Arama sonuçlarınız

1. Tr_SaccerR

Yardım FiveM socialclub.dll not found

Merhabalar Epicgames üzerinden GtaV indirdim.Gta5'e giriş yapabiliyorum fakat FiveM'e girmeye çalıştığımda "socialclub.dll not found."hatası veriyor Epicgames üzerinden oyun dosyalarını doğrula yaptım,rockstar games'i tekrar kurdum fakat sorun çözülmedi.başka forum sitesinden bulduğum...
  2. Tr_SaccerR

Yardım Harddisk Security please input password for 6440DF

Şifreyi benden başka kimse bilmiyor.(resim boyutu büyük olduğundan hızlıresim'den bağlantı bıraktım.) 1687443528 Lenovo'nun sitesinden bios tuşlarına baktım hepsini denedim fakat bios tuşunu bulamadım. 1687444013 soldaki ekranın aynısı.
  3. Tr_SaccerR

Yardım Harddisk Security please input password for 6440DF

Merhaba.Bilgisayarımsa hiçbirşey yapmış olmama rağmen bilgisayarı başlattığımda karşıma şöyle bir yazı çıkıyor;"Please input password for 6440DF"(Hata oluştuğundan dolayı resim yükleyemiyorum.) Nasıl çözebilirim diye birsürü siteye baktım,Youtube'tan baktım fakat sorunu çözemedim.Lenovo'nun...
  4. Tr_SaccerR

Yardım Format atarken dondu

aç kapat yaptım format tamamlandı yine de teşekklürler :)
  5. Tr_SaccerR

Yardım Format atarken dondu

Merhaba bilgisayarıma format atıyordum.Sıfırlama tamamlandı windows'u yüklüyor fakat %67'de kaldı ilk defa bu sorunu yaşıyorum noktalar dönmüyor bile.Nasıl çözebilirim? 1660589064 1-2 kere güç tuşuna bastım az önce windows yükleme ekranı gitti şuan Lenovo logosunda kaldı bir kaç dakikadır.
  6. Tr_SaccerR

Yardım Ram alsam bilgisayarım hızlanır mı?

Intel(R) Pentium(R) CPU N4200 @ 1.10GHz (4 CPUs), ~1.1GHz Başka uygulama ile 2.10 GHz alabiliyorum. 1660576610 Ram anakarta lehim ile bağlı olduğunu öğrendim
  7. Tr_SaccerR

Yardım Ram alsam bilgisayarım hızlanır mı?

Merhaba 4 gb ram'e sahibim.Kullanılabilir ram ise 3.8 gb.Ram az olduğundan Zula oynarken fare hareketi gecikmeli olarak geliyor.Kısaca oyundayken fareyi hareket ettirince yarım saniye geç hareket ediyor.Bununla alakalı destek talebi açtım ve bunun sistem donanımsal bir sorun olduğunu söylediler...
  8. Tr_SaccerR

Yardım Zula oynarken mouse hareketi gecikiyor

Merhaba. Zula oynarken 30-40 fps alıyorum bunda sorun yok fakat fareyi hareket ettirdiğimde gecikmeli olarak hareket ediyor. Bu sorunu 2 yıldır yaşıyorum.Fareyi değiştirdim düzelmedi,farenin sürücüsünü indirdim olmadı, diski temizledim düzelmedi, format attım yine düzelmedi.Sorunu çözmeye...
  9. Tr_SaccerR

Yardım Bu oturum açma işlemi başarısız

Merhaba bir 15-20 dakika önce oyun oynarken mavi ekran geldi sorun olduğunu ve yeniden başlatılınca çözüleceği yazıyordu.Otomatik olarak yeniden başlayılırken bir kaç dakika bekledim.Sonra güç tuşundan laptopu tamamen kapatıp tekrar açtım şifremi girdim ve fotoğraftaki uyarıyı verdi(Fotoğraf...
  10. Tr_SaccerR

Yardım Klavyem garipleşti ve tuş basılı kalıyor

Merhaba.Klavyem kirlenmişti tuşları söküp yıkadım,klavye yüzünü temizledim tuşları kuruttuktan sonra geri taktım.Klavyenin usb'yi temizlemek istedim elime iğne alıp usb çiziklerinin arasını temizledim.İğne ile usb'yi biraz çizdim galiba.Klavyeyi laptopa taktım 1-2 saat falan kullandım sorun...
  11. Tr_SaccerR

Yardım Windows 8.1 Geçmek İçin Ne Yapmalıyım?

İntel(R) Pentium(R) CPU N+'== @ 1.10GHz 1.10 GHz Kullanhılabilir ram 3.83 64 bit (sürüm değiştirmekten vazgeçtim.)
  12. Tr_SaccerR

Yardım Windows 8.1 Geçmek İçin Ne Yapmalıyım?

Şuan windows 10 kullanıyorum.Birkaç gündür windows 8.1 yüklemek aklımda. Windows 8.1 nasıl geçeceğimi pek bilmiyorum format vb gerekir mi?
  13. Tr_SaccerR

Yardım Oyun için en iyi ekran kaydedici

Farketmemiştim.
  14. Tr_SaccerR

Soru Yapı Becerisi Nasıl Gelişir?

Merhaba güzel yapabildiğim sadece 2-3 tane yapı var onun dışında yapılarımın güzel olduğu söylenemez. Daha modern ve büyük bir yapı yapmak istiyorum .Yapı becerilerimi nasıl geliştirebileceğim hakkında pek bilgim yok
  15. Tr_SaccerR

Comment by 'Tr_SaccerR' in media 'Aracı mı satıyorum?'

Aracı mı satıyorum ??
  16. Tr_SaccerR

Comment by 'Tr_SaccerR' in media '13'

ilk başta 27 dedim.
  17. Tr_SaccerR

Yardım Oyun için en iyi ekran kaydedici

Xbox gamebar ekran kaydı için iyi denilebilir öneririm.
  18. Tr_SaccerR

Soru Sistemim Crysis 1 Kaldırır Mı?

Merhaba uzun bir süredir Crysis warhead oynamak istiyorum fakat bilgisayarımın zorlanacağını düşünüyorum. Bugün Nfs Mw 2005 indirdim bazen 20 - 25 genellikle 50-60 fps alırım İşlemci : Intel(R) Pentium(R) CPU N4200 @ 1.10GHz 1.10 GHz Takılı ram 4,00 GB (kullanılabilir: 3,83 GB) Dahili Depolama...
  19. Tr_SaccerR

Yardım Fazladan Disk Oluştu Silemiyorum ( ÇÖZÜLDÜ )

Yaklaşık bir 10 dakika önce sanal disk uygulamasından diskleri seçip sildim yine de teşekkür ederim :)
  20. Tr_SaccerR

Yardım Fazladan Disk Oluştu Silemiyorum ( ÇÖZÜLDÜ )

Merhaba crack oyun indirirken yanlışlıkla birden fazla disk oluşturdum nasıl sileceğimi bilmiyorum. 1656056631 crack oyun için sanal disk indirmiştim ondan olabilir mi?
  21. Tr_SaccerR

Soru Mekik çekerken kalça kemiğinde acı

Teşekkürler deneyeceğim.
  22. Tr_SaccerR

Gücüm pek yetmediği için 2 tane dambıldan destek alıyorum. 1645809199 Önceden 3-4 tekrar olsada şınav çekebiliyordum güçsüzleştim şınav çekemiyorum.
  23. Tr_SaccerR

Mekik çekerken kalça kemiğimin bölgesinde biraz acı beliriyor, halı üzerinde yapıyorum zararı var mıdır?
  24. Tr_SaccerR

Soru 3-4 Litre Su İçmenin Zararı Var Mıdır?

Son tartıldığımda 69 göstermişti ama aylar önce.
  25. Tr_SaccerR

Soru 3-4 Litre Su İçmenin Zararı Var Mıdır?

13-14 yaşında birisinin 3-4 litre arası su içmesinin zararı var mıdır? Teşekkürler.
  26. Tr_SaccerR

Yardım MTA Mikrofon Açınca Karşı Tarafa Ses Gitmiyor

Bilgisayarımı yaklaşım 1 ay önce sıfırladım,sıfırlamadan önce oyunda mikrofon açınca karşı tarafa sorunsuz bir şekilde sesim ulaşıyordu 1 aydır sorunu bulamadım mikrofon gizlilik ayarlarından mta mikrofon erişiminide açtım bir sürü ayar yaptım ama düzeltemedim.ses kaydedicisinde sesimi...
  27. Tr_SaccerR

Yardım Google chrome sekmem kapatılıp açılıyor

Format attım düzelmedi sorunun kullandığım fareden dolayı olduğunu öğrendim farenin kablosunu çıkartınca düzeliyor iyice bir temizleyicem teşekkürler.
  28. Tr_SaccerR

Yardım Google chrome sekmem kapatılıp açılıyor

Durduk yere bilgisayarımda google chrome açılıyor ve kullandığım google chrome sekmem kapatıp açılıyor
  29. Tr_SaccerR

Soru Kaç Kilo Dambıl Kullanmalıyım?

70 kilo civarıyım o yüzden şınav çekemiyorum
  30. Tr_SaccerR

2-3 dakika kollarımı ısıtıp başlıyorum çok sağol içimi rahatlattın: )
  31. Tr_SaccerR

Tamam teşekkürler ağırlık kaldırmaya 1 ay ara vereceğim düzenli egzersiz yapmaya çalışıcam
  32. Tr_SaccerR

okulda zorbalığa uğramamak için yapıyorum
  33. Tr_SaccerR

13 Yaşındayım şınav çekemediğim için 2-3 haftadır 8 kg dambıl kaldırıyorum evde başka bir ağırlık yok 1 kg civarı bir şey kaldırınca sağ ve sol kolumun kemiğnde 1-2 saniyelik acı hissediyorum zararı varmıdır ?
  34. Tr_SaccerR

Yardım Your ip may be exposed

Malwarebytes ile tarama yaptım tehdit bulmadı bu sefer o bildirimi görmezden gelicem eğer tekrar aynı bildirim gelirse direk format atıcam sağolun
  35. Tr_SaccerR

İObit hiç kullanmadım
  36. Tr_SaccerR

antivirüs programı hiç kullanmıyorum tanıdığım uygulamaları yüklüyorum sadece 1630091441 malwarebytes format atmadan önce kullanmıştım şuan onu indiriyorum
  37. Tr_SaccerR

Emulatörden vpn açıp oyuna giriyorum onunla alakası olabilirmi? Antivirüs programı olarak mcaffe indirmemi önerirmisin
  38. Tr_SaccerR

Bilgisayarımı açtıktan bir kaç dakika sonra şöyle bir hata geldi kapatıp virüs taraması yaptım hiç bir tehdit çıkmadı
  39. Tr_SaccerR

Öneri Düşük Sistem Isteyen Online Oyunlar

Subway surf
  40. Tr_SaccerR

Öneri Minecraft 1.17 Datapack - Mod Önerisi

1.17 İçin mod ya da datapack önerirmisiniz?
  41. Tr_SaccerR

Soru Minecraft Fps Arttırma

Görüş mesafesini 5 ve 10 arası yapman yeter
  42. Tr_SaccerR

Soru Minecraft Barut Craft Ediliyor Mu?

Creeper sistemi yap çok verimli.
  43. Tr_SaccerR

Soru Dünya'mın Adı Nasıl Olmalı?

Güzelmiş ? .d 1625577653 Data pack öneriniz varmı?
  44. Tr_SaccerR

Soru Minecraft Fps Arttırma

bruh 60 fps alınca şükür ediyorum
  45. Tr_SaccerR

Minecraft oynamak istiyorum ama eğlenemiyorum.

Dürbünü eline al keşife çık sistemler yap çiftlik, gölet,binalar ve daha fazlası
  46. Tr_SaccerR

aternos server bot bastım server banlandı emekler boşa gitti

Sunucuyu yedeklemeliydin.
  47. Tr_SaccerR

Soru Dünya'mın Adı Nasıl Olmalı?

Yeni bir 1.17 survival dünyası oluşturucamda isim öneriniz var mı?
  48. Tr_SaccerR

Ne Oynuyorsunuz ?

Minecraft candır.
  49. Tr_SaccerR

Düşük Sistemli Oyunlar

Multiplayer (çok)düşük sistemli oyun önerin
  50. Tr_SaccerR

Unturned (Hayatta Kalma)

Oynaması ücretsiz, güzel bir hayatta kalma oyunu MİNİMUM: İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+ İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB kullanılabilir alan ÖNERİLEN: İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: 3 GHz Bellek: 8 GB RAM DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant...
  51. Tr_SaccerR

Kaç Oyununuz Var

Anlık ben temsili .d
  52. Tr_SaccerR

Babamın SSD Test Sonuçları iyi mi?

oo babada az değil ha :d güzel güzel :d
  53. Tr_SaccerR

Fall Guys mu Among Us mu

fal guys mekanik klavye ile çok iyi :d
  54. Tr_SaccerR

Ev içinde aniden korkma

Teşekkürler :) <3 1618428370 Yarın spora başlamayı düşünüyorum artık sabah 5'e kadar uyumamak yok :d
  55. Tr_SaccerR

Ev içinde aniden korkma

Hmm deniyicem teşekkürler
  56. Tr_SaccerR

Ev içinde aniden korkma

okuyorum ayetel kürside okuyorum her türlü aynı :/
  57. Tr_SaccerR

Ev içinde aniden korkma

Bir siteden gördüğüm bilgiye göre 'Küçük yaşta korku filmi izlemenin ciddi sorunlara neden olabileceği de yapılan bir araştırmayla ortaya çıktı.'
  58. Tr_SaccerR

Ev içinde aniden korkma

bende havale geçirdim ama ondan olacağını düşünmüyorum
  59. Tr_SaccerR

Ev içinde aniden korkma

Bu arada uyku düzenim çok kötü yaşıtlarım saat 12'de yatarken ben 2'de ya da 3'te hatta sahura kadar uyumuyorum bugün saat 4.5 -5 gibi uyudum, uyku düzenimi düzeltebilirsem korkumu yenebileceğimi düşünüyorum
  60. Tr_SaccerR

Ev içinde aniden korkma

hayır durduk yere korkuyorum koltuğun biraz gerisinde petek var biri beni izliyormuşcasına arkama arada bi bakıyorum
  61. Tr_SaccerR

Ev içinde aniden korkma

Korku içerilki videoları izlemiyorum
  62. Tr_SaccerR

Ev içinde aniden korkma

Çok küçükken abim bana korku filmi izletmişti oradan travma kalmış olabilir malesef küçük yaşlarımda bile bu kadar korkmuyordum
  63. Tr_SaccerR

Ev içinde aniden korkma

7.sınıf öğrencisiyim ev içinde aniden korkma geliyor salona birden çıkamıyorum ışığı yakınca anca girebiliyorum mesela gece ışık kapalı bilgisayar başında oturmaya korkuyorum ışığı yakıp oturabiliyorum gece uyurken battaniyeyi üstüme çekiyorum
  64. Tr_SaccerR

[Genel Konu] HTC Kullananlar Kulübü

Ban yemiş F
  65. Tr_SaccerR

Sınava 8 gün kaldı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum (4 günde 12 sınava giricem)

bazıları yazılı ama çalışııcam
  66. Tr_SaccerR

Refleksimi nasıl geliştirebilirim ?

Refleksimi nasıl geliştirebilirim ? taktik verin :D
  67. Tr_SaccerR

Dersi dinlemiyorum :D 1616241862 Hayatımda hiç ders çalışmadım sadece öğrendiklerimle tutundum
  68. Tr_SaccerR

Yazımı nasıl güzelleştirebilirim ?

7.Sınıf öğrencisiyim hiç yazı yazmıyorum, yazım ilkokul öğrencisinden berbat taktik verin :D
  69. Tr_SaccerR

ilk okulda sınavdan bikaç kere düşük almıştım totem olsun diye ALlah'ım inşallah sınavdan düşük alırım derdim başıma geldi 1616178783 Hakettim ;( 1616178909 yapacak bişey yok ama sanki dermanımı bulacakmışım gibi çözüm bulmaya çalışıyorum dün yediğin hurmalar bugün tırmalar durumuna geldim...
  70. Tr_SaccerR

Öyle diyorsun ama ilkokulda bile ders çalışmazdım aklımda tuttuklarımla tutundum 6.sınıfta bile 50 filan aldım müzik beden hocası kurtardı :D
  71. Tr_SaccerR

5.sınıftan beri çalışmadım sadece öğrendiklerimle tutundum
  72. Tr_SaccerR

4 günde 12 sınav olucaz :/
  73. Tr_SaccerR

Sınava 8 gün kaldı 5. sınıftan beri çalışmadım 5 ve 6.sınıfı şans eseri geçtim şuan 7.sınıfım ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin sıkıştım
  74. Tr_SaccerR

Ne Oynuyorsunuz ?

bilgisayarım sadece minecraftı destekliyor youtubede 480 p video izlerken bile kasıyor hatta minecraftta bile kasıyor idare ediyorum lanet olsun şansıma
  75. Tr_SaccerR

Cpu %90 kullanıyor

76. Tr_SaccerR

Cpu %90 kullanıyor

görev yöneticisine girdim runtime broker bide coertana exe durdurdum %27 ye düştü şimdi oyuna girip test edicem 1610309633 %80 e çıktı
  77. Tr_SaccerR

Cpu %90 kullanıyor

zaten öyle yaptım bütün uygulamaları durdurdum 1610308914 nasıl görebilirim ama virüs olduğunu düşünmüyorum
  78. Tr_SaccerR

Cpu %90 kullanıyor

Beyler lütfen yardım edin bilgisayarım cpu nun %90'ını kullanıyor lütfen yardım Ram 4 Gb İşlemci İntel(R) Pentium(R) CPU N4200 @ 1.10GHz 1.10 GHz 1610308749 Masaüstündeyken bile en az %90 kullanıyor hiç bişey açık olmamasına rağmen
  79. Tr_SaccerR

Okuduğum Hiçbir Şeyi Anlamıyorum Dersi Kafam Basmıyor

12 Yaşındayım, Ortaokul 7 Öğrencisiyim Ders Çalışınca Kitap Okuyorum Hiç Anlamıyorum Lütfen Yardım Edin Koronavirüs Yüzünden Okullar Tatil Edildiğinden Beri Hiç Ders Çalışmadım 1 Sayfa Okudum Hiç Bir Şey Anlamadım Canlı Derse Girdim Yine Hiç Bir Şey Anlamadım 6.Sınıftan 40 Tane Filan Pdf Var...
  80. Tr_SaccerR

5000 6000 TL arası laptop önerisi

Bilgisayar ile hiç bir bilgim yok ama bence git masaüstü kur 5000 -6000 tl taptop vermem ben masaüstü yaparım
  81. Tr_SaccerR

Eba Arma vermiyor

evet ama hakkımı yiyor hakkım haram olsun eba ya sistem yok her şey baştan salma yapıyorlar 7.sınıfa 5-6 .sınıf bildiriöi geliyor alıştırmalar kısmı boş çopu ödevi kaldırmışlar
  82. Tr_SaccerR

Eba Arma vermiyor

7.sınıf 250 puan 1603188098 gelmiyor bütün görevleri yaptım vermiyor
  83. Tr_SaccerR

Eba Arma vermiyor

Eba da arma görevlerini yaptım ama armaları vermiyor
  84. Tr_SaccerR

İki asla durdurulamaz cisim birbirine çarparsa ne olur?

hoydaa :D 1601450521 2 cisimde parçalanır
  85. Tr_SaccerR

12 Yaşındayım kilo vermek istiyorum

kolay gelsin yaşıtım teşekkürler haklısın 1601403920 kolay gelsin yaşıtım teşekkürler haklısın max 1.69 dur en az 1.60
  86. Tr_SaccerR

kolay gelsin yaşıtım 1601403396 kolay gelsin yaşıtım
  87. Tr_SaccerR

teşekkürler yarın sabah başlıcam ss alcım <3 1601398078 çok teşekkür ederim motivasyonumu yükselttinmiz 3 gündür spor yapıyorum
  88. Tr_SaccerR

pek hatırlamıyoruym sanki ilkokulda 1.50 filandım
  89. Tr_SaccerR

kilo 60 ile 63 arasında gidip geliyor yemek önerileri vermeyin ancak diyet olabilir kilolu olduğumdan şınav çekemiyorum ancak mekik ve duvarda şınav çekmeye başladım hangi sporları yapmalıyım teşekkürler
  90. Tr_SaccerR

Başlat Tuşunda arama yapamıyorum

|Tr|Yasin çin yazısı gibi m
  91. Tr_SaccerR

görev yöneticisini açtımda windows gezgini bulamadım discord varsa discorddan konuşabiliriz mesaj ile
  92. Tr_SaccerR

gecenlerde abimin eline geçti bilgisayarım explorer exe falan filan bir şeylerle oynadı galiba ondan öyle oldu diye tahmin ediyorm 1600690599 nereden bakabilirim 1600690754 göremedim
  93. Tr_SaccerR

DENETİM masassındanmıydı 1600690444 ne gibi ayrıntı mesela
  94. Tr_SaccerR

nedense başlat tuşuna basınca arama yapamıyorum çok önemli lütfen yardım edebilirniniz windows 10
  95. Tr_SaccerR

Telefona kulaklık takılı değil ama takılı gösteriyor

artık ne indirdiysen
  96. Tr_SaccerR

Xbox Series X mi alırdınız, yoksa PS5 mi alırdınız?

xbox kötü ya
  97. Tr_SaccerR

Pc Sıcak

Ccleaner indir %100 güvenli azda olsa yer açıyor başlat tuşuna basılı tutarak rrr tuşuna bas panel açılacak oraya temp,%temp% , prefetch yaz onları sil yer açacak yer açtığındada ısınma azda olsa bile azalıcak
  98. Tr_SaccerR

Telefona kulaklık takılı değil ama takılı gösteriyor

o zaman telefon sorunda
  99. Tr_SaccerR

bu telefon bunu açarmı

iyi telefon benim için fazlası bile ama fazladan zarar gelmez 128 gb aşırı iyi
  100. Tr_SaccerR

Xbox Series X mi alırdınız, yoksa PS5 mi alırdınız?

tabikide PS5 1599915886 çünkü xbox seies i bilmiyoruım .D
  101. Tr_SaccerR

Backspace Tuşuna bi şeyler oldu

Ben yapışkan tuşları açmıştım sonra geri kapattım beğenmedim artık ne yaptıysam önceden backspace tuşuna basılı tutunca siliyordu şimdi silmem için teker tekeer backspace tuşuna basmam gerekiyorum yardım edenden Allah razı olsun :-<(
  102. Tr_SaccerR

Görüşürüz SDN Forum ailesi

benim adımda Yasin
  103. Tr_SaccerR

:D görüşürüz :-<((
  104. Tr_SaccerR

? ? ? ? ? ? ?
  105. Tr_SaccerR

McAfee dosyaları kaldı

valla unuttum uygulama değilde bilgisayarı format atarken kendisi geliyor diye hatırlıyorum bilsem söylerim
  106. Tr_SaccerR

McAfee dosyaları kaldı

:) 1598460989 ülker çikolata iyidir :)
  107. Tr_SaccerR

McAfee dosyaları kaldı

McAffe dosyaları kalması beni aşırı derecede sinir ediyor her gördüğümde sinirleniyorum
  108. Tr_SaccerR

Bilgisayar Valorantı Kaldırı Mı ?

benim pc çöker kaldırmayı boşver asfasfsafsffafafafaffafafafa
  109. Tr_SaccerR

McAfee dosyaları kaldı

Eskiden bir tane uygulama yükledim uygulamanın sponsoru McAffe'ymiş bende yanlışlıkla indirdim iptal edemedin bir süre sonra kaldırdım Ccleaner kullanırken Özel temizlemeye geldimm uygulamalar bölümünde McAffe yazıyor ben kaldırmıştım neden orada yada kaldırırken bazı dosyalarımı kaldı diye...
  110. Tr_SaccerR

Bilgisayarım anlık donuyo 4 saniyede 1

Öyle bir bilgisayarda öyle sorun olmaması gerek nasıl oluyor 1596921763 hocam pc çok iyiymiş maşallah
  111. Tr_SaccerR

350 - 500 TL Direksiyon Seti Önerisi

dostum ben direksiyon seviyorum
  112. Tr_SaccerR

ne zaman çıkar ? 1596730692 300 - 800 tl arası direksiyon seti uygun olabilir
  113. Tr_SaccerR

Roblox

bence değer ilk kez robux lu kanat aldım 1596729419 aklıma gelmedi
  114. Tr_SaccerR

Roblox

eyv :>
  115. Tr_SaccerR

Roblox

Dün roblox'ta katıldığım çekilişten 100 robux kazandım 100 robux luk kanat aldım sizce güzelmi roblox profil link: Tr_Seccer's Profile
  116. Tr_SaccerR

el freni vites ve debriyaj olsun az tuşu olması pek önemli değil ama sorun çıkarmasın 3-4 yıl kullanayım :> 1596727478 Klavye tat vermiyor direksiyon seti daha iyi 1596727521 sorun çıkardımı vitesi varmı el freni ve debriyaj varmı az tuş olması önemli değil 1596727545 sıfır 1596727579 300 -...
  117. Tr_SaccerR

350-500 arasında bildiğin varmı ???
  118. Tr_SaccerR

350-500 Tl direksiyon seti öneriniz varmı güzel bir direksiyon seti çünkü pahalanmadan bu ay veya öbür ay almak istiyorum ://
  119. Tr_SaccerR

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

hey dostum çok şanslısın benden bir dane fıriii çaklıt kazandın adamım çok şanslısın adamım oo yeeeahh adamım
  120. Tr_SaccerR

Roblox Player

Hey dostum free çaklıt istiyorsan Roblox Player'ı nasıl 480p yapabileceğimi söylermisin adamıımmm
  121. Tr_SaccerR

Isınma

fan ım yok laptop u alalı 3 yıl filan oldu iç temizlik hiç yaptırmadım ama yakın zamanda termal macun yaotırmak istiyorum
  122. Tr_SaccerR

Isınma

iç temizlil yapmadım ama güç ayarlarından dengeli y i seçtim ve ısınma 2 kat azaldı yinede sağol yakın bi zamanda termal macunu yaptırıcm 1596047027 hallettim sağol güç ayarlarından dengeli yi seçtim azaldı
  123. Tr_SaccerR

Isınma

O kadar lanet bi bilgisayarım varki youtube'da bile video izlerken bilgisayarım çok ısınıyor bilgisayarımda fan yok soğuması için hangi uygulamarı indirmeliyim lütfen yardım edin :/
  124. Tr_SaccerR

Çözünürlük düşürme

öyle bişey dedinki kafam karıştı ama düşürmücem alışmadım hiç grafikleri 1 oynuyorum roblox fps arttıran regedit fix lag var birazda ayar yaptımmı fps 40 50 çıkabiliyor bazen ama vip server da 30 fps ortalama alıyorum yardım ettiğin için sağol :D
  125. Tr_SaccerR

Çözünürlük düşürme

kafm karıştı ama düşürmiyecem çözünürlüğü çok kötü oluyor yinede sağol benimde 1360XX768 bu arada
  126. Tr_SaccerR

Çözünürlük düşürme

roblox oynuyorum robloxun sitesinden giriyorum roblox playerdan oynuyorum roblox'TA Öyle bi seçenek yok malesef şimdi çözünürlüğü düşürücem eğer beğenmezsem normalde oyayacam sağol 1595672480 beğenmedim geri alıcam :D:D:D:D
  127. Tr_SaccerR

Çözünürlük düşürme

roblox player da kasıyor ve pc m kasıyor :C
  128. Tr_SaccerR

Çözünürlük düşürme

laptop umda çözünürlüğü düşürürsem kasmalar azalığmı !?!?!!?!*!?!?!?!?!?!?!?!!??!!?!?!?!?!?!?
  129. Tr_SaccerR

Shift delete.net Gif PP

sağolun gif pp yaptım :)
  130. Tr_SaccerR

Shift delete.net Gif PP

Gif profil foto yapmak istiyorum google'dan hazır nasıl indirebilirim?
  131. Tr_SaccerR

Shift delete.net Gif PP

Shift delete.net Gif PP Nasıl yapabilirim?
  132. Tr_SaccerR

Virüs önerisi

:D
  133. Tr_SaccerR

Virüs önerisi

Hocam sen nasıl bi psikopatsın ya oha :D 1594976248 telefonunda parmak izi varsa parmak iziyle açabilirsin
  134. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

:(
  135. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

sağolun fps en çok olduğu oyun minecraft ve need for speed most wanted minecraft ta fps baya yüksek 100-120 bazen 200 filan 1594974793 GHz hızını arttıran bi program biliyormusunuz ? Throttle Stop diye bi uygulama var turbo açınca Ghz hızı 2 ye filan çıkıyor turbo yu pasif yapınca 1.10...
  136. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

biliyorum bi işe yaramıyor sadece fps limitini açıyor sen 60 fps aldığına göre pc iyi o yüzden daha fazla fps cıkabiliyor senin o program senin fps liminiti açıyor
  137. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

bunu biliyorum bir işe yaramıyor roblox fps limiti 60 tır ama bu uygulama 60 fps limitini kaldırıyor bilgisayarın kaç fps alabiliyorsa o kadar fps alıyorsun boş uygulama
  138. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

adını söyle ekleyeeyim seni
  139. Tr_SaccerR

Laptop hızlandırma

adamsın yaa sağol temp %temp% prefetch biliyordum ama sağol adamın dibisin 1594833139 yapıyorum şu anda
  140. Tr_SaccerR

Laptop hızlandırma

İşlemci İntel(R) Pentium(R) CPU N4200 @ 1.10GHz 1.10GHz ekran kartı İntel(R) HD Graphics 1594796325 Kasmaması gereken oyunda bile kasıyor ama need for speed most wanted da kasmıyor onu anlamadım :D maşallah 1594796384 öyle gerçekten
  141. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

roblox hesabım bu Tr_Seccer's Profile 1594739668 o kadar para kasıp pro olduğuna göre bi de robux yatırmışşındır ben yatırmadım çekilişten 50 robux birde 150 robux luk game pass yaptım 2 tane arkadaşıma sattım toplam 30 robux geldi 80 robux oldu 10 robux da bi tane siteden beleşe almıştım...
  142. Tr_SaccerR

Laptop hızlandırma

teşekkürler laptop depolaması 60 gb boş alan 22 gb var :/
  143. Tr_SaccerR

Laptop hızlandırma

Laptop umu hızlandırmak için bir sürü ayar yaptım biraz hızlandı ama az bilinen çok fps arttıran bii şey yazabilirmisiniz roblox da bile kasıyor
  144. Tr_SaccerR

Laptop Hızlandırma

Arkadaşlar ben laptop umu hızlandırmak için bir sürü baya bi ayar yaptım laptop u 3 yıl önce aldım laptop um ilk aldığım güne göre birazz daha iyi ama bazı oyunlarda çok kasıyor laptop hızlandırmak için başka az bilinen fps baya arttıran bi öneriniz varmı yardım edersenizz çok mutlu olurum...
  145. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

teşekkürler roblox'u çok severim hevesli hevesli jailbreak vip server a girerim oyun kasar çıkarım çoğu zaman böyle :(
  146. Tr_SaccerR

Şiddetli Diş Ağrılarına Ne İyi Gelir?

He birde yeni aklıma geldi bir bardağı alsın su katsın bardağa ondan sonra bardağa 1 tatlı kaşığı tuz koysun karıştırsın suyu ağzına alsın çalkalasın filan (ama yutmasın ağzını çalkaladıktan sonra tükürsün yoksa yutarsa midesine zarar gelebilir yada mide si bulanabilir) bu nu bi kaç gün...
  147. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

İntel(R) HD Graphics lütfen bi çare bulun plzzz :-<(
  148. Tr_SaccerR

Şiddetli Diş Ağrılarına Ne İyi Gelir?

Annen ağrıyan dişine 1 tane zeytin koysun biraz çiğresin (çekirdeğini çıkarsın) yağı çıkana kadar 5-10 dakika ağzında bekletsin arkadaşım demişti oradan aklıma geldi geçmiş olsun bu arada
  149. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

zaten öyle yaptım 1594732599 ekran kartı bilgilerime nereden bakabilirim?
  150. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

İntel(R) Pentium(R) cpu N4200 @ 1.10GHz 1.10GHz
  151. Tr_SaccerR

roblox fps azalma

Arkadaşlar benim 4gb ram im var roblox'um kasıyor diğer arkadaşımın 12 yıllık pc si var 2 gb ram ile baya fps alıyor ama benim 4gb ram olmasına rağmen roblox'um kasıyor internet sitesinden oynuyorum kasmaması için baya ayar yaptım ama çok fayda etmedi grafikleri 1 de oynadığım halde kasıyor...
  152. Tr_SaccerR

Minecraft Memory

Apu ne bilmiyorum ama minecraft ram i nedense az kullanıyor pc 4 gb rami var ama 8 gb verdim
  153. Tr_SaccerR

Minecraft Memory

Beyler minecraft ta sky block ta iyi fps alıyorum ama sky block hariç düşüyor fps'İm bir de minecraft ram in en fazla %6sını kullanıyor ben onu arttırkam istiyorum youtube'den baktım java'ya ram verdim ama hala ramin en fazla %7 sini kullanıyor nasıl çoğaltabilirim
  154. Tr_SaccerR

Driverlari sildim siyah ekran kaldi

Bilgisayarcıya gidebilirsin pek bi bilgim yok malesef :<
  155. Tr_SaccerR

Opera GX Kullanmalımıyım?

Ben kullandım pek beğenmedim Opera GX yerine normal Opera tercih ederim pek bi özellik yok diyebilirim
  156. Tr_SaccerR

Redmi note 8 kaç yıl gider

lafımı değiştiriyorum en az 4 yıl gider abarttım evet :D
  157. Tr_SaccerR

Ekran Kartı Önerisi

Ekran kartları ile çok fazla bilgim yok ama bu güzele benziyor MSI NVIDIA GeForce GT 710 1GD3H LP 1GB 64 bit DDR3 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GT 710 1GD3H LP)
  158. Tr_SaccerR

Redmi note 8 kaç yıl gider

en az 7 yıl gider düşürüp kırmazsan