Arama sonuçlarınız

1. Teknolojiden Anlamıyorum

Soru İphone 11 pil sağlığı arttı

Telefonumu alalı 1-1.5 yıl oldu ve birkaç ay önce baktığımda pil sağlığı %95 altına düşmüştü fakat şimdi %100 olmuş nedenini bilen?
  2. Teknolojiden Anlamıyorum

Yardım 100₺ F310 Mi? 200₺ F710 Mu?

Fifa, Fz4, Rl, NBA tarzı oyunları oynayacağım. Bunun için 2. El temiz bir gamepad bakmaya başladım Logitech F310 ve F710 aradında kaldım sizce hangisini almalıyım? F310 2.el= 100-150 F710 2.el= 200
  3. Teknolojiden Anlamıyorum

Soru Kablosuz Gaming Kulaklık Önerir Misiniz??

Hem konforlu hem şık modeller önerirseniz sevinirim 2000tl civari max. Ankete koydugum modellerede bakarsanız sevinirim. İYİ FORUMLAR.
  4. Teknolojiden Anlamıyorum

Soru Kablosuz Gaming Kulaklık Önerir Misiniz?

Hem konforlu hem şık modeller önerirseniz sevinirim 2000tl civari max. Ankete koydugum modellerede bakarsanız sevinirim. İYİ FORUMLAR.
  5. Teknolojiden Anlamıyorum

Öneri Max 2000 Tl Kablosuz Gaming Kulaklık Öneri

2000 Tl altı kablosuz gaming kulaklık arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  6. Teknolojiden Anlamıyorum

Yardım Modem Öneri

Modemim türktelekomdan alınmış eski bir modem, yeni eve taşınacagımız için hem modemi hemde internet sağlayıcısını değiştirmeyi düşünüyorum. Evde 5-10 cihaz wifiye bağlanıyor ona göre bir modem önerirseniz sevinirim. Sorularınızı yazabilirsiniz bütçe ''300-500 civari''
  7. Teknolojiden Anlamıyorum

Yardım Modem Önerir Misiniz?

Modemim türktelekomdan alınmış eski bir modem, yeni eve taşınacagımız için hem modemi hemde internet sağlayıcısını değiştirmeyi düşünüyorum. Evde 5-10 cihaz wifiye bağlanıyor ona göre bir modem önerirseniz sevinirim. Sorularınızı yazabilirsiniz bütçe ''400-500 civari''
  8. Teknolojiden Anlamıyorum

Steam Sonbahar İndirimleri

Arkadaşlar steam sonbahar indirimleri başladı bana güzel hikayeli tek oyunculu yada arkadaşlarla oynanabilecek oyun tavsiyeleri yaparsanız sevinirim. TEŞEKKÜRLER
  9. Teknolojiden Anlamıyorum

Oyunlarda sesim gitmiyor.

Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm csgo valorant lol e girerken oyunlarda sesim gitmiyor yardımcı olursanız sevinirim. En son ekran kartını ve windowsu güncelledim bununla alakalı oldugunu düşünüyorum.
  10. Teknolojiden Anlamıyorum

Steam multiplayer korku oyunları

Evet arkadaşlar steam yada steam dışı gerici gerçekçi arkadaşlarla oynanabilecek bir korku oyunu önerirseniz sevinirim iyi günler.
  11. Teknolojiden Anlamıyorum

İphone 11 ekran yavaş

Merhaba 5 Ağustosta Trendyoldan İphone 11 aldım sanki biraz ekranda yavaşlama bazı yerlerin dokunmatigi çalışmıyor gibi hissettim. Genelde İnstagram da oluyo telefonu garantiye versem telefonu değiştirebilirlermi? telefonun önünde arkasında koruyucu ekran var ve uygulamalar indirili yardımcı...
  12. Teknolojiden Anlamıyorum

Oyun önerileri

fps, hikayeli tarzı oyunlar önerirsenin sevinirim (ayrıca kendi oynadıgınız beğendiginz oyunlarda olur) İyi Forumlar
  13. Teknolojiden Anlamıyorum

İphone 11 ekran koruyucu/kılıf önerir misiniz?

Haftasonu telefon elime gecicek, iphone 11 kullanan arkadaslarima sordugumda ekranı çok ciziliyo dediler bu yüzden telefon gelmeden bunları almayı dusunuyorum ne önerirsiniz. Kılıf seffaf yada iphone11 yesil renginde olabilir. İyi forumlar
  14. Teknolojiden Anlamıyorum

2. el iphone

Öncelikle merhabalar ben bu ay içinde 2. el bir İphone 11 almayı düşünüyorum pil sağlıgı % kaç olmalı nelere dikkat etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim. İYİ FORUMLAR
  15. Teknolojiden Anlamıyorum

İphone 11 - S20+ Hangisi?

Sizce hangi telefonu almalıyım Allah kısmet ederse uzun yıllar kullanmak istiyorum.
  16. Teknolojiden Anlamıyorum

İphone 11 64/128 gb sizce hangisini seçmeliyim?

Çok fazla telefon değiştiren birisi değilim, şu zamana kadar 3 tane telefonum oldu ve yeni bir telefon alma zamanı geldi. Samsungdan İphoneye gecmeyi dusundum ve İphone 11 128gb almayi dusunuyorum fakat fazla geliceginden korkuyorum. Samsung telefon kullanırken 16gb, 32gb kullandim ve bana...
  17. Teknolojiden Anlamıyorum

İphone XS Max mi? İphone 11 mi

Fiyat konusunda Xs max i 6000 tl ye iphone 11'i ise 6500 tl ye alabilyorum. Sizce hangisini almalalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
  18. Teknolojiden Anlamıyorum

İnternet Kesilmesi

Özellikle akşamları internetim kesiliyo aradan 30sn sonra geliyor sebebini anlamadım oyun oynarken çok sıkıntı oluyo yardımcı olur musunuz (önceden türktelekomu aradım hiç bi bok yapmadılar)
  19. Teknolojiden Anlamıyorum

Gaming Kulaklık öneri

Arkadaşlar benim max 400 TL bi bütçem var ona göre bi Gaming kulaklık önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler