Arama sonuçlarınız

1. B

Soru İphone 12 ile Xiaomi Mi 11 Pro Takas Edilir mi?

O nedir reis?
  2. B

Yani sonuçta xiaomi diye düşünüyorum bir yandan, bir yandan da şöyle harika falan diyorlar bu telefon için :) ondan kafam katıldı ama galiba haklısın dostum :)
  3. B

Merhaba arkadaşlar, İphone 12'ye sahibim ve Mi 11 Pro sahibi bir tanıdığım telefonları takas etmek istiyor. Cihazı inceledim ve aslında bayağı iyi gibi görünüyor. Siz ne dersiniz? İphone 12 verip yerine Mi 11 Pro almalı mıyım?
  4. B

Bu Hafıza Normal mi?

Merhaba arkadaşlar, Telefondaki hafıza şekli böyle görünüyor. Bu gri görülen sistem verilerini anlamadım? Bu kadar sistem verisi çok fazla gibi? Bu durum normal midir? Fikrinizi söylerseniz ve sistem verilerini nasıl sileceğimi söylerseniz sevinirim.
  5. B

iPhone ultra HD izleyememek?

Evet işte tüm iPhone modellerinde en fazla 1080 p izleyebiliyorsunuz. Paket ultra HD paketi de olsa tüm iPhone’larda 1080 den yukarı çıkamıyor. Bence apple gibi bir dev için bu büyük handikap.
  6. B

iPhone ultra HD izleyememek?

Arkadaşlar yeni fark ettiğim ve şaşıp kaldığım durum. Mobil dünyanın tartışmasız lideri İPhone telefonlarda, netflixte ultra HD videoları izlenmiyor? Artık orta segment telefonlarda bile izlenebilen netflixte ultra HD’nin iPhone ile izlenememesi çok tuhaf cidden.
  7. B

Soru Düz, Pro ve Pro Max Performans Farkı

Merhaba arkadaşlar, İphone düz, pro ve pro max modelleri arasında ekran boyutu, kamera kalitesi vs. gibi farklar olduğunu biliyoruz. Fakat bu modellerde, 14'ü saymazsak 11, 12 ve 13'te tüm hepsinin işlemcileri aynı. Bu durumda düz, pro ve pro max modelleri arasında performans farkı var mıdır...
  8. B

İphone 12’den s21 ultra’ya geçilir mi?

Dostum yormak istemiyorum ama sebebimi söylersen sevinirim. 2 güne kadar geçmem veya geçmemek kararını vermek lazım. O yüzden
  9. B

Yani özellikle büyük ekran olsun olmalı demiyorum, esas olm performans ve kalite. Yalnız dostum aman diyeyim şeklinde söylediğiniz için ilgimi çekti :) asla geçme gibi mi demek istediniz? Öyleyse neden acaba? :)
  10. B

Yani özellikle büyük ekran olsun olmalı demiyorum, esas olm performans ve kalite. Yalnız dostum aman diyeyim şeklinde söylediğiniz için ilgimi çekti :) asla geçme gibi mi demek istediniz? Öyleyse neden acaba? :)
  11. B

İphone 14 geçmeye değer mi?

Arkadaşlar ben iPhone 12 kullanıyorum. İphone 14 çıkınca duruma göre geçerim diyordum ama iphone 14 çıktıktan sonra, açıkçası aradaki farkı vermeye değecek bir yenilik olmadığını görmüş oldum. Bu durumda 12 den iphone 14 e geçmeyi çok mantıksız buldum bir kere o kadar parayı vermeye gerçekten...
  12. B

Selam arkadaşlar, burası Samsung odası ama tarafsız olacağınızı düşünerek soruyorum. Halihazırda iphone 12 kullanıyorum s21 ultra’ya geçsem mi diyorum ama kararsızım. Sizce geçeyim mi? Nasıl olur, ne diyorsunuz?
  13. B

Soru PUBG daha iyi görüntüyü hangisi verir?

Merhaba arkadaşlar, iPhone 12 mi samsung s21 ultra mı PUBG de daha iyi görüntü verir? Daha iyi görüntü derken? Çözünürlük, detay vs. Hangisi daha iyidir bu konuda?
  14. B

Anket Bu adam ne yapsın :) (ip 12, s21 ultra, s22 plus)

Bir adamın biri varmış. iPhone 12 kullanıyormuş. Aslında memnunmuş ama biraz farklılık olsun diye biraz da büyük ekran için s21 ultra veya s22 plus a mı geçsem diyormuş üzerine biraz para verip. Fakat bir yandan da pişman olmaktan da korkuyormuş. Sizce bu adam ne yapsın :)
  15. B

S21 Ultra mı s22 plus mu?

Evet arkadaşlar, Samsung’u iyi biliyorsunuzdur. Sizce hangisi tercih edilmeli?
  16. B

Resim üzerine yazı uygulaması

Arkadaşlar, fotoğraf üzerine yazı yazabileceğimiz bir uygulama var mıdır App store’de.
  17. B

Güncellemeden sonra?

Merhaba, Malum iOS 16 yayınlanacak. Güncellemeyi yaptıktan sonra telefona format atmak gerekir mi?
  18. B

Pubg fps görüntüleme

Merhaba, arkadaşlar pubg de kaç fps yaptığımızı görebilir miyiz? Görürsek nasıl görebiliriz? Cihaz: iPhone 12
  19. B

Yardım iPhone 12 yerine s22 plus alınır mı?

Merhabalar, iPhone 12 yerine s22 plus alsam pişman eder mi? Bilgi verirseniz sevinirim. Önemli olan olgular; Ekran ve görüntü Kamera
  20. B

Yardım iPhone 12 yerine s21 ultra?

Merhaba arkadaşlar, iPhone 12 den s21 ultra’ya geçsem pişman olur muyum? Görüşlerinizi bekliyorum.
  21. B

Soru iPhone 12 ile Note 20 Ultra takası?

Ben de böyle düşünüyordum, çok teşekkürler fikriniz için.
  22. B

Soru iPhone 12 ile Note 20 Ultra takası?

Merhaba arkadaşlar, İphone 12 ile beraberince Airpod 1. nesil ile Samsung Note 20 Ultra takas edilir mi sizce? Ne diyorsunuz?
  23. B

İphone'de Google Bilgilerine Erişime İzin Verme

Merhaba arkadaşlar, ben henüz yeni bir İphone kullanıcısıyım ve İphone 12 ile İphone dünyasına giriş yaptım. MP3 formatında ses kaydı yapmak için AVR Pro isimli uygulamayı indirdim ve gayet de güzel ses kaydı yapıyor ancak dosyayı bilgisayara aktarmak için Google Drive üzerinden paylaşma...
  24. B

Soru Samsung S20 Plus Yerine İphone 12 Alayım Mı?

Arkadaşlar merhaba... Çok uzun yıllardır Android kullanıyorken don dönemde ios'a yoğunlaştım bir nevi. Merak ediyorum sanırım... Aradaki farkı verip S20 Plus yerine İphone 12 mi alsam diye düşündüm. Siz ne dersiniz? Sizce değer mi?
  25. B

Telde konuşurken sesin yankılanması

Merhaba, s20 Plus kullanıyorum. Telde konuşurken sesim karşı tarafa yankılı gidiyor. Fakat hoparlör veya kulaklığa alırsam düzeliyor. Bunun sebebi ne olabilir? Format atsam düzelir mi?
  26. B

Exynos Sorunu Nedir?

Evet, ben de hiç bir sorun yaşamadığım gibi Huawei, Xiomi, Oppo vs. kullanan tanıdıklarıma göre kendi devrinin en verimli ve de etkili sonuçlarını veriyor. Bu sebeple Exynos'u kötü yapan şeyin ne olduğunu merak ettiğim için sormak istedim.
  27. B

Exynos Sorunu Nedir?

Arkadaşlar, Samsung telefonlar söz konusu olduğundan sürekli olarak Exnyos işlemci sorunlu deniyor lakin somut bir şekilde sorunun ne olduğunu anlatan bir mesaja denk gelmedim. Note 3'ten itibaren Samsung kullanıyorum. Note 3, Note 5, S8 Plus, Note 8 ve halihazırda s20 Plus kullanıyorum ve...
  28. B

S20 Plus Pubg Grafik Ayarı

Merhaba arkadaşlar, S20 Plus'ta Pubg'yi Ultra Hd ayarlarda oynayabiliyor muyuz? Hiç bir android telefonda ultra hd açılmıyor diye duymuştum ama bir yolu var mıdır?
  29. B

S20 Plus'ta bu kullanım oranı Normal mi?

Selam arkadaşlar, s20 pkus kullanıyorum ve hafıza kullanım bilgileri bu şekilde. İki şey var kafama takılan, bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim: 1- "diğer" kısmı nedir. 5 gb gibi bir alan kullanıyor? 2- "sistem" neredeyse 20 gb kullanıyor. Bu normal mi? Şimdiden teşekkürler...
  30. B

S20 Plus, iphone 11 ile takas.

2 aylık bir iphone 11... Herhangi bir sorunu veya problemi yok cihazın
  31. B

S20 Plus, iphone 11 ile takas.

Merhabala arkadaşlar. Gayet sorunsuz olarak kullandığım 3 - 4 aylık Samsung S20 Plus telefonum mevcut. Tanıdığım bir kişi bu telefobunu iphone 11 ile takas etmek istiyor. Üzerine para almak vermek olmadan. Sizce edeyim mi? Gerekçesiyle söylerseniz sevinirim.
  32. B

QHD mi 120 Herz'mi?

Arkadaşlar, S20 Plus aldım dün ve malum ekran Full HD modunda sadece 120 Herz kullanılabiliyor. QHD yaparsak kullanılmıyor. Bu durumda hangisini seçersem daha iyi bir ekran deneyimi elde etmiş olurum acaba? Şimdiden teşekkürler...
  33. B

S20 Plus Alacağım ama?

Yahu birader 11 pro Max dersin falan anlarım da iphnoe 11 nedir? :) Bu kadar da olmayın. İphone 11 Android cephesinden ancak Samsung A serisi veya Xiaomi note serisi gibi orta segment cihazların rakibidir. Öyle fanboyluktan falan da anlamam ama İphone 11 nerede s20 Plus nerede be dostum :)
  34. B

S20 Plus Alacağım ama?

Henüz çok yeni olduğundan ekran sürelerini bilahare paylaşacağım ama şunu söyleyeyim şimdilik; şarj yüzde 10 iken spotfy'den 4 şarkı dinledim, hala 9'a düşmemişti :) 1593689073 Onu maalesef kuzenime verdim :) Android 4.4.4 hala çalışıyor mu ya :) uygulamaları falan açabiliyor mu? :)
  35. B

S20 Plus Alacağım ama?

Bir kaç gün sonra bunu sizinle paylaşırım :)
  36. B

S20 Plus Alacağım ama?

Nihai kararımı verdim ve bugün S20 Plus aldım. Soruları olan varsa cevağlayabilirim
  37. B

S20 Plus Alacağım ama?

Arkadaşlar Note 8 malum güncelleme almıyor artık ve Android 9'da kaldı. Ben de yeni bir telefon olarak S20 Plus alacağım. Ultra ile Pkus arasında kaldım ama Ultra'nın aradaki fiyat farkına değmeyeceğine karar verdim. Ben Salı günü alacağım teli ama bazı arkadaşlarım note 8 de güzel telefon...
  38. B

Note Plus - S20 Plus - S20 Ultra

Arkadaşlar uzun süre düşündükten sonra yeni telimi Samsung almaya karar verdim. Bu üç model aklımda ve lütden yardım eder misiniz? Note 10 Plus: Tek kelimeyle eşsiz bir telefon fakat çıkış yılı s20 serisine göre 1 yıl eski. Bu da ben aldıktan sonra ancak 1 defa büyük android güncellemesi alacak...
  39. B

Oppo Güncellemede Nasıldır?

Çok çok teşekkürler, bilgilendirmelerinizi dikkatle okuyorun..
  40. B

Evet ben de böyle sizler gibi düşündüm esasında. Bu sebeple çok uygun bulmadım...
  41. B

Para kıyıp Oppo'nun efsane telefonu find 2'yi alayım diyorum ancak oppo sonuçta çok bilindik bir marka değil. Sizce güncelleme konusunda nasıl? 10.000 tl yi hak eden bir cihaz mı?
  42. B

Hangi Amiral Gemisini Almalıyım?

Arkadaşlar halihazırda Samsung Note 8 kullanıyorum. Neredeyse her şeyimi telefonla yapıyorum ve bu nedenle çok önemli benim için. Aslında Note 8 fazlasıyla karşılıyor her şeyi ama yeni telsfonları görünce de alasım geliyor. Şimdi aklımdaki modelleri ve düşüncelerimi söyleyeceğim. Yardımcı...