Arama sonuçlarınız

1. muhsinozer0

Soru Satrançta elo yükselemiyorum

komiksin ha sen
  2. muhsinozer0

diyoeum ya zaten izliyorum, hamleleri tahmin edebiliyorum diyo sorum bu değildi
  3. muhsinozer0

Aslına bakarsak baya mantıklı ve düzgün oynuyorum, büyük usta maçlarını izlediğimde hamleleri baştan biliyorum hatta ama gel gör ki yerimde sayıyorum elo olarak, neden oluyor ne yapmam lazım?
  4. muhsinozer0

Soru TYT AYT kaynak önerisi

kafa dengi türkçe denemesi öneriyorum, geometri için de full yayınları öneriyorum,tyt mat soru bankası için miray yayınları kolaydan zora hoş başlangıç için, problem konuları öğren genel tyt mat denemesi çöz,
  5. muhsinozer0

Anket Sevgiliniz eski sevgilisinin yakın bir akrabası ile takipleşiyor, ortaokuldan ve liseden de arkadaşı sorun var mı yok mu

Sevgiliniz eski sevgilisinin yakın bir akrabası ile takipleşiyor, ortaokuldan ve liseden de arkadaşı sorun var mı yok mu
  6. muhsinozer0

Soru Saçma bir soru ama, Yozgat'ı seven var mı?

LDLWLXLWLXLELXLWLLZ kahkaha attirdiğin için sagol
  7. muhsinozer0

Soru Saçma bir soru ama, Yozgat'ı seven var mı?

yozgat?
  8. muhsinozer0

Soru FL Studio Alternatifi Ücretsiz Yazılımlar

apple kullanıyosan garageband var apple cihazlarda, tam dengi değil ama bir şeyler yapılıyor
  9. muhsinozer0

MIUI 14 güncellemesi alamayacak Xiaomi telefonlar

bir şey sorucam, benim telefon poco x3 nfc, daha 13 güncellemesini bile almadı ama 14 almayacaklar listesindeki pocolarda yok
  10. muhsinozer0

Soru Şiirlerimi Nasıl Daha Çok Okuyucuya Taşıyıp Bundan Gelir Elde Edebilirim?

Ben yazın sanatıyla uğraşmaktayım. Hatta bu konu üzerinde eğitim de aldım, Ankara Valiliği'nin düzenlediği "Bilge Yazarlar" programındaydım. Sertifikamı bizzat Türkiye Yazarlar Birliği başkanı imzaladı vesaire vesaire. 300 - 400 e yakın şiir biriktirdim fakat tahmin edebileceğiniz gibi...
  11. muhsinozer0

Öneri Şiirim Hakkında Yorumunuzu Bekliyorum

Bakmak kolay mıdır ki öyle uzaktan. Dokunmak... tenin yerine bendime. Islıklar kısık mıdır sen noksan dudaktan. Gökler çok mu ağır gelir eğnime. Zamansız gidip zamanla acıtmak. Yeni moda galiba... Buluştuğumuz o karlı pazartesiler... Artık ayazda kalıyorum sensiz başıma. Hezimete uğrar mısın...
  12. muhsinozer0

Öneri Videom Nasıl?

Futbol ilgimi çekmiyor ama tiktokta karşıma çıkabilecek normal futbol editlerinden olmuş
  13. muhsinozer0

Soru 3-5 Bin TL'ye telefon tavsiyesi olan var mı?

a52 de kullandım poco x3 nfc'den daha memnunum
  14. muhsinozer0

Soru 3-5 Bin TL'ye telefon tavsiyesi olan var mı?

Poco X3 NFC
  15. muhsinozer0

Soru İyimakale mi yoksa yazkazan mı

Merhabalar. Bir şeyler yazıp kazanmak üzerine karşıma iki adet site çıktı, biri iyi makale diğeri ise yazkazan net. Şuan kartımda yazkazan üyeliği için yeterli para var, iyi makale daha iyi diye gördüm, sizce beklemeden yazkazan üyeliği mi almalıyım yoksa daha sonra iyi makale mi
  16. muhsinozer0

Soru 11. Sınıf Sayısal Tüm Dersler Konu Anlatımı: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji

11. Sınıf Sayısal Tüm Dersler Konu Anlatımı: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji : Sınav Dergisi Komisyon: Amazon.com.tr: Kitap Bu kitabı kullanan oldu mu kullanan varsa yorumlarını aşağıya bırakabilir mi ?
  17. muhsinozer0

Soru html , css kullanarak açtığım kişisel sitemi nasıl güvenli hale getiririm (https)

html , css kullanarak açtığım kişisel sitemi nasıl güvenli hale getiririm (https)?
  18. muhsinozer0

Html ve css öğrenmek için

Var. Sadık Turan'ın udemy kursunu satın alabilirsin, sadece front-end değil full steck öğretiyor. sadece html css i bitirmeme rağmen kendi sitemi açtım css i de tam bitiremedim daha
  19. muhsinozer0

Soru Atom Editöründe Satır Sonu Geldiğinde Devam Etmesi Yerine Alt Satıra Geçmesi ?

Çözdüm zaten, yine de teşekkürler 1623250907 kodları etkilemiyodu ama görüntü olarak rahatsız ediyordu, zaten hallettim, teşekkürler yine de
  20. muhsinozer0

Valorant mobile gelir mi.

Counter Strike da Mobil İçin Gelmediğine Göre, ... ... ...
  21. muhsinozer0

Soru Atom Editöründe Satır Sonu Geldiğinde Devam Etmesi Yerine Alt Satıra Geçmesi ?

Atom Editöründe Satır Sonu Geldiğinde Devam Etmesi Yerine Alt Satıra Geçmesi ? Çok araştırdım falan ama bulamadım yardım ederseniz sevinirim
  22. muhsinozer0

Soru Atom Editöründe Satır Sonu Geldiğinde Devam Etmek Yerine Alt Satıra Geçmesi?

Atom Editöründe Satır Sonu Geldiğinde Devam Etmek Yerine Alt Satıra Geçmesi? Nasıl yapabilirim, araştırdım ama bulamadım
  23. muhsinozer0

Kulaklık Önerir Misiniz 250 Tlye Kadar

Bilgisayarda fl studio ile beat yapıyorum ve 7/24 üm müzik dinlemekle geçiyor. JBL T110 Kulak İçi Kulaklık, Siyah: Amazon.com.tr Şu an bunu kullanıyorum ve soldan az ses vermeye başladı, önerileriniz nedir
  24. muhsinozer0

Bir Kaç Şiir Denemem. Olmuş Mu ?

??
  25. muhsinozer0

Bir Kaç Şiir Denemem. Olmuş Mu ?

O gecenin gecinde bekledim yazmanı Yazmasan da hiç, beklerdim bunu onar saniyeye devirdaim edildi parmaklarım Açıp kapar, açıp kapar ekranı durmadan Atlattım neştersiz bir kalp ameliyatı Beni yaraladığın şu son aylarda Beni diri gömmen için kürek arkanda Uğraşma diye koydum onu oraya ...
  26. muhsinozer0

Kulaklık önerirmisiniz

kablolu kulak içi
  27. muhsinozer0

Kulaklık önerirmisiniz

zaten bunu kullanıyordum, baya oldu, soldan ses vermemeye başladı, o yüzden... 1610009190 zaten onu kullanıyordum, baya zaman geçti bana dayanamadı, soldan ses vermemeye başladı 1610009223 kulak içi lütfen? 1610009228 kulak içi lütfen 1610009247 zaten onu kullanıyordum, baya zaman geçti bana...
  28. muhsinozer0

Kulaklık önerirmisiniz

Maksimum 100tl kulaklık önerisi lütfen. kulak içi olsa daha iyi olur
  29. muhsinozer0

WhatsApp yeni bir telefona yüklendiği zaman silinen mesajların da geri gelmesiyle ilgili...

yedekleyip yedekelmediğinin kontrol yolu varmı, veya yedeklendiyse nası silebilirim gibi bir soru sorayım
  30. muhsinozer0

WhatsApp yeni bir telefona yüklendiği zaman silinen mesajların da geri gelmesiyle ilgili...

Merhabalar, bi arkadaşım yeni telefona geçicek ve whatsapp da sevgilisiyle olan konuşmalarını siliyor babası görmesin diye, wp yeni telefona yüklenince, geri yüklemede o mesajlar da geri gelirmi? veya bu konularla ilgili bildiklerinizi aktarır mısınız? nasıl yardımcı olabilirseniz.
  31. muhsinozer0

Vodafon İnternet Sitesi Üzerinden Silinen Whatsapp Mesajları Okunabilirmi

Arkadaşlar yardım ederseniz harika olur, sevgilimin babası vidafon sitesinden bişeylere bakıcakmış, silinmiş wp mesajları vesaire gözükür mü site üzerinden
  32. muhsinozer0

Fifa Error Veriyor

bilgisayara zarar vermez dimi
  33. muhsinozer0

Fifa Error Veriyor

Abim foruma yazmamı istedi, ben oynamıyorum o oynuyor Bilgisayar marka model: Huawei Matebook d 15. pc managerdan baktım driverlar güncel falan işte. yardım ederseniz sevinirim, galiba genelde kart açmadan önce oluyormuş
  34. muhsinozer0

Nasıl OverClock Yaparım

Huawei MateBook d 15 marka laptop. Amd ryzen 5 3500U İçermekte, overclock destekliyor, nasıl yaparım
  35. muhsinozer0

İlk Defa Windows 10 Kullanıyorum, Hayat kurtarıcı özellik söyler misiniz

İlk Defa Windows 10 Kullanıyorum, Hayat kurtarıcı özellik söyler misiniz
  36. muhsinozer0

Yağ oranım çok düşük galiba

Başka bir sitede de böyle çıktı, sizce doğru mudur ?
  37. muhsinozer0

Yağ oranım çok düşük galiba

Bi bakınsanıza galiba yanlış girdim bilgileri, yorum yapar mısınız
  38. muhsinozer0

Nereden 5Tl lik steam kodu alabilirim

Nasıl alcam kartta 8 tl var
  39. muhsinozer0

Nereden 5Tl lik steam kodu alabilirim

Among us almak istiyorum. Steam cüzdanımda 5.43 Tl var. Papara kartımda ise 8 Küsür Tl. steamda en az 10 TL kod girilebiliryor. 5tl lik koda ihtiyacım var nereden bulabilirim.
  40. muhsinozer0

Suç ve Ceza bitmek üzere son söz bölümünü okumalı mıyım

40 sayfaydı. Ayrıca bölüm değil sonsöz yazıyordu, kitabı da bitirdim ayrıca. Orayı da okudum
  41. muhsinozer0

42. muhsinozer0

Sivilcelerim için ne yapabilirim

kil sabunu
  43. muhsinozer0

Sivilcelerim için ne yapabilirim

ergenliğin geçmesini bekleyebilir veya doktora gidebilirsin ( Cildiye ) yada gratise gidip krem bakabilirsin
  44. muhsinozer0

Oyuncu Pc İlk değiştirmem gereken donanım LÜTFEN Yardım

anakart da olabilir
  45. muhsinozer0

Mail Uygulaması Yapmam Ne Kadar Zor Olur?

Mail Uygulaması Yapmam Ne Kadar Zor Olur?
  46. muhsinozer0

Ne dinliyorsunuz?

REI AMI - DICTATOR REI AMI - SNOWCONE Sub Urban herşey şehinşah bütün herşey orkun dk - ihtimaller orkun dk- herşey işte
  47. muhsinozer0

Söyle Rahatla

Fakir
  48. muhsinozer0

6s mi 6s plus mı

Realme C2 Alın ben de kullanıyorum çok memnunum
  49. muhsinozer0

çok kolay montaj yapabileceğim program önerileri

mov movavi studio. Mobilde ise Kinemaster Pro
  50. muhsinozer0

Şuanda ne hayali kuruyorsunuz?

Pahalı bi bisikletim olması
  51. muhsinozer0

Rahatça not, kayıt alabileceğim bir ofis ya da başka yazılım

hangi platform
  52. muhsinozer0

Kelime Dağarcığımızı Ölçelim

18999 çıktı
  53. muhsinozer0

2000-2500 Arası Telefon Önerisi

Rea Realme C2 . Realme C2 . Realme C2 . Realme C2 . Ben de kullanıyorum başyapıt bir telefon
  54. muhsinozer0

Telefon görüşmesi kayıt uygulaması önerin ama güvenilir olsun

Güvenilir değil diye duymuştum
  55. muhsinozer0

56. muhsinozer0

Göz Altı Torbaları Nasıl Geçer ?

nerde bulurum gratis gibi bi yerde mi
  57. muhsinozer0

Göz Altı Torbaları Nasıl Geçer ?

?
  58. muhsinozer0

LG TV'm açıldıktan 15 saniye sonra ekranı kararıyor

tüplü mü. tüplü televizyonlarda tüp bittiği zaman karşılaşılan bir sorun. ya tüp değişir ya da yeni televizyon lazım
  59. muhsinozer0

Bugün elinize 10 bin ₺ geçse ne yapardınız ?

dropsheppeng
  60. muhsinozer0

İlk defa takıcam. Gözlük Önerileriniz.

Adam akıllı derken. Yani düzenli sabah kalkınca yatana kadar falan mı ?
  61. muhsinozer0

Teşekkürler. Birsürü denedim hiçbiri yakışmïordu. En çok yakışanı aldık dokusu falan da güzeldi.
  62. muhsinozer0

mavi ışık filtreli aldık 1597348659 nasıl bir çukur
  63. muhsinozer0

kullanım önerilerin vvarm ı ?
  64. muhsinozer0

düzenli taktığım için göz numaram mı büyüyecek
  65. muhsinozer0

0,50 0,50 Miyop um . Gözlük alıcaz yarın önerileriniz nedir. Kullanım için
  66. muhsinozer0

SDN üyeleri

Funny
  67. muhsinozer0

Zaman Makinesi icat edilmiş olsaydı eğer hangi yıla gitmek isterdiniz? Neden ?

Herkes 571 demiş ama mekkenin fethi veya hayber in fethi demek daha doğru olur
  68. muhsinozer0

"Gelecek birkaç gün içinde teknolojik cihazlarınız bozulabilir"

Güzel 1597262447 haber
  69. muhsinozer0

Herkes internet hızlarını bu başlık altında paylaşabilir.

Download : Sabah 100Mb 19:00 dan sonra 25mb upload: 5 galiba Türksat Kablonet
  70. muhsinozer0

Neden Namaz Kılmıyorsunuz

Cehennemm Misss
  71. muhsinozer0

Neden Namaz Kılmıyorsunuz

Müslümansınız ve nedn namaz kılmıyorsunuz anlamıyorum. Lütfen namaza başlayın huzur bulacaksınız
  72. muhsinozer0

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

Katıldım
  73. muhsinozer0

Bilgisayarım anlık donuyo 4 saniyede 1

Format.
  74. muhsinozer0

100-300 TL arası akıllı saat,bileklik önerisi.

yazılmamış birşey söyleyeyim. ben de bu saati kullanıyoru m ve gayet memnun durumdayım...... Haylou LS01
  75. muhsinozer0

Keşke İlan Verme Olsa

Donanım haber forumundaki gibi ,lan verme olsa keike 2. el falan
  76. muhsinozer0

lgs'ye girmiş arkadaşlar bakabilir mi?

Ben şu an 10. sınıfa geçtim. lgs ye hiç çalışmadım. 332 puan aldım ( Çalışma diye söylem,yorum ). Okul evime yakın olsun diye mahalle yerleştirmesi şeyinden oldum. Büyük ihtimalle sen de öyle olcaksın seçim döneminde
  77. muhsinozer0

18 olmadan yatırım vs.

Çok sağol
  78. muhsinozer0

18 olmadan yatırım vs.

Hangi site
  79. muhsinozer0

18 olmadan yatırım vs.

Kuzenim sürekli bişeyler wlıp satıyo. Ben de 18 olmadan benzer şeyler yapabilir miyim en azından internetten benzer yollarla kazanabilir miyim
  80. muhsinozer0

Gözlükte Mavi ışık önleyici

yakunda galiba gözlük takıcam ve mavi ışık önleme filtreil gözlük olsa daha iyi olur. ne kadar olur vesaire bu konuda bilgi verir misiniz
  81. muhsinozer0

Kitap veren bi site var mı ?

Göz bi bozulcak ufff misss
  82. muhsinozer0

Kitap veren bi site var mı ?

Kitap veren veya kazanabileceğim bir yer var mı veya önerebileceğiniz bir şey var mı ? kitaplara çok para harcıyorum ve param bitti.
  83. muhsinozer0

Sizce en iyi ve bedava photoshop uygulamaları nedir?

Adobe Photoshop cs6. Bedava indirdim kullanıyorum
  84. muhsinozer0

Gözüm bozuldu mu ?

Peki telefona veya bilgisaya bakmakasam ilerlemeden geri düzelme şansı varmı, sanmam ama
  85. muhsinozer0

Gözüm bozuldu mu ?

Sanki blaxsamet daha iyi açıklamaya çalıştı
  86. muhsinozer0

Gözüm bozuldu mu ?

Doğru konuda açtığıma emin değilim ama neyse. Şimdi anlatmaya başlayım. 10. sınıfa geçtim. 9 dan beri şöyle oluyor: Sabah kalktığımda sıkıntı yok ama akşam ( hava kararmaya başlayınca ) baya bulanık görüyorum. Durumum nedir, doktora daha sonra gidebilirim. yardım ederseniz sevinirim
  87. muhsinozer0

en sevdiğiniz meme

r/BURDURLAND
  88. muhsinozer0

en sevdiğiniz meme

Yanlış Okuyup geldim .xd
  89. muhsinozer0

CSGO YÜKLENME EKRANINDAYKEN ATMA SORUNU

Bilgim Yok
  90. muhsinozer0

CS GO Durduruldu Hatası

CS Go girdim dust 2 de bi maç açayım dedim oyun yüklenirken oyundan attı ve Durduruldu hatası verdi lütfen yardım edin
  91. muhsinozer0

Basket'de bi terim var ne demek ?

teşekkürler zaten bu durummu biliyordum ama adını bilmiyorudum sonuçta 3 yıl oldu :D 1594221241 çok yardımcı oldunuz
  92. muhsinozer0

E ile başlayan bişey bile yok .xd 1594210766 KONU KAPANMIŞTIR
  93. muhsinozer0

3 yıldır basket oynuyorum fakat dün dışarda maç yaparken biri bana. sen çok enclne yersin demişti. Öyle dediğinden tam emin değilim ama olsun
  94. muhsinozer0

5 TL kaldı ne almalıyım

KONU KAPANDI
  95. muhsinozer0

Oyuncu Ekipmanı

kalvyeyi aşırı tatlı ve kaliteli buldum .D
  96. muhsinozer0

5 TL kaldı ne almalıyım

kartımda 5 TL kaldı sizce internetten ne almalıyım. ( örn == uczpre den mc al )
  97. muhsinozer0

Windows yükseltme nasıl oluyor ?

Bu linkten mi ? 1593849928 "Bu bilgisayarda daha önce Windows 10'a yükselttiyseniz ve şimdi yeniden yüklüyorsanız ürün anahtarı girmeniz gerekmez. Windows 10 kopyanız, daha sonra dijital lisansınız kullanılarak otomatik olarak etkinleştirilir." microsoft sitesinde böyle yazıyor.
  98. muhsinozer0

" Windows 10 yükleme lisansı " nı aldıktan sonra bakarım
  99. muhsinozer0

Nasıııl geçicem sorun orada.
  100. muhsinozer0

cevabın için teşekkür ederim ama linkte test vardı öylesine katldım ama windows 7 den BIKTIM. windows 10 olması lazım değil windows 8 de olabilir. şu kalitesizlikten kurtulsam yeter
  101. muhsinozer0

benim pc windows 7 nasıl windows 10 veya windows 8 e yükseltebilirim. lütfen yardım edin. windows 7 den bıktım nasıl yükseltirim
  102. muhsinozer0

5000 tl laptop önerisi

böyle postlardan nefretediyorum, lan 5000 liran varsa istediğini alabilirsin ve herşeyi kaldırır. Ama yine de Kasa
  103. muhsinozer0

Microsoft Edge Tarayıcı Kullanıcı Kulübü

pc windows 10 olmadıgı için edge kullanamıyorum, yoksa onu kullanırdım büyük ihtimalle, havalı gözüküyor
  104. muhsinozer0

Microsoft Edge Tarayıcı Kullanıcı Kulübü

Ben Avast Secure Browser Kullanıyorum. Çok hızlı ve güvenli. reklam engellemesi de var
  105. muhsinozer0

400-450 Liraya Oyuncu Mouse Önerisi (Üç Mouse Arasında Kaldım)

Bence logithech daha ergonomik
  106. muhsinozer0

400-450 Liraya Oyuncu Mouse Önerisi (Üç Mouse Arasında Kaldım)

Logithech ler güzel
  107. muhsinozer0

Steam Yaz İndirimleri İçin Önerileriniz nelerdir ?

1593385408
  108. muhsinozer0

Steam Yaz İndirimleri İçin Önerileriniz nelerdir ?

Merhabalar. Yeni steam yaz indirimleri için önerileriniz nedir. BÜTÇE: 11.09 TL Lütfen envanterimdeki oyunlardan önermeyin
  109. muhsinozer0

Bordelands 2 Çalışmayı Durdurdu

Beyler bayanlar. Steam üzerinden borderlands 2 satın aldım fakat indirdiğimde açılırken ( Tabi açılmak denirse ) Çalışmayı Durdurdu hatası veriyor LÜTFEN YARDIM EDİN r
  110. muhsinozer0

Namaz Kılanlar ?

Benim dışımda namaz kılan pek görmedim. KILANLARI YAZSIN
  111. muhsinozer0

En Çok kullandığınız Site ?

bilindik dışı demiştim ama neyse :D
  112. muhsinozer0

Jsjsjsjsj peki
  113. muhsinozer0

Zaten reddit kullanıyorum hatta r/burdurland de içerik üretiyorum
  114. muhsinozer0

Hakikaten medium sitesi harika biryer gibi görünmekte. Hatırlattığınız için teşekkürler
  115. muhsinozer0

Bilindik şeyler dışında en çok kullandığınız site veya uygulama varsa yazarmısınız :D
  116. muhsinozer0

SA-MP Vendetta RPG

Daha önceden vendetta oynamış biri varsa nasıl bi server açıklayabilir mi ?
  117. muhsinozer0

hangi laptop önerisiniz.

bu tür sorulara gıcık oluyorum. Paran varsa herşeyi alabilirsin zaten 1593279284
  118. muhsinozer0

İninal Kart Sizce Uygun Mudur?

DEVLETİN KONTROLÜNDE
  119. muhsinozer0

Tosla Hakkında

Akbank ATM lerinden yükleyip çekme de hiç para kesmez.
  120. muhsinozer0

Forumda Level Atlama

Shift delete net forumunda nasıl üyecikten yükselebilirim ?
  121. muhsinozer0

Adobe dreamweaver yüklenmiyor

ben adobe satın alacak kadar zengin değilim, bilmiyorum. İnternetten indirdim. sonra sildim. Sublime Text 3 kullanıyorum
  122. muhsinozer0

Site Yapıp Satabilirmiyim ?

Yaptığın siteleri sadeceon sitesine koyabilirsin.
  123. muhsinozer0

İletişim Forumu

Bir bilgim yok. 1milyonistihdam programına katılmanı tavsiye ederim. orada bu da anlatılmakta sanırsam. 500 videluk bir eğitim seti var
  124. muhsinozer0

css ile ilgili bir sorunum var

position: relative; left: "kaç gidecekse"; right: "kaç gidecekse"; top: "" bottom: bu komutlarla pozisyon verebilirsin herşeye
  125. muhsinozer0

Söyle Rahatla

Uyumalısın
  126. muhsinozer0

Ponicode Hakkında Bilgi PLS

ponicode diye bir yazılım uygulaması veya öyle bişey işte çıkmış. bilgi verebilirmisiniz. ponicode 1593124106 Ponicode - Quick and easy Javascript unit testing bu linkten kayıt olursanız sevinirim
  127. muhsinozer0

Asus VG249Q 144 Hz - 1ms Monitör İncelemesi

Bizim internet kafede de bu monitörden var
  128. muhsinozer0

Avast Antivirüs Kalkanları Kapatamıyorum

Son cümlende ne demek istedin.
  129. muhsinozer0

bunu ben de biliyorum. olmuyor işte
  130. muhsinozer0

Bunları yaptıktan sonra bile hiçbirşey olmuyor. Kapanmıyorlar. Yardım pls
  131. muhsinozer0

Microsoft, yakında bir platformun daha fişini çekiyor!

lan zaten benden başka 32 bit kullanan gerizekalı var mı ?
  132. muhsinozer0

Söyle Rahatla

sjjsjsjsjjsjs;)
  133. muhsinozer0

Söyle Rahatla

3 gb ram, intel pentium dual core 2, 2.80 Ghz , 15 Yıllık Kasa 1593085922 bazı serverlar 64 bit ve bu pc 32 bit. 32 bit olan programlarda da birsürü hatalar alıyorum
  134. muhsinozer0

Söyle Rahatla

Bilgisayarrım çok kötü. Server programşarını bile düzgün açamıyor ( Xamp server, MAMP, ...)
  135. muhsinozer0

MAMP sever ve diğer serverlar

Peki, denedikten sonra dönüş yaparım size 1592904729 bu ss deki gibi MySQL çalıştı ama Apache başlamıyor. Config ayarlarından portunu da 80 den 8080 yaptım ama çalışmadı please help
  136. muhsinozer0

MAMP sever ve diğer serverlar

Merhabalar, yazılımla uğraşan bi 9. sınıfım. php çalışmak için server yazılımı indirmek istedim. MAMP server uygulamasında Apache çalışmıyor. sadece MySQL çalışıyor. ama ikisinin de çalışması gerekiyor. Wamp server yükledim. sarıda kalıyor. çakışan port var desen o da yok sanırım. Xamp yükledim...
  137. muhsinozer0

Steam Oyun Önerin

Zaten sahibim. 9 saat oynama s7rem de var
  138. muhsinozer0

Shunk 1

Size bir sorum var Shunk 1 de oynadım. Exit game dedim ama hiçbir şey save olmamış. Save taktiği nedir? 1592395594
  139. muhsinozer0

Steam Oyun Önerin

Bilgisayarım kaldırmıyo
  140. muhsinozer0

Steam Oyun Önerin

Selamlar, birkaç oyun aldım ve 2.54 Tl kaldı, bildiğiniz güzel bi oyun var mı ?
  141. muhsinozer0

Hacknet

İngilizce ileri seviyeydi pek anlamadım. Ama beta şeyini yapıyom thx
  142. muhsinozer0

Hacknet

Bu oyunu belki oynayanlar bilir. Neyse, kısacası oyun açılış ekranında kalıyor
  143. muhsinozer0

Beat

Evet arastirdim ama. Fl mobil apk bulamadım
  144. muhsinozer0

Beat

Beyler telefondan güzzel bi beat yapabilir miyim
  145. muhsinozer0

16 yaşındayım 165 boyum var

Yazıyo orda
  146. muhsinozer0

16 yaşındayım 165 boyum var

basketboll oyna. Gerçekten. Ben şu an 9. sınıfı bitirdim. 8. sınıfta basket oynamaya başladım. 8. sınıfta sıska, kısa, herkesin dalga geçtiği biriydim. Şimdi ise insanlar benden kokuyor. 1,73 boyum var. Her yerimde kas var
  147. muhsinozer0

Ayağa kalkınca başım dönüyor

namaz kıl demiyorum kardeşm. ben sana ayaga kalktiginda basin donunce bu pozisyona gec. saniyesinde gecer diyorum. ama hastalıksa bilemem
  148. muhsinozer0

Telefon

Şu an bi telefon aramaktayım, 1.000 TL civarında ve güçlü bir telefon aramaktayım. öneriniz nedir
  149. muhsinozer0

Ayağa kalkınca başım dönüyor

Merhaba Kardeşim, sana harika bir çözüm sunacağım umarım bunu görürsün. Kalktığın zaman gözün karardığı zaman namazdaki rüku hareketini yaptığın zaman saniyesinde geçiyor. Ben hep yapıyorum