Arama sonuçlarınız

1. A

Fivem

R5 2600, GT 1030 OC 2 GB, 8 GB ram 3000 MHz gibi bir sistemle FiveM de orta seviye modlu bir server da hangi ayarlarda 60 fps oynayabilirim ya da oynayabilir miyim?
  2. A

Ryzen 5 3400G

Peki gta yani fivem de hangi ayarlarda 60 fps sabit alabilirim bilginiz var mı?
  3. A

Ryzen 5 3400G

Ben roleplay yapmayı çok seven birisiyim gmod, warband pk, samp ve mta vs birçok yerde rol yaptım şimdi yeni bir pc toplamayı planlıyorum bazı parçalar hazır fakat öğrenci olduğumdan dolayı büyük bütçelerim yok gta 5, arma 3 ve Rdr 2 de rol yapmak istiyorum fakat bu oyunlşar iyi bir işlemci ve...
  4. A

Ekran Kartı Yükseltmesi

Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @3.00 GHz işlemcim var GT710 taksam olur mu? Hangi oyunları oynayabilirim?
  5. A

Cs Go Oynatır mı?

İntel Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @3.00Ghz işlemci 4.00 Gb Ram 32 bit işletim sistemi İntel(R) G41 Express Yonga Kümesi (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) Ekran kartım var. En düşükte bile olsa Cs Go açar mı açsa da oynatır mı?
  6. A

Soru sor

Pentium(R) Dual-Core Cpu E5700 @3.00 Ghz İşlemci 4Gb ram ve İntel(R) G41 Express Yonga Kümesi (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) Ekran kartım var En düşükte bile olsa csgo açar mı açsa bile oynatır mı?