Arama sonuçlarınız

1. D

Realtek RTL8723BE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC 0000000A hatası

beyler şimdi int gezinirken veya oyun oynarken bazen 5dk bir bazan 3 4 saate bir bazende hiç gitmiyor ama pc boştaysa hiç gitmiyor her yolu deledim win 10 sildim yeniden yükledim sorun geçici olarak kalkıyo sorun gider yapınca ag yapılandırma sorunun gidelidigi dogrulanıyor diyo ama ana sorunda...
  2. D

wifi drıver sorunu

B50-50 Laptop (Lenovo) leptop um var ve bi sorun oluştu yanlışlıkla drıverı sildim galiba ama imin deilim aygıt yoneticisinde gözükmüyor bana lik atarmısınız yüklemem gereken dırevırı ve nasıl yüklenmesi gerektigini
  3. D

ati mobilty redeon hd 5470 drıver sorunu !!!!

sa amd kendi sitesinden yüklemeyi denedim otamtik ama pc eskiden virüs oldugu için amd görmüyor arkadaşın pc ben bu ekran kartı son sürümünü yüklemem lazım çünkü oyunlarda siyah ekran veriyor bana menuel yüklemeyi ve manul dosyayı bulursanız çok sevinirim
  4. D

Dosya Sistemi Hatası (-1073741819)

yönetici olarak çalıştırmay kalkdıgımda her han gi uygulamayı bu hatayı veriyor int çözümler baktım hiç biri olmadı bunu çözen varsa yardım edebilirmi
  5. D

hdd low lavel format toll ve foramt

bu program diski temizliyo ama benim win 10 hdd yüklü ben bu programı çalıştırırsam win 10 silermi mi silmesini istemiyorum eger siliyorsa hdd virüs var kolay bişekilde temizliycek bi program varmı format atmayı hiç bilmiyorum oyuzden foram at demeyin
  6. D

bıos um güncelmi !!!

arkadaşlar bıosum güncelmi deil se nasıl indirir ve kurarım
  7. D

volarant ve cs go fps ve drop sorunu

sa arkadaşlar volarant da fps sorunum var oyun içi 60 kadar çıkıyo ve durmadan oynuyo 1 ile 60 fps arasında gidiyor ve çok hızlı bi şekilde görev yöneticisine bakdıgımda işlemcimin %40 kını gpu nunda % 60-70 kulanıyor gpu intel hd graphics 5500 2 gb cpu inte core i3 -5005u 4 gb ram raminde %70...
  8. D

volarant fps sorunu ??

sa arkadaşlar volarant da fps sorunum var oyun içi 60 kadar çıkıyo ve durmadan oynuyo 1 ile 60 fps arasında gidiyor ve çok hızlı bi şekilde görev yöneticisine bakdıgımda işlemcimin %40 kını gpu nunda % 60-70 kulanıyor gpu intel hd graphics 5500 2 gb cpu inte core i3 -5005u 4 gb ram...
  9. D

volarant sorusu !!!!

intel hd graphics 5500 2 gb 4gb ram intel core i3 5005u 2ghz win 10 pro çözünürlük 1366*768 bu sistem için en iyi volarant çözünürlükte dahil ayarları ne yapmam lazım? önemli: lütfen sistem çöp demeyin hemen gerekirse en düşüge alırım ama ben fps ve çözünürlük kaybetmeden oynamak istiyorum...
  10. D

windows directx sörümü sorunu

merhaba arkadaşlar geçen sefer bi konu açmıştım o konu da ekranımın küçüldügünü söylemiştim çok yardımcı oldunuz bugün ise bi sorun buldum gibi sanki resimde sistemimin destekledigi 11.1 ama benim yüklü olan 12 ve oyunlarda fps düşüşü yaşamaya başladım genel yardımcı olurmusunuz
  11. D

ekran netleşmesi ve küçülmesi sorunu directx sorunu

merhaba arkadaşlar geçen sefer bi konu açmıştım o konu da ekranımın küçüldügünü söylemiştim çok yardımcı oldunuz bugün ise bi sorun buldum gibi sanki resimde sistemimin destekledigi 11.1 ama benim yüklü olan 12 ve oyunlarda fps düşüşü yaşamaya başladım genel yardımcı olurmusunuz 1591090149...
  12. D

pc topluyorum

merhaba msı rtx 2070 süper gaming x trio lu bi sistem toplya bilirmiyiz ekranda olabilir 14-15 bin civarı
  13. D

Windows sıfırlama vs format

Atıgım şeyleri yaparak win sıfırladım baştan windows filan yükledi formatla aynı şeymi yoksa format daha kapsamlımı ?
  14. D

ekranım bi anda netleşti ve ekrandaki herşey küçüldü

Merhaba arkadaşlar ben win 10 kulanıyorum bende bi sıkıntı oldu ekrandaki her şey küçüldü ve netleşti sade windowsdada degil sade mesala cs go giriyorum 1280*720 oynuyodum eskiden her şey gayet büyüktü şimdi oynadığımda oradaki her şeyde küçüldü ve çok fazla netleşti ve fps sıkıntısı yapmaya...