Arama sonuçlarınız

1. B

Aşağıdakinin telefon markasını tahmin etme

Yanlış,alttaki xiaomi kullanıyor.
  2. B

Kabloyu Benim Bağlamamın Etkisi Var mı?

Yaklaşık 2 ay önce bir firmadan 35mbpslik bir internet hizmeti satın aldım.Kurulum yapmaya gelen kişi ev içindeki kabloyu bağlayıp gitti.o gün internet hızım 33-34 mbps civarlarındaydı.Ertesi gün modemi farklı bir yere koymaya karar verdiğim için bağlanan kablonun uzunluğu yetersiz kaldı.Ben de...
  3. B

KMH yi atm den çekmek

Bankkart gençte sunulan kredili mevduat hesabımdaki parayı nasıl çekebilirim?
  4. B

Laptop Isınma Sorunu

bilgisayar henüz 7 aylık fanları gayet temizdi ama ben açıp ufak bir temizlik yaptım.Termal macunun bu kadar kısa sürede biteceğini düşünmüyorum.
  5. B

Hesap hareketleri hepsi gözükmüyor.

Ziraat bankası müşterisiyim bana mart ayındaki bir harcamamın dekontu lazım fakat hesap hareketlerinde yalnızca son 1 ay görülmekte.Mart ayına nasıl ulaşacağım?
  6. B

2. El bu sistem alınır mı?

Alınır fakat yüksek seviye oyunlarda pek iyi sonuçlar vermiyeceğini düşünüyorum.Ram in mhz i oldukça önemli.F/p olarak 1-2 sene işinizi görür.
  7. B

Laptop Isınma Sorunu

Dell g3 15 modelli bir laptop kullanıyorum i7-8750h,gtx1050ti,16gb ram bulunuyor.Bilgisayar düşük seviye oyunlarda bile saçma bir şekilde ısınıyor 90-95 derecelere ulaşıyor.Fan temizliğini de yaptım hala sorun devam etmekte.
  8. B

İşlemci yüksek kullanımı

Dell g3 15 modelli bir laptop kullanıcısıyım.i7-8750h işlemci ,1050ti 4gb ve 8 gb ram var.Ets 2 oyununda işlemcinin %100 ünü kullanıyor ve aşırı ısınma oluyor ets2 de bu kadar ısınması normal mi işlemci kullanımı çok fazla değil mi?
  9. B

Türknet

O kod sadece başvuru yapılırken kullanılmıyor mu?
  10. B

Türknet

Merhaba ben türknet ten modem ile birlikte başvuru yaptım salı günü binaya gelecekler modemi onlar mı getirecek ?Kargo kusmında herhangi bir kargonuz bulunmuyor yazıyor.
  11. B

Türknet aktivasyon

Merhabalar ben türknet abonelik başvurusı yaptım ve online işlemlerden kimlik fotoğraflarını attım fakat hala aktivasyon işleminde diğer adıma geçmedi neden?
  12. B

Şehir değişikliği

Merhabalar birkaç gündür yürüyüş ve gösteri yapılmaması sebebiyle şehirlerarası geçiş kısıtlaması olduğunu öğrendim.Ben Sakarya'dan İstanbul'a otobüsle geçmek istiyorum.Bu kısıtlama herkese mi yoksa sadece gösteriş amaçlı kişilere mi getirildi?
  13. B

Bilgisayar küçük oyunlarda saçma bir şekilde ısınıyor.

Ben dellg3 15 modelli bir laptop kullanıyorum.Laptopumda i7-8750h ve gtx1050ti 4gb ekran kartı ve 8gb ram bulunuyor.Forza horizon4 ve fifa 20 gibi yeni nesil oyunları ultra ayarlarda sıkıntısız oynayabilirken thief simulator ve twd gibi daha düşük oyunları oynarken laptop saçma bir şekilde...
  14. B

İnput elementine yazacağım sayı kadar sayfaya istediğim yapıyı eklemek istiyorum

Mesela sayfa üzerindeki input text elemanı içine yazdığım rakam kadar akordiyon Yapısı oluşturmak istiyorum.Html ve css kodlarım hazır fakat js ye ne yazacağımı bulamadım.Yardım ederseniz sevinirim.