Arama sonuçlarınız

1. H

Asus laptop ekranda siyah leke sorunu

Dün hiçbir şey yok tu herhangi bir hasarda almadı sabah açtığımda şeffaf siyah leke vardı ekranda çözümü varmıdır acaba
  2. H

İnternet önerisi

yeni eve taşınacağım fiyat performans bi internet lazım cs:go da ping az olmalı ortalama 4 mb 16 mb arası olmalı öneri lazım :D şimdiden teşşekkürler
  3. H

Mause takılma sorunu

Arakadaslar mause sadece csgoda küçük haraketlerdr deilde hızlı bir şekilde kaydırınca takılıyor ve saçmalıyor bazen terse bile dönüyor volarant Minecraft'ta falan sorun yok sadece ca de yardım
  4. H

Amd rodeon r7 200 seri ekran kartı driver hatası

Arkadaşlar ekran kartı driverını amdnin sitesinden guncelledim yeniden başlatma istedi başlattım bir daha masa üstü ne ulaşamadım siyah ekran kalıyor sadece mause var görev yöneticisi de açılmıyor 1593240874 Şimdi sıfırlama yapıyor bilgisayar ama driver olmadan oyunlarda problem olur demi
  5. H

Arkadaşlar sizce toplattığım sistem fiyat performans için iyi mi

mahalle bilgisayarcısına toplatıyorum 3.2 ghz intel işlemci 8 gb 1600 ghz ram 2 gb amd rodeon ekran kartı 500 gb hdd ddr 3 anakart 1100 tl ye sizce iyimi
  6. H

Acil para lazım 100₺ kadar nasıl kazanabilirim

Arkadaşlar acil paraya ihtiyacım var virüsten dolayı dışarı çıkamıyorum nasıl para kazanabilirim
  7. H

8gb mi 6 GB mi almalıyın

PC topluyorum 150₺ farkla 6 yerine 8gb ram alabilirim siz hangisini önerirsiniz