Arama sonuçlarınız

1. S

Yardım Laptop İşlemci sıcaklığı

teşekkür ederim
  2. S

şuanda laptop boşta sadece internet tarayıcı ve spotify açık ve cpu sıcaklığı 57 derece şuan dediğim gibi laptobu alalı 1yıl 3 ay kadar oldu ssd takdığım zaman fanlarda baya toz vardı onları temizledim. Çünkü işlemciye stress testi ve benchmark testi de yaptığım zaman bir sıkıntı gözükmüyor. Ve...
  3. S

laptop kasamı temizlemek için açtıktan sonra fanları ve ssd takarak kapattım daha sonrasında ise oyunda işlemci ghz hızım 0.19 kadar düşmeye başladı şuan pek yaşamıyorum fakat valorant oynarken işlemcinin bu kadar ısınması normal mi birde sıcaklıktan yapıyorsa termal macun kaç yılda bir...
  4. S

Soru oyun ve iş için laptop önerisi

Merhabalar hem iş hem oyun için laptop almak istiyorum. Bütçem 15k - 20k arası. İşlemci olarak AMD pek düşünmüyorum. Aşırı derece ısındığını söylüyorlar doğru mudur ? Teşekkürler.
  5. S

Yardım SSD/HDD Diski Başlatma

Herkese merhabalar arkadaşlar yeni bir tane ssd aldım ve laptop a caddy yardımı ile taktım. Fakat diskim gözükmüyor bende bilgisayar yönetime girdiğimde diski başlatmam gerekiyormuş. Karşıma böyle bir ekran geldi acaba hangisi seçmem lazım teşekkürler.
  6. S

Yardım laptop CPU Fanı

Merhabalar laptop işlemci soğutucu fanım bozuldu bende yeni bir tane bir fan almak istiyorum. Aynı modeli tam olarak internet üzerinde de bulamadım. Bende bu yüzden farklı bir model almak istiyorum fakat alırken nelere dikkat edebileceğimi tam olarak bilmiyorum. Acaba bir laptop fanı alırken...
  7. S

Yardım Ekran Kartı Kullanımı Düşüyor

Macunu yeni değiştirdim fanım çalışıyor ama arızalı yani traktör gibi ses geliyor ara ara fan etkiler mi
  8. S

malesef laptop kullanıyorum
  9. S

fanım çalışıyor ama sıkıntılı şuan daha yeni macunu değiştirdim ama şuan 64 derecede normal mi birde fan etkiler mi yada oyun ile ilgili optimizasyon sorunu olabilir mi
  10. S

sıcaklık değerleri oyun içinde 80 - 90 arası ara ara 93 94 görüyorum kısa süreliğini ve şuan yeni değiştirdim
  11. S

Soru Hdd Den Dolayı Ekran Kartı Kullanımı Düşer Mi?

peki gpu oyunlar ve programlarda aniden 0 düşüyor pc bi sıkınıtı yoksa oyunda veya programda optimizasyon soru olabilir mi
  12. S

Soru Hdd Den Dolayı Ekran Kartı Kullanımı Düşer Mi?

Merhabalar windows çöktükten sonra pc ye format attım oyunları girdiğim de ise ekran kartı kullanımı 0 olduğu gözüküyordu. Daha sonrasında ise HDtune diye bir uygulamadan( BU ARADA SARI RENK NE DEMEK SIKINTILI MI DEMEK DOĞRUMU ANLAMIŞIM ) hdd sıkıntılı olduğu gözüküyordu. hdd nin sıkınıtılı...
  13. S

Yardım Ekran Kartı Driver Güncelleme

Bunu denedim fakat işe yaramadı ama en son olarak bir kere daha denicem driver dan dolayı fps düşüklüğü yapar mı çünkü gpu 0 düşüyor
  14. S

Yardım Ekran Kartı Driver Güncelleme

amd r5 m330 ekran kartım var. PC yeni sıfırladım ve amd driver son sürümü yükledim. Fakat sağ tıkladığım zaman masaüstüne amd ayarları gözüküyor ama açılmıyordu. Bende hp driver dan ekran kartı driver yükledim fakat bu seferde pc ilk aldığımdaki ekran kartı driver geldi ve hiç bir şekilde yeni...
  15. S

Merhabalar öncelikle bir çok programda ve oyunda genellikle fps drop yiyorum. Mesela Valorant ta fps 70 - 120 arası iken ekran kartı işleme süresi birden 120 lere çıkıyor görev yöneticisinde baktığım zaman ise ekran kartı kullanımı %0 lara düşüyor . 1 hafta öncesine kadar hiç bir sorun yoktu...
  16. S

Yardım Ekran Kartı Işleme Süresi Çok Fazla

valorant ta normalde ekran kartı işleme süresi 5 ms lerde ise birden biri 120 ms - 40 ms araları yükseliyor. Böyle bir sorun geçen hafta yoktu acaba nasıl düzeltirim ram ile mi ilgili yoksa termal macun ile ilgili olabilir mi ? fanımda arızalı olabilir odan kaynaklı mı acaba
  17. S

Yardım Ekran Kartı Kullanım Sorunu

Arkadaşlar merhaba amd radeon r5 m330 ekran kartım var (laptop). Oyundayken bir den bire kullanımı %0 ile %5 veya 6 arasına düşüyor sebebi ne olabilir acaba. Normalde kullanırken %20 lerde ama oyuna girdiğim zaman grafikte çok dalgalanma oluyor ve %1 lere düşüyor Ayrıca amd software...
  18. S

Yardım Valorant Ani Fps Düşmesi

virüs yok daha yeni formattım bilgisayar virüs olacağını sanmıyorum
  19. S

prize takılı bir şekilde ve driver ların hepsi güncel anlamadığım şekilde saçma dün hiçbirşey yokken bugün böyle
  20. S

genellikle baktığım zaman 6 gb ile 5 gb arası kullanıyor ayn bana kalan 2gb falan oluyor
  21. S

valorant ta normal de 90 - 120 fps arası fps alıryordum. Sonraki günlerde ise hiçbirşey yokken oyuna o gün girdiğim zaman baktımki fps drop yiyorum. FPS normalde 70 - 90 arası takılırken bir den aniden fps 2 ve 6 hatta 0 bile olduğunu gördüm . Ayarlar hepsi en düşük seviyede. Özellikler...
  22. S

Yardım Amd Radeon Software Açılmıyor

denedim kaç kere kaldırdım fakat işe yaramıyor. Hatta en son sürümde hata olabilir diye ama hiçbir şekilde eski sürümde bile açılmıyor
  23. S

Yardım Amd Radeon Software Açılmıyor

Bilgisayara yeni formaat attım amd ekran kartı ayarları yükledim. Fakat masaüstüne sağ tıklayıp amd ayarları bastığım zaman açılmıyor. Birkaç defe yeniden başlattım fakat açılmadı. Daha sonra amd radeon u fabrika ayarları ile yüklemeyi denedim o da işe yaramadı. Yardımcı olur musunuz
  24. S

Yardım Hdd Dosyları Alma

Merhabalar öğrenciyim ve PC bozuldu açılmıyor ( Mavi ekran hatası alıyorum) . Hdd in içinde dosyalarım var onları kurtarmak istiyorum. Hdd yi ek bir kablo ile başka PC ye bağladım içindeki dosyaları almak için fakat bu seferde hdd içindeki kullanicilar bölümden HP in içine girmeye izin...
  25. S

Yardım Hdd Bozuk Mu? Pc Açılmıyor

Merhabalar öğrenciyim ve PC bozuldu açılmıyor ( Mavi ekran hatası alıyorum) . Hdd in içinde dosyalarım var onları kurtarmak istiyorum. Hdd yi ek bir kablo ile başka PC ye bağladım içindeki dosyaları almak için fakat bu seferde hdd içindeki kullanicilar bölümden HP in içine girmeye izin...
  26. S

Yardım Windows Sıfırlama Için Şifresi Istiyor

Windows 10 bildiğim her şifreyi denememe rağmen hatalı diyor hiçbir şekilde kabul etmedi 1621709084 Asıl amacım hdd içindeki dosyaları kurtarmak
  27. S

Yardım Windows Sıfırlama Için Şifresi Istiyor

Merhaba arkadaşlar ilk öncelikle bilgisayarım Windows çöktü ve açılmıyor. Tek çarem var o da sıfırlamak yada format atmak ama hdd içinde dosyalarımı kaybetmek istemiyorum. Bunun için dosyaları saklayarak sıfırlamak istiyor fakat hiçbir şifre koymama rağmen şifre istiyor bunu nasıl çözerim yada...
  28. S

Otomatik Onarım Hatası

Merhabalar otomatik onarım hatası alıyorum. PC yeniden başlatıyorum fakat açılmıyor. Daha sonra ise gelişmiş ayarlardan BAŞLANGIÇ AYARLARI deniyorum fakat o da işe yaramıyor. Son olarak ise dosyaları saklayarak format atmak istiyorum bu sefer ise şifre istiyor bildiğim tüm şifreleri deniyorum...
  29. S

Laptop Için Sdd

Merhabalar laptop kullanıcısıyım. Laptop yavaş çalışıyor bunu için sdd almak istiyorum. bu sdd uygun mudur. https://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-BD805682 Ayrıca laptop için cd yeri için sdd bağlama parçası önerir misiniz ? Laptop...
  30. S

Depolama Için 1Tb Hdd Önerisi

Merhabalar arkadaşlar bilgisayarım dizüstü bilgisayar. Bilgisayarı sıfırlamak ve daha sonradan lazım olur diye dosya depolamak için hdd almak istiyorum. Bunu için hdd önerirmisiniz. Yada bildiğiniz uzun ömürlü bir marka var mı ? Diğer bir sorum ise 2.el hdd almak mantıklı mı ? Sizce bu harddisk...
  31. S

dizin oluşturma duraklatıldı

merhabalar arama kısmında herhangi birşey yapamıyorum. bu yüzden dizin arama yapmam gerekiyor fakat duraklatıldı hatası alıyorum
  32. S

aramada uygulamalar gözükmüyor ?

@EgerrS İlk öncelikle mesajın için çok teşekkürler. Büyük ihtimalle daha önce bir arkadaşın sorununu çözmüş. İlk komutu cmd ye yazdım fakat yüklenmesi %7,8 kaldı normal mı acaba
  33. S

bu bilgisayardan gelen sonuçlar eksik olabilir hatası

teşekkürler bunlara daha önceden denedim fakat işe yaramadı mesajınız için size çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için iyi günler umarım sorunum çözülür
  34. S

Windows 10 Arama Çubuğu Sorunu

@SirSinner aynı sorun bende de var nasıl çözdün acaba
  35. S

bu bilgisayardan gelen sonuçlar eksik olabilir hatası

yeni yüklediğim uygulamalar windows arama kısmında çıkmıyor neden acaba bilenler yardımcı olabilir mi. Bu bilgisayardan gelen sonuçlar eksik olabilir diyor . Teşekkürler
  36. S

laptop internete bağlanmıyor

Herkese merhabalar öncelikle , geçenlerde internetimin yakınında olsam dahi 1 diş çektiğini gördüm. Wifi Driverlarımı kontrol ettim ve güncelledim. Fakat laptopbu açtığım laptop menteşesi anten kablosunu kobardığını gördüm. Anten kablosunu kopan yerden güzel bir şekikde lehimledim ve izole...
  37. S

aramada uygulamalar gözükmüyor ?

Merhabalar. Bilgisayara herhangi bir uygulama yüklediğim zaman uygulamayı windows arama kısmından aradığım zaman uygulama çıkmıyor nedeni sizce ne olabilir. lütfen yardımıcı olun
  38. S

After effects , Adobe Premiere için render alma.

Herkese merhabalar bir proje için After Effects'ten bir animasyon yaptım fakat .avi şeklinde render alınca sadece premiere'e sadece ses olarak geliyor. Premiere için yüksek kalite ve düşük boyut nasıl şeklinde nasıl render alabilirim. Şimdiden teşekkürler.
  39. S

winNC EMCO (840d sinemeruk) programını nasıl indirebilirim ?

Herkese Merhabalar CNC ve Freze dersimiz için winNC EMCO adlı programı nereden indirebilir. Yalnız programın bir exe dosyası ve 3D dosyası varmış lütfen yardım edin .
  40. S

PC telefonu görmüyor (oppo)

Merhabalar telefonu usb kablo ile pc ye bağlıyorum fakat pc telefonu görmüyor ve dosya aktaramıyorum . Şimdi den teşekkürler
  41. S

modem ile bilgisayar bağlanmıyor

.
  42. S

Forumda soru nasıl kaldırılır?

Merhabalar iki yeni konu açtım fakat ikisi birleşmiş ilk sorduğum soruyu nasıl kaldırabilirim.
  43. S

Laptop Bataryası

Sorunum Söyle aslında laptop'u şuanda şarjda kullanıyorum fakat şarjdan çektiğim zaman laptop kapanıyor. Bende büyük ihtimalle pilin ömrü bittiğini düşünüyorum. İnternetten cmd ile bazı komutlar ile bataryanın sağlığına baktım. Bataryam 41Wh ama en son bataryam 23 Wh dolmuş. Bütçem fazla değil...
  44. S

Laptop Bataryası

Merhabalar . Sorunum Söyle aslında laptop'u şuanda şarjda kullanıyorum fakat şarjdan çektiğim zaman laptop kapanıyor. Bende büyük ihtimalle pilin ömrü bittiğini düşünüyorum. İnternetten cmd ile bazı komutlar ile bataryanın sağlığına baktım. Bataryam 41Wh ama en son bataryam 23 Wh dolmuş...