Arama sonuçlarınız

1. V

Bilgisayar mühendisliğinde laptop

Geçenlerde laptop önerisi istemiştim ama bir arkın önerisiyle masaüstü alıyorum (rtx 2060) evde o olucak okul içinde gerekebilir mi
  2. V

Bilgisayar mühendisliğinde laptop

Selamlar herkese, sizlere sorum bilgisayar mühendisliği istiyorum.Üniversitese laptop a ihtiyacım olur mu şu anda i5 li bir tane laptop um var sadece sunum gibi şeyler için lazım olduğunu duydum böyle yazılım için güçlü laptop a ihtiyacım olur mu yoksa benim ki yeterli mi.
  3. V

10000 tl laptop önerisi

Selamlar,başlıktan anlaşılabileceği gibi gaming bir laptop arıyorum.CS GO,R6 tarzı fps ve Metro Exodus,RDR 2 tarzı oyunlar oynuyorum o yüzden RTX özellikli bir laptop istiyorum.2 tane seçeneğim var şu anda ama bütçemi aşıyorlar sizden isteğim daha uygun bir fiyata rtx 2060 li bit laptop...
  4. V

2. modem bağlanması

İstanbul/başakşehirdeyim bugün arayacağım onları teşekkürler hocam
  5. V

2. modem bağlanması

hocam laptop kullanıyorum ve hem oyun oynayıp hem işle alakalı şeyler yapıyorum o yüzden odamda olmam lazım ve günlük hayatta telefonda da çekmiyor o yüzden 2. modemi kurmayı düşünüyorum.Aklıma şimdi geldiği için soruyorum ben oyun oynarken eğer biri internette ise ping giriyor eğer paketimi...
  6. V

2. modem bağlanması

hocam biraz daha açar mısınız internet ve modem hakkında bilgim çok az
  7. V

2. modem bağlanması

Selamlar herkese,ben turkcell superonline ve TV+ kullanıyorum bu sebeple modem televizyonun yanında kalmak zorunda ancak benim odam arka kısımda ve internet çekmiyor.İlk olarak repeater aldım ancak FPS tarzı oyunlarda ve günlük kullanımda çok sık kesilmeye başladı ayrıca eskiden 4 tık çeken...