Arama sonuçlarınız

1. M

İnternet üzerinden birisini bulma

Merhabalar Birisinin ismini,üniversiteyi okuduğu şehri,bölümünü biliyorum. Fotoğrafını gördüm ama şuan o fotoğraf bende yok. Bunlar haricinde bildiğim şeyler çok kişisel bulmamda bir faydası olmaz diye düşünüyorum. Bu kadar bilgi ile bu kişiyi nasıl bulabilirim. Bulacak bir arkadaş varsa ve...
  2. M

PUBG için tetik tuşu

Merhabalar PUBG Mobile için tetik tuşu alacağım. Daha önceden kullandığım tuş plastik dandik bir şeydi. Sonradan aldığım ise yeni telefona uymuyor. Kullanıp memnun kaldığınız tuş varsa önerir misiniz. Max 100-150TL.
  3. M

Xiaomi Redmi Note 9 Pro IMEI Kayıtlı Değil

Merhabalar Dün Hepsiburada dan satın alıp bugün adresime gelen note 9 pro(Xiaomi Türkiye Garantili) yu teslim aldım. Fakat IMEI numarasını e-Devlet Kapısı Devletin Kısayolu | www.türkiye.gov.tr den sorguladığımda Durum KAYIT BULUNAMADI yazıyor. IMEI nin kayıtlı olması gerekmiyor mu? Ya da daha...
  4. M

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

az önce mi store yi aradım. Bana note 9 pro nun global versiyonunun türkiye ye gelmediğini söyledi. Peki hepsiburadada satılan Note 9 Pro hangi romu kullanıyor ?
  5. M

Redmi Note 9 Pro vs Redmi Note 8 Pro vs Redmi Note 9 S

3 telefon arasından hangisini tercih etmeliyim. Maks performans(oyun) maks ömür(3-4yıl) en önemli kriterlerim. Kalanı önemli değil. Kamera , depolama alanı vs.
  6. M

2. El Iphone Alınır mı

Başlıkta yazdığı gibi 2. El iphone alınır mı sizce. Alır iken nelere dikkat etmeliyim. Ve en önemlisi 3 4 sene kullanabilmek için en düşük hangi modelini almalıyım.
  7. M

3000TL Telefon Önerisi

Merhabalar Genellikle oyun için kullanılacak 3000TL bandında bir telefon arıyorum. Uzun ömürlü olması çok önemli(min3-4yıl). ayrıca maksimum performans almak istiyorum. Kalan özellikler (kamera vb.) önemli değil. Redmi Note 8 Pro 64gb Mi 9T 64gb Reno2 Z 128gb aklımda bu 3 cihaz var. Bu 3 cihaz...