 steam hesabı kullanmak

merhabalar, kullandığım steam hesabı döneminde çalındı ve csgo vac ban yedim, kurtarmayı denesemde olmadığı için csgo seçkin bir hesap satın almayı düşünüyorum ancak ana hesabımdaki oyunlarıda aktif olarak oynuyorum, hesaplar arası geçiş yaparak csgo ve diğer oyunlarımı kullanabilirmiyim, yada...
  2. U

işlemci derecesi

arkadaşlar ryzen 2300x kullanıyorum . ryzen master uygulamasının sıcaklık değerleri sağlam mıdır ? 37 38 iken bir anda 47-48 e zıplayıp düşüyor sonrasında . nzxt cam , msi afterburner vs gibi programlarda aynı şekilde . bu dereceler güvenilir mi ?
  3. U

işlemcim fazla sıcak ?

Merhaba . bundan yaklasık 1 hafta once am4 anakartıma yanlıslıkla am3+ sogutucu alınca stok soğutucumu haliyle sök tak yaptım . montajda bir sorun yoktu 1 haftadır normal degerlerde kullanıyordum ancak birden boşta 60 çalışmaya başladı . oyunda fazlaca drop yiyince korkup baktım ve değerler...
  4. U

İşlemci Sıcaklığı?

arkadaslar stok islemci fanımı değiştirmek uzere aldıgım sogutucu anakartıma uymayınca stok fanını macunlayıp tekrar geri taktım.(ryzen 2300x) psikolojikmi bilmiyorum boşta 45 dereceleri gördüm . eskiden hiç dikkat etmiyordum hazır setup aldıgım için sorunsuzdur diye bakmamıştım . şimdi bakınca...