Arama sonuçlarınız

1. D

Realtek RTL8723BE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC 0000000A hatası

beyler şimdi int gezinirken veya oyun oynarken bazen 5dk bir bazan 3 4 saate bir bazende hiç gitmiyor ama pc boştaysa hiç gitmiyor her yolu deledim win 10 sildim yeniden yükledim sorun geçici olarak kalkıyo sorun gider yapınca ag yapılandırma sorunun gidelidigi dogrulanıyor diyo ama ana sorunda...
  2. D

wifi drıver sorunu

beyler çözdüm sorunu ama bende nasıl çözdügümü tam bilmiyorum çünkü çok şey yaptım ilk önce interneteki cmd ile wifi sıfırlma kodlarını girdim sonra hizmetlerden aglara restart atım win 10 günceledim https://www.webtekno.com/wi-fi-simgesi-kayboldu-nasil-cozulur-h81376.html bu sitedeki adımları...
  3. D

wifi drıver sorunu

realtek di onu biliyorum ama denemekten zarar gelmez heralde
  4. D

wifi drıver sorunu

tekrardan kurdum yeniden başlatım nafile ne aygıt yoneticisinde ne de alat wifi gösteriyor 1591798508 denedim olmadı
  5. D

wifi drıver sorunu

bunu indirip kurdum ama aygıt yöneticisine gelmiyor
  6. D

wifi drıver sorunu

win10 pro 64.bit
  7. D

wifi drıver sorunu

B50-50 Laptop (Lenovo) pc den imini çünkü seri numarasıyla baktım
  8. D

wifi drıver sorunu

ara tm nerde
  9. D

wifi drıver sorunu

yok malesef sizde bakın 1591796711 yardım edin lütfen
  10. D

wifi drıver sorunu

ama int filan gözükmüyor
  11. D

wifi drıver sorunu

devam etim ve en son kuruldu yazısı geldı ama yok yine gözükmüyor
  12. D

wifi drıver sorunu

nereye kurmam lazım
  13. D

wifi drıver sorunu

sade telefondan thering üzerinden şu an oyle yazıyorum 1591796053 drıver buldum ama buraya kurunca etki etmiyor nereye kurmam gerek
  14. D

wifi drıver sorunu

B50-50 Laptop (Lenovo) leptop um var ve bi sorun oluştu yanlışlıkla drıverı sildim galiba ama imin deilim aygıt yoneticisinde gözükmüyor bana lik atarmısınız yüklemem gereken dırevırı ve nasıl yüklenmesi gerektigini
  15. D

ati mobilty redeon hd 5470 drıver sorunu !!!!

sa amd kendi sitesinden yüklemeyi denedim otamtik ama pc eskiden virüs oldugu için amd görmüyor arkadaşın pc ben bu ekran kartı son sürümünü yüklemem lazım çünkü oyunlarda siyah ekran veriyor bana menuel yüklemeyi ve manul dosyayı bulursanız çok sevinirim
  16. D

Dosya Sistemi Hatası (-1073741819)

bende degil sıkıntı arkadaştaydı format atık düzeldi
  17. D

Dosya Sistemi Hatası (-1073741819)

yönetici olarak çalıştırmay kalkdıgımda her han gi uygulamayı bu hatayı veriyor int çözümler baktım hiç biri olmadı bunu çözen varsa yardım edebilirmi
  18. D

hdd low lavel format toll ve foramt

bu program diski temizliyo ama benim win 10 hdd yüklü ben bu programı çalıştırırsam win 10 silermi mi silmesini istemiyorum eger siliyorsa hdd virüs var kolay bişekilde temizliycek bi program varmı format atmayı hiç bilmiyorum oyuzden foram at demeyin
  19. D

bıos um güncelmi !!!

arkadaşlar bıosum güncelmi deil se nasıl indirir ve kurarım
  20. D

volarant ve cs go fps ve drop sorunu

singele language idi pro yaptım win 10 sıfırlama yaptım kökünden ve win 10 versiyon 2004 yükledim ama eskidende aynıydı sıfırlamadan sonra sorunlar oldu
  21. D

hepsini son sürüm yaptım eskiden cs go bi skıntı yoktu
  22. D

sa arkadaşlar volarant da fps sorunum var oyun içi 60 kadar çıkıyo ve durmadan oynuyo 1 ile 60 fps arasında gidiyor ve çok hızlı bi şekilde görev yöneticisine bakdıgımda işlemcimin %40 kını gpu nunda % 60-70 kulanıyor gpu intel hd graphics 5500 2 gb cpu inte core i3 -5005u 4 gb ram raminde %70...
  23. D

volarant fps sorunu ??

sa arkadaşlar volarant da fps sorunum var oyun içi 60 kadar çıkıyo ve durmadan oynuyo 1 ile 60 fps arasında gidiyor ve çok hızlı bi şekilde görev yöneticisine bakdıgımda işlemcimin %40 kını gpu nunda % 60-70 kulanıyor gpu intel hd graphics 5500 2 gb cpu inte core i3 -5005u 4 gb ram...
  24. D

Valorant Hakkında Sohbet :)

aga volarantın vuruş hissi berbat duvar sıkıyomuş gibi hissi var ama erken çıktıgından büyük ihtimal üstüne gidilmemesi lazım bana göre oyun sektöründe yeni çağ açıcak gibi duruyor oyun mantığı bakımından
  25. D

RX 5600 XT vs RTX 2060

kardeşim sana şöyle ifade ediyim fiyat performans bakarsan 5600xt ama ilerdede oyun oynarım dersen 2060 tavsiye ederim ama hangi kartı alcana bağlı bazı 2060 modeleri düşük olabiliyor 5600xt ama çok fark yok ama tavsiyem sana rtx 2060 gaming z alman taraftarıyım en iyi 2060 serisi oldunu duymuştum
  26. D

7500 Bütçem var monitör klavye vb. dahil. Ne önerebilirsiniz? (ürün stokta olsun lütfen)

tavsiyem 3600 iyi olur ama olmasada olur bunda bi ssd degiştir daha yüksek okuma yazması olan ssd tercih et ilerde hdd takarsın
  27. D

7500 Bütçem var monitör klavye vb. dahil. Ne önerebilirsiniz? (ürün stokta olsun lütfen)

monitör önerim budur ViewSonic 27 VX2758-PC-MH 144HZ 1MS 2xHDMI+DP+VGA HOPARLÖR AMD FREESYNC FULLHD GAMING MONİTOR Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor pc tavsiyem de bu 1, 2 degişilik yaparsın üstünde...
  28. D

sana şöyle bi tavsiyem var ekranla pc al şimdilik fare kulaklık ve klavyeye fazla para verme ilerde eline para geçince alman çok daha mantıklı sistem bi kaç ayarlamayla 6100 bile düşe bilir
  29. D

sana şöyle söyliyim rtx 2060 ve ryzen 3600 referans alarak toplama yapmanı tavsiye edrim o şekildede 6500tl sistem çıkar ekran ekipman hariç
  30. D

aradaki fark ortada hatta 3600 daha fazla fps verir
  31. D

düşündügün çok doğru f/p bakımndan 3600 i5 fark atar 10 nesil bile olsa fiyati çok yüksek olur arkadaşın dedigi doğruysa 3-4 fps için deymez ve 3600 dedigin ekran kartlarıyla çok uyumlu çalışır
  32. D

Kulaklık önerisi (gaming)

sana şöyle söyliyeyim şu anda çoğu gaming ürünler uzun saatler kulanılmaya göre tasarlanmıştır ama bilindik markalar tercih edilmeli msi gibi ama ben terchimi Steelseries tarafında kulanırdım
  33. D

Sizce iyi mi ?

bana baya gitmesi lazım overclok filan yaptırcam sistemde bi tık takılma yapabilir diyen arkadaşlarım var alıcam am tedirgin oldum 800- 1000 tl için deymez gibi geliyor 1 ay daha bekleyip almam daha mantıklı olabir gibi geliyor sizce performansta sıkıntı olmaz diyorsunuz
  34. D

Sizce iyi mi ?

aslında ben de bisoru sorucam şimdi ben msi rtx 2070 gaming x tri lu bi sistem topladım bana amd ryzen 5 3600x önerdiler sistem için düşükmü kalır yoksa reyzen 7 3700x mi yapsam
  35. D

Sizce iyi mi ?

knk düşmesi zor ama bi tık yüksele bilir dolara bağlı ama bu aralar hiç beli olmaz covid-19 var mağlum
  36. D

Sizce iyi mi ?

knk online oyun düşünüyosan işlemciyi 1 tık yükselte bilirsin daha iyi sonuçlar alırsın çünkü bazı online oyunlar kartan çok işlemci istiyor
  37. D

Sizce iyi mi ?

ayn katılıyorum 144 hz çıkman daha mantıklı ama sana tafsiyem rtx takıntın yoksa daha iyi sitemler toplana bilir
  38. D

Sizce iyi mi ?

knk full ayarlardan ve 1080p veya 2k görüntüden bahsediyoruz fps bence gayet iyi
  39. D

Sizce iyi mi ?

mönitor nie 75 hz işine yarar ama bu pc için 144 hz daha işine yarar bence
  40. D

Sizce iyi mi ?

bu senin dedigin eyvallah online oyunlarda - ama ofline oyunlarda mesala doom vb gibi oyunlarda gerek yok bence hdd yüklemesi daha mantıklı olur çünkü ssd yormasına gerek yok ofline oyunlarda zaten ssd windows yüklü bazan fps düşüşleri bile yaşana bilir hdd ofline oyunlarda mantıklı bi seçim
  41. D

Sizce iyi mi ?

ben zaten iş görür olmasında deilim yorumda bence yazıyor
  42. D

Sizce iyi mi ?

ben hdd yok derken ilerde bi zamandan sonra alana ihtiyacın olucak çünkü oyunların gb baya artı alırsan eklersen + olur. sdd daha hızlı çalışır arkadasin dedigi dogru ama daha iyi bi ssd tak 100 200 tl farkla daha iyi olur
  43. D

Valorant indirme boyutu

oyunun kapladıgı alan 10 gb boş alan istiyor ama 3.9 gb bi indirme kapasitesi var
  44. D

Sizce iyi mi ?

knk 3600 yerine 3600x olmalı bence ekran kartı yükseltmek istege baglı ama gaming x olursa ileride de baya mutlu olursun hdd yok sdd var ama sdd de okum yazması düşük overlock da düşünüyosan sıvı sogutma alman lazım bu fiyata daha iyisi toplanır bence ama kötü sistemde degil
  45. D

volarant sorusu !!!!

oynadım daha ilk girdigim ayarlarda 0 kasma oldu drop filanda yok 50 fps sabit
  46. D

volarant sorusu !!!!

cs go oynarken düşük ayarlarda 720 p de 35 50 fps arası alıyordum 1591182348 hangisi ağır oyun olarak istedigi sistem bakımından
  47. D

volarant sorusu !!!!

volarant düşük sistemlerin kaldıracagı bi oyun deilmiydi
  48. D

Ryzen 5 1500X ve RAM uyumu

reis ana kartınla uyumlu olan ramler var ben bi araştırcam ama büyük bi ihtimal uyumlu olmaya bilirler oyuzden sistem rami kabul etmiyo olabilir 1591181889 ASRock > AB350M bu siteden uyumlu olanlara baka bilirsin
  49. D

volarant sorusu !!!!

intel hd graphics 5500 2 gb 4gb ram intel core i3 5005u 2ghz win 10 pro çözünürlük 1366*768 bu sistem için en iyi volarant çözünürlükte dahil ayarları ne yapmam lazım? önemli: lütfen sistem çöp demeyin hemen gerekirse en düşüge alırım ama ben fps ve çözünürlük kaybetmeden oynamak istiyorum...
  50. D

windows directx sörümü sorunu

ssd var 500 gb
  51. D

hd graphics 5500 2gb i3 5005u 2ghz 4gb ram ddr3
  52. D

merhaba arkadaşlar geçen sefer bi konu açmıştım o konu da ekranımın küçüldügünü söylemiştim çok yardımcı oldunuz bugün ise bi sorun buldum gibi sanki resimde sistemimin destekledigi 11.1 ama benim yüklü olan 12 ve oyunlarda fps düşüşü yaşamaya başladım genel yardımcı olurmusunuz
  53. D

ekran netleşmesi ve küçülmesi sorunu directx sorunu

merhaba arkadaşlar geçen sefer bi konu açmıştım o konu da ekranımın küçüldügünü söylemiştim çok yardımcı oldunuz bugün ise bi sorun buldum gibi sanki resimde sistemimin destekledigi 11.1 ama benim yüklü olan 12 ve oyunlarda fps düşüşü yaşamaya başladım genel yardımcı olurmusunuz 1591090149...
  54. D

pc topluyorum

ram güç kaynağı ve Monitör bilmedigim markalar uzun ömürleri vardır dimi 1591024322 acaba bütün parçaları acaba bütün parçaları atarmısın
  55. D

pc topluyorum

işleme hızı yeterli olur dimi
  56. D

pc topluyorum

merhaba msı rtx 2070 süper gaming x trio lu bi sistem toplya bilirmiyiz ekranda olabilir 14-15 bin civarı
  57. D

Windows sıfırlama vs format

acaba bu sıfırlama windows daki herşeyi sıfırlarmı örnek veriyim ayarlar yada sürücüleri silermi
  58. D

Windows sıfırlama vs format

Atıgım şeyleri yaparak win sıfırladım baştan windows filan yükledi formatla aynı şeymi yoksa format daha kapsamlımı ?
  59. D

ekranım bi anda netleşti ve ekrandaki herşey küçüldü

intel kart dedigini yaptım fark olmadı malesef en son unlost un fps artırma rehberini yaparken oldu sonra tekrar format attım ve sonuç degişmedi 1590847954 yaptım ekranımda degişiklik olmadı malesef
  60. D

@thejudge denedim ama faydası olmadı
  61. D

içerikler ben pc 4 senedir kulanıyorum ingilizceydi sıngle language idi bende windows temiz kurulum yaptım pc açıldı 2 3 saat sonra her şey küçüldü sade bu win içinde geçerli değil oyunlara girince çözünürlügü ne kadar düşürsemede oyun içinedeki can barı filan çok yüksek çözünürlükteymiş gibi...
  62. D

win 10 da 1366*768 kulanıyordum hep böyle bi skıntı yoktu sonra bi anda normal kulanırken bütün ıconlar herşey küçüldü ve netleşti oyuna girdigimdede ordaki map filan herşey küçüldügünü fark etim eskiden bi sıkıntım yoktu
  63. D

Merhaba arkadaşlar ben win 10 kulanıyorum bende bi sıkıntı oldu ekrandaki her şey küçüldü ve netleşti sade windowsdada degil sade mesala cs go giriyorum 1280*720 oynuyodum eskiden her şey gayet büyüktü şimdi oynadığımda oradaki her şeyde küçüldü ve çok fazla netleşti ve fps sıkıntısı yapmaya...