Arama sonuçlarınız

1. muhsinozer0

Soru Satrançta elo yükselemiyorum

Aslına bakarsak baya mantıklı ve düzgün oynuyorum, büyük usta maçlarını izlediğimde hamleleri baştan biliyorum hatta ama gel gör ki yerimde sayıyorum elo olarak, neden oluyor ne yapmam lazım?
  2. muhsinozer0

Anket Sevgiliniz eski sevgilisinin yakın bir akrabası ile takipleşiyor, ortaokuldan ve liseden de arkadaşı sorun var mı yok mu

Sevgiliniz eski sevgilisinin yakın bir akrabası ile takipleşiyor, ortaokuldan ve liseden de arkadaşı sorun var mı yok mu
  3. muhsinozer0

Soru Saçma bir soru ama, Yozgat'ı seven var mı?

yozgat?
  4. muhsinozer0

Soru Şiirlerimi Nasıl Daha Çok Okuyucuya Taşıyıp Bundan Gelir Elde Edebilirim?

Ben yazın sanatıyla uğraşmaktayım. Hatta bu konu üzerinde eğitim de aldım, Ankara Valiliği'nin düzenlediği "Bilge Yazarlar" programındaydım. Sertifikamı bizzat Türkiye Yazarlar Birliği başkanı imzaladı vesaire vesaire. 300 - 400 e yakın şiir biriktirdim fakat tahmin edebileceğiniz gibi...
  5. muhsinozer0

Öneri Şiirim Hakkında Yorumunuzu Bekliyorum

Bakmak kolay mıdır ki öyle uzaktan. Dokunmak... tenin yerine bendime. Islıklar kısık mıdır sen noksan dudaktan. Gökler çok mu ağır gelir eğnime. Zamansız gidip zamanla acıtmak. Yeni moda galiba... Buluştuğumuz o karlı pazartesiler... Artık ayazda kalıyorum sensiz başıma. Hezimete uğrar mısın...
  6. muhsinozer0

Soru İyimakale mi yoksa yazkazan mı

Merhabalar. Bir şeyler yazıp kazanmak üzerine karşıma iki adet site çıktı, biri iyi makale diğeri ise yazkazan net. Şuan kartımda yazkazan üyeliği için yeterli para var, iyi makale daha iyi diye gördüm, sizce beklemeden yazkazan üyeliği mi almalıyım yoksa daha sonra iyi makale mi
  7. muhsinozer0

Soru 11. Sınıf Sayısal Tüm Dersler Konu Anlatımı: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji

11. Sınıf Sayısal Tüm Dersler Konu Anlatımı: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji : Sınav Dergisi Komisyon: Amazon.com.tr: Kitap Bu kitabı kullanan oldu mu kullanan varsa yorumlarını aşağıya bırakabilir mi ?
  8. muhsinozer0

Soru html , css kullanarak açtığım kişisel sitemi nasıl güvenli hale getiririm (https)

html , css kullanarak açtığım kişisel sitemi nasıl güvenli hale getiririm (https)?
  9. muhsinozer0

Soru Atom Editöründe Satır Sonu Geldiğinde Devam Etmesi Yerine Alt Satıra Geçmesi ?

Atom Editöründe Satır Sonu Geldiğinde Devam Etmesi Yerine Alt Satıra Geçmesi ? Çok araştırdım falan ama bulamadım yardım ederseniz sevinirim
  10. muhsinozer0

Soru Atom Editöründe Satır Sonu Geldiğinde Devam Etmek Yerine Alt Satıra Geçmesi?

Atom Editöründe Satır Sonu Geldiğinde Devam Etmek Yerine Alt Satıra Geçmesi? Nasıl yapabilirim, araştırdım ama bulamadım
  11. muhsinozer0

Kulaklık Önerir Misiniz 250 Tlye Kadar

Bilgisayarda fl studio ile beat yapıyorum ve 7/24 üm müzik dinlemekle geçiyor. JBL T110 Kulak İçi Kulaklık, Siyah: Amazon.com.tr Şu an bunu kullanıyorum ve soldan az ses vermeye başladı, önerileriniz nedir
  12. muhsinozer0

Bir Kaç Şiir Denemem. Olmuş Mu ?

O gecenin gecinde bekledim yazmanı Yazmasan da hiç, beklerdim bunu onar saniyeye devirdaim edildi parmaklarım Açıp kapar, açıp kapar ekranı durmadan Atlattım neştersiz bir kalp ameliyatı Beni yaraladığın şu son aylarda Beni diri gömmen için kürek arkanda Uğraşma diye koydum onu oraya ...
  13. muhsinozer0

Kulaklık önerirmisiniz

Maksimum 100tl kulaklık önerisi lütfen. kulak içi olsa daha iyi olur
  14. muhsinozer0

WhatsApp yeni bir telefona yüklendiği zaman silinen mesajların da geri gelmesiyle ilgili...

Merhabalar, bi arkadaşım yeni telefona geçicek ve whatsapp da sevgilisiyle olan konuşmalarını siliyor babası görmesin diye, wp yeni telefona yüklenince, geri yüklemede o mesajlar da geri gelirmi? veya bu konularla ilgili bildiklerinizi aktarır mısınız? nasıl yardımcı olabilirseniz.
  15. muhsinozer0

Vodafon İnternet Sitesi Üzerinden Silinen Whatsapp Mesajları Okunabilirmi

Arkadaşlar yardım ederseniz harika olur, sevgilimin babası vidafon sitesinden bişeylere bakıcakmış, silinmiş wp mesajları vesaire gözükür mü site üzerinden
  16. muhsinozer0

Fifa Error Veriyor

Abim foruma yazmamı istedi, ben oynamıyorum o oynuyor Bilgisayar marka model: Huawei Matebook d 15. pc managerdan baktım driverlar güncel falan işte. yardım ederseniz sevinirim, galiba genelde kart açmadan önce oluyormuş
  17. muhsinozer0

Nasıl OverClock Yaparım

Huawei MateBook d 15 marka laptop. Amd ryzen 5 3500U İçermekte, overclock destekliyor, nasıl yaparım
  18. muhsinozer0

İlk Defa Windows 10 Kullanıyorum, Hayat kurtarıcı özellik söyler misiniz

İlk Defa Windows 10 Kullanıyorum, Hayat kurtarıcı özellik söyler misiniz
  19. muhsinozer0

Yağ oranım çok düşük galiba

Bi bakınsanıza galiba yanlış girdim bilgileri, yorum yapar mısınız
  20. muhsinozer0

Nereden 5Tl lik steam kodu alabilirim

Among us almak istiyorum. Steam cüzdanımda 5.43 Tl var. Papara kartımda ise 8 Küsür Tl. steamda en az 10 TL kod girilebiliryor. 5tl lik koda ihtiyacım var nereden bulabilirim.
  21. muhsinozer0

Suç ve Ceza bitmek üzere son söz bölümünü okumalı mıyım

Suç ve Ceza bitmek üzere son söz bölümünü okumalı mıyım
  22. muhsinozer0

Mail Uygulaması Yapmam Ne Kadar Zor Olur?

Mail Uygulaması Yapmam Ne Kadar Zor Olur?
  23. muhsinozer0

Telefon görüşmesi kayıt uygulaması önerin ama güvenilir olsun

Telefon görüşmesi kayıt uygulaması önerin ama güvenilir olsun
  24. muhsinozer0

Göz Altı Torbaları Nasıl Geçer ?

?
  25. muhsinozer0

İlk defa takıcam. Gözlük Önerileriniz.

0,50 0,50 Miyop um . Gözlük alıcaz yarın önerileriniz nedir. Kullanım için
  26. muhsinozer0

Neden Namaz Kılmıyorsunuz

Müslümansınız ve nedn namaz kılmıyorsunuz anlamıyorum. Lütfen namaza başlayın huzur bulacaksınız
  27. muhsinozer0

Keşke İlan Verme Olsa

Donanım haber forumundaki gibi ,lan verme olsa keike 2. el falan
  28. muhsinozer0

18 olmadan yatırım vs.

Kuzenim sürekli bişeyler wlıp satıyo. Ben de 18 olmadan benzer şeyler yapabilir miyim en azından internetten benzer yollarla kazanabilir miyim
  29. muhsinozer0

Gözlükte Mavi ışık önleyici

yakunda galiba gözlük takıcam ve mavi ışık önleme filtreil gözlük olsa daha iyi olur. ne kadar olur vesaire bu konuda bilgi verir misiniz
  30. muhsinozer0

Kitap veren bi site var mı ?

Kitap veren veya kazanabileceğim bir yer var mı veya önerebileceğiniz bir şey var mı ? kitaplara çok para harcıyorum ve param bitti.
  31. muhsinozer0

Gözüm bozuldu mu ?

Doğru konuda açtığıma emin değilim ama neyse. Şimdi anlatmaya başlayım. 10. sınıfa geçtim. 9 dan beri şöyle oluyor: Sabah kalktığımda sıkıntı yok ama akşam ( hava kararmaya başlayınca ) baya bulanık görüyorum. Durumum nedir, doktora daha sonra gidebilirim. yardım ederseniz sevinirim
  32. muhsinozer0

CS GO Durduruldu Hatası

CS Go girdim dust 2 de bi maç açayım dedim oyun yüklenirken oyundan attı ve Durduruldu hatası verdi lütfen yardım edin
  33. muhsinozer0

Basket'de bi terim var ne demek ?

3 yıldır basket oynuyorum fakat dün dışarda maç yaparken biri bana. sen çok enclne yersin demişti. Öyle dediğinden tam emin değilim ama olsun
  34. muhsinozer0

5 TL kaldı ne almalıyım

kartımda 5 TL kaldı sizce internetten ne almalıyım. ( örn == uczpre den mc al )
  35. muhsinozer0

Windows yükseltme nasıl oluyor ?

benim pc windows 7 nasıl windows 10 veya windows 8 e yükseltebilirim. lütfen yardım edin. windows 7 den bıktım nasıl yükseltirim
  36. muhsinozer0

Steam Yaz İndirimleri İçin Önerileriniz nelerdir ?

Merhabalar. Yeni steam yaz indirimleri için önerileriniz nedir. BÜTÇE: 11.09 TL Lütfen envanterimdeki oyunlardan önermeyin
  37. muhsinozer0

Bordelands 2 Çalışmayı Durdurdu

Beyler bayanlar. Steam üzerinden borderlands 2 satın aldım fakat indirdiğimde açılırken ( Tabi açılmak denirse ) Çalışmayı Durdurdu hatası veriyor LÜTFEN YARDIM EDİN r
  38. muhsinozer0

Namaz Kılanlar ?

Benim dışımda namaz kılan pek görmedim. KILANLARI YAZSIN
  39. muhsinozer0

En Çok kullandığınız Site ?

Bilindik şeyler dışında en çok kullandığınız site veya uygulama varsa yazarmısınız :D
  40. muhsinozer0

SA-MP Vendetta RPG

Daha önceden vendetta oynamış biri varsa nasıl bi server açıklayabilir mi ?
  41. muhsinozer0

Forumda Level Atlama

Shift delete net forumunda nasıl üyecikten yükselebilirim ?
  42. muhsinozer0

Ponicode Hakkında Bilgi PLS

ponicode diye bir yazılım uygulaması veya öyle bişey işte çıkmış. bilgi verebilirmisiniz. ponicode 1593124106 Ponicode - Quick and easy Javascript unit testing bu linkten kayıt olursanız sevinirim
  43. muhsinozer0

Avast Antivirüs Kalkanları Kapatamıyorum

Bunları yaptıktan sonra bile hiçbirşey olmuyor. Kapanmıyorlar. Yardım pls
  44. muhsinozer0

MAMP sever ve diğer serverlar

Merhabalar, yazılımla uğraşan bi 9. sınıfım. php çalışmak için server yazılımı indirmek istedim. MAMP server uygulamasında Apache çalışmıyor. sadece MySQL çalışıyor. ama ikisinin de çalışması gerekiyor. Wamp server yükledim. sarıda kalıyor. çakışan port var desen o da yok sanırım. Xamp yükledim...
  45. muhsinozer0

Shunk 1

Size bir sorum var Shunk 1 de oynadım. Exit game dedim ama hiçbir şey save olmamış. Save taktiği nedir? 1592395594
  46. muhsinozer0

Steam Oyun Önerin

Selamlar, birkaç oyun aldım ve 2.54 Tl kaldı, bildiğiniz güzel bi oyun var mı ?
  47. muhsinozer0

Hacknet

Bu oyunu belki oynayanlar bilir. Neyse, kısacası oyun açılış ekranında kalıyor
  48. muhsinozer0

Beat

Beyler telefondan güzzel bi beat yapabilir miyim
  49. muhsinozer0

Telefon

Şu an bi telefon aramaktayım, 1.000 TL civarında ve güçlü bir telefon aramaktayım. öneriniz nedir