Arama sonuçlarınız

1. R

SSD görünmüyor

Merhaba, Monster dizüstü bilgisayarıma 2 ay önce ikinci bir NVME SSD taktım, bir problem olmadan kullanıyordum. 1 ay önce SSD durduk yere bilgisayardan kayboldu, bunu da o ssd'ye kurulu oyunu açmaya çalışırken fark ettim. Çözüm araştırırken ssd tekrar geri gelmişti, o zamandan beri bir şey...
  2. R

Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

Ben 256 GB SSD ile aldım sadece, açıkçası yeterli değil. Bana soracak olursan 256 al, daha sonra 1 TB HDD ile aynı fiyata 480 GB 2.5 inch SSD al. Bilgisayarda mekanik bir parça olmaz, ses oluşturmaz ve daha hızlı çalışır. Toplam 720 GB ediyor bence yeterli. Ben de böyle yapmayı planlıyordum...
  3. R

Oyun tavsiyesi

Simülasyon ve yarış oyunlarına ilginiz varsa kaliteli oyunlar önerebilirim: Yarış: Forza Horizon 4, Dirt Rally 2.0 Simülasyon: Snowrunner, ETS 2
  4. R

Ben bundan önce Msi kullanıyordum, 6. nesil i7 ve 2 GB GTX 950M vardı. Ondan da çok memnundum, hatta onu alacağım da Monster ile onun arasında kalmıştım ama o zamanlar (4 sene önce) Monster'da çok fazla kasa problemi çıkıyordu o yüzden tercihimi Msi'den yana kullanmıştım. Bu bilgisayarı...
  5. R

Ben Monster Tulpar V19.1 aldım yaklaşık 7 ay önce. 9. nesil i7 intel işlemci, 6 GB GTX 1660ti, 16 GB Ram ve 256 gb nvme ssd var bilgisayarda. En sevdiğim özellik de 144hz bir panele sahip olması. Yani bu istediğin özelliklerin bir nesil öncesi benim bilgisayarım oluyor. Oyun performansından...
  6. R

Microsoft uygulamalarında değişiklik yapma

Merhaba, microsoft store'dan yakın zamanda xbox game pass satın aldım. Birçok oyun var oynayabildiğim bunlardan biri de Alan Wake adında bir gerilim ve korku oyunu fakat bu oyunun ne yazık ki Türkçe dil desteği yok, ben de internetten yama indirdim. Bu yamayı oyunun dosyalarının içine atmam...