Arama sonuçlarınız

1. PropHeTe

fetö ve mazlum vs?

sizce amerika denen ulusun başkanı fettullah güleni yada mazlum kobaniyi bize verir mi? hadi onuda geçtim biz devlet olarak daha APO gibi bir baş belasını yok edemedik buna ne demeli!! wikipedia ya ya göre bir kahramanmış artık ne zıkkımın kahramaını ise, bu gün bir kanalda dek düştüm Fransa da...
  2. PropHeTe

FETÖ nedir?

birileri bana bunu net anlatabilir mi? kimleri tezgahlarına almışlar kimler gururuna yediremediği için bu karalama ile yaşamından vazgeçmiş yada daha kötü hastalıklarda kalmışlar vs.. vs var mı delikanlı ? yada ben şimdi desem ki beni kandırdılar beni affedin desem yargı beni evet seni affettik...
  3. PropHeTe

Soru basit para bir Dinmidir? yoksa Din bir paramıdır

Üzülerek yazıyorum kendi kanaatimce Türkiye'de din paradır.
  4. PropHeTe

Bilinmeyen GNU/Linux Dağıtımları

Merhabalar Millet bilindik dağıtımları (Debian,Fedora,Suse,Ubuntu gibi) kullanmaya yatkın olduğundan bunlar gözden kaçıyor.Aşağıdakileri bir inceleyin Tamamen Özgür Linux Dağıtımları : # BLAG, BLAG Linux, Fedora tabanlı özgür bir GNU/Linux dağıtımı.(blag linux and gnu by le brixton linux...
  5. PropHeTe

İlginç takıntılarınız,huylarınız yada saplantılarınız(olmazsa olmazlar)var mı?

Başlık gayet açık benim olmazsa olmazlarım çok yok ama saplantılarım olduğu doğru ((= sabah ibadetimi yapmadan evden gitmemeye çalışırım, aynı saatte aynı araca binmeye özen gösteririm, iş yerine mutlaka erken giderim , iş yerimde masa düzenim bozulsun istemem,(masa başı işe girene kadar böyle...
  6. PropHeTe

PSU Konnektör Kablo Voltaj Bilgileri

PC GÜÇ KAYNAĞI KONNEKTÖR KABLO VOLTAJ BİLGİLERİ AT ve P3 ATX zamanlarında az sayıda standart konnektörler vardı donanımların hızı, gücü arttıkca bilgisayar güç kaynaklarına yeni konnektörler eklenmeye başladı neyseki renk standartları değişmedi (çok özel cihazlar dışında) zaten yeni eklenen...
  7. PropHeTe

Windows Kullanıcı Şifresi sıfırlama

merhabalar Gerekli Yazılımlar; Download Lazesoft Products Rufus Kaynak Site: https://www.turkhackteam.org
  8. PropHeTe

Android Radyo Kayıt Uygulaması Var mı?

sony xperia sp için ; bu cihaz da mevcut donanımında radyo mevcut fakat bu radyoda çalan parça-ları kaydedecek bir program bulamadım sizin bildiğiniz bu özellikte bir program var mıdır ? SDN Androidciler bilen varsa paylaşabilir mi? yardımcı olan arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim (=