Arama sonuçlarınız

1. Q

Realme 6 Hakkında

Bütçem 2500-2600 Tl 2600 ün üstüne 1 tl bile koyamam son 2600 Bu telefon iyi bir telefonmu Her yerde Realme 6 öneriliriyor araştırdığım da da idare eder bir telefon olduğunu gördüm 2600Tl ye daha iyi bir telefon varmı ? (Hepsiburada da 2400 tl biliyorum) Bu telefon internette çok övülüyor çok...
  2. Q

GTA V Online için tüyo lazım

Yakında gta 5 e başlamayı düşünüyorum(epic games premium edition) Beyler hızlı ve fazla para için hangi görevleri yapmam lazım bumper falan varmış silah üretimi sahte para binası uyuşturucu binası araba kaçırıp satma falan var araştırdığım kadarıyla 1 lwl den başlayacağım o yüzden seri bir...
  3. Q

Gta 5 online hakkında yardım

Yakında gta 5 e başlamayı düşünüyorum(epic games premium edition) Beyler hızlı ve fazla para için hangi görevleri yapmam lazım bumper falan varmış silah üretimi sahte para binası uyuşturucu binası araba kaçırıp satma falan var araştırdığım kadarıyla 1 lwl den başlayacağım o yüzden seri bir...
  4. Q

Bilgisayarım hacklendimi bir bakabilirmisiniz

eyler benim görev çubuğum böyle ama Uygulamanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin veriyormusunuz ekranında o görev çubuğu değişiyor başka bir bilgisayarın görev çubuğu geliyor discort geliyor monster geliyor resimler kısayolu geliyor yani görev çubuğu başka bir pc nin. Ben hacklendimmi eğer...
  5. Q

4800 tl bütçe ile oyun bilgisayarı

Bütçem 4800 tl 1 tl bile artıramam öyle soyliyim bu para ile güzel bir oyun pc si alacağım link atarsaniz sevinirim sadece oyun oynicam
  6. Q

1660Super r7 2700x e düşük kalırmı

oyun oynayacağım bu ikili birbirine uyum sağlarmı darboğaz olmaz biliyorum ama şimdi 2700X 8 core 16 thred bir işlemci 1660s buna düşük kalır diye korkuyorum