Arama sonuçlarınız

1. Captain MacMillan

Yardım Kiiboom Phantom 81 ve Phantom 98 benzeri klavye önerisi

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere bu klavyelerin iyi kalitede Türkiye'de satılan versiyonları var mı veya benzeri...
  2. Captain MacMillan

İpucu Steam Türkiye’den Çekiliyor

Ve son kalede artık yıkıldı. Cadılar bayramı etkinliğini iyi değerlendirin bugünler daha gelmeyecek. :(
  3. Captain MacMillan

Soru Asus Strix RX 580 8G Oc vs Sappire Plus RX 6600

Merhabalar karşılaştırmada hangi kart daha iyi? Benim konularını gören bilir ekran kartımda sıkıntı var. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sapphire-pulse-rx-6600-8-gb-ekran-karti-tr-garantili-1122766407/detay Bu ilana bakıyorum sizce değer mi?
  4. Captain MacMillan

Yardım 2.El Ekran Kartı Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, önceki konularıma denk gelenler bilir ekran kartımda sıkıntı var. Şuan için alacağım kesin olmamakla birlikte 2.el ekran kartı arıyorum (rx580 8gb oc dan yüksek veya muadili). Bütçe max 5.000-5.50 TL arası. Sistemim; Ekran kartı: RX580 8g oc İşlemci: i5-4590 Psu: ZM600-LE...
  5. Captain MacMillan

Yardım RX 580 Kırmızı ekran sorunu

Merhaba arkadaşlar sorunum herhangi bi oyunda sistem bir süre sonra atıyor resetlemek zorunda kalıyorum (kırmızı, gri, yeşil ve siyah ekran yedim). 4-5 defa ekran kartı sürücülerini kaldırıp yükledim SFC/ SCANNOW vs. yapmayı denedim yine olmadı. Sistem: Asus Rog rx 580 8GB İ5-4590 16GB RAM...
  6. Captain MacMillan

Yardım Pc Açılmıyor

Başlıkta belirttiğim üzere pc açılmıyor. Ekran kartının ledinde beyaz ışık yanıp sönüyor ve işlemci fanı dönmüyor. 1662648579 970A-DS3P AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor Radeon RX 580 Seies
  7. Captain MacMillan

Yardım 450 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Merhaba arkadaşlar. Benim kullandığım Rampage Comfort kulaklık kırıldı. Maksimum 450 TL bandında kulaklık arıyorum. Çoğunlukla CS, hikayeli oyunlar ve YouTube'da takılıyorum baktığım kadarıyla aklımda Cooler Master CH321 USB Ses Kartli Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulakligi| ITOPYA.COM ve GIGABYTE...
  8. Captain MacMillan

Soru HP Omen 800 Alınır Mı?

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere HP Omen 800 alınır mı? Normalde Rampage Comfort kullanıyordum bozuldu. 1655324386 https://www.itopya.com/gigabyte-aorus-h5-rgb-stereo-gaming-kulaklik_u9190 1655325008...
  9. Captain MacMillan

Soru Xiaomi Redmi 10 Alınır Mı

Evet arkadaşlar sorum başlıkta belirttiğim üzere Xiaomi Redmi 10 alınır mı(şuanda Xiaomi Redmi Not 4 kullanıyorum)? Bütçem maksimum 5 bin TL. 1651785242 @Görkem Say
  10. Captain MacMillan

Yardım AMD sürücüsü sürekli bozuluyor

Merhaba arkadaşlar, sorum başlıkta belirttiğim üzere. AMD ekran kartı sürücüm 3-4 günde bir bozuluyor. Normalde burada kullandığım sürümü ve güncelleme denetlemesinin göstermesi gerekiyor ve kısayol tuşları sekmesinde de ekran görüntüsü kısayol tuşu çıkması gerekiyor ama ekran görüntüsünü...
  11. Captain MacMillan

Soru Metal Gear Solid serisine nereden başlanmalı?

Merhaba arkadaşlar. İndirim günlerinden Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ve Metal Gear Solid V: Ground zeroes aldım. Amacım hikayeyi anlamak.
  12. Captain MacMillan

Soru Assassin's Creed 1 ile Assassin's Creed Director's Cut Edition Aynı oyunlar mı

Merhaba arkadaşlar, sorum başlıkta mevcut.
  13. Captain MacMillan

İpucu Bugünün Epic Games oyunu

Rezalet. Baktığım kadarıyla bu çıktı.
  14. Captain MacMillan

Soru Topluluk Çıkartma Kapsülü 1 satmak mantıklı mı

Rekabetçiden düştü satayım mı yoksa bekleteyim mi?
  15. Captain MacMillan

Yardım Sistemin God Of War' ı Kaldırır Mı

Ekran Kartım: Radeon RX 580 8 GB Oc İşlemcim: AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor 16GB da ram sahibim acaba bu sistemle oyun akar mı ? 1639253892 Requirements Test Bu sitede böyle gösteriyor.
  16. Captain MacMillan

Yardım Sistem Kaça Satılır

Sizce 970A-DS3P anakart, DDR 3 16GB ram ve AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor işlemci 2. elden ne kadara satılır? 1639035231 Arkadaşlar bilgisayarcıya gideceğimde hızlıca bi bakabilir misiniz? 1639036442 @KimBuGamzeli 1639036481 @EFI Shell
  17. Captain MacMillan

Yardım Sistem Yükseltme Tavsiyesi

Öncelikle merhaba saygıdeğer forum üyeleri, hemen hemen 1 ay önce ekran kartımı Radeon RX 580 8Gb oc ye taşıdım. Şimdi de AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor işlemcimi yükseltmek istiyorum(2.el arıyorum). Amd Ryzen serisine yükseltmeyi düşünüyorum 16 GB ram e sahibim. Anakartım 970A-DS3P bu...
  18. Captain MacMillan

Yardım Windows arama çubuğu bozuldu

Windows 10 kullanıyorum arama çubuğu bozuldu. 1 2 Kelime yazdıktan sonra kapanıyor. İnternette gösterilen 7-8 tane ayar denedim olmadı. (Kullandığım sürüm) @kilicbaligi
  19. Captain MacMillan

Yardım İnternete bağlanamıyorum

Merhabalar, şuanda telefondan yazmak durumundayım. Masaüstü pc İnternete bağlanmıyor. 1635078802 Acil 1635078963 @EFI Shell
  20. Captain MacMillan

Yardım Lenovo Legion K300 Alınır mı

Bu klavye alınır mı? İndirimli fiyatı 207 TL.
  21. Captain MacMillan

Yardım Klavye Önerisi

Merhaba arkadaşlar, max. 250 TL bütçem var. RGB olması şart değil mekanik hisli olabilir sağlam oyuncu klavyesi (numlock tuşları mevcut olsun) arıyorum. Şuanda kullandığım klavye Trust GXT 830.
  22. Captain MacMillan

Soru Windows 10 bileşenleri otomatik yüklüyor mu?

Oyun bileşenlerini windows 10 otomatik yükler mi yoksa farklı bir yazılım mı gerekiyor? Eğer eksik bileşen varsa nasıl kontrol edilmesi gerekiyor?
  23. Captain MacMillan

Yardım Redmi Note 4 ön cam değişimi

Merhabalar, benim sorum başlıkta da belirttiğim üzere Redmi not 4 cıhazın cam değişimi. Eminönü tarafında güvenilir uygun fiyatlı bir yer arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Cam ve ekran değişimi de olabilir. Baktığım yerde 350 TL civarı bir fiyat verildi. İnternette bu 250 veyahut 200 TL...
  24. Captain MacMillan

Haber 2021 Dikey Geçiş Sınavı (DGS) sonuçları açıklandı

2021 DGS sonuçları açıklandı. Hepimize hayırlı olsun. Kaynak: 2021 Dikey Geçiş Sınavı (DGS) sonuçları açıklandı
  25. Captain MacMillan

Soru Word Doyası Kopyala Yapıştırı Algılar Mı

İntihalin önemi olmayan bir ödevde world dosyasına kopyala yapıştır yapılsa kopyala yapıştır yapıldığı anlaşılır mı? Yani mesela hoca bir metin paylaştı yazdım diyelim başkası benim yazdığımı kopyala yapıştır yapsa hoca anlar mı?
  26. Captain MacMillan

Soru Ucuz Ve Güvenilir Windows 10 Pro Oem Key Satın Alma

Başlıkta da belirttiğim üzere ucuz ve güvenilir oem key satın alma sitesi arıyorum. KMpisco gözüküyordu zararlı olduğunu öğrendim.
  27. Captain MacMillan

Soru Epic Games Sizce Hangi Oyunu Verecek

Reddit'te Control oyunu adlı oyunun verilceği söyleniyor.
  28. Captain MacMillan

Soru Watch Dogs Legion Alınır Mı

Watch Dogs Legion 70 TL'ye alınır mı? Hikayesi için değer mi?
  29. Captain MacMillan

Rampage Rgw9 Comfort Alınır Mı

Genel olarak Csgo, R6 ve hikayeli oyunlar oynuyorum. Başlıkta belirttiğim kulaklık alınır mı?
  30. Captain MacMillan

250 Tl Civarı Kulaklık Önerisi

Merhaba arkadaşlar, öncelikle Ramazan Bayramımız mübarek olsun. Benim önceden kullandığım Preo My Game MG12 markalı kulaklık bozuldu(vasat buldum). 250-270 Tl civarında kulaklık arıyorum. Baktığım kadarıyla...
  31. Captain MacMillan

R6 Yüksek İşlemci Kullanımı

Merhaba arkadaşlar, benim sıkıntım başlıkta da belirttiğim üzere oyun işlemciyi %95-99 da çalıştırıyor. Gpu ise %60-65 oranında kullanıyor (arkadaşımın bilgisayarında bu oranlar tam tersi şekilde) AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor ASUS RX580 8GB OC Edition 16Gb Ram
  32. Captain MacMillan

Pc sesli çalışmaya başladı

Pc eskisinden daha gürültülü çalışmaya başladı. İşlemci sıcaklığı normal ama sistem gürültülü çalışıyor. -AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor -Radeon RX 580 Seies -DDR 3 16GBytes Ayrıca pc masanın üstünde duruyor. Virüs taraması temiz.
  33. Captain MacMillan

Hdd dikkat uyarısı gösteriyor

Buraya değer verip düzeltilebilir mi?
  34. Captain MacMillan

İşlemci çekirdeği az gösteriyor

İşlemcim 8 çekirdek ama 4 çekirdek gösteriyor. 1604430391 @met 35 @EFI Shell Bakabilir misiniz? 1604430424 İşlemci fanı daha sesli çalışmaya başladı.
  35. Captain MacMillan

FX 8320 ve RX 580 sistemin durumu nasıl?

INFO: Current software signature: [7764f7b822b4021e4a9f0fb1e302392f] INFO: Checking for updates on UserBenchmark.com INFO: Version check passed INFO: Benchmark engine running INFO: Checking OS support INFO: Checking CPU power status INFO: Gathering Device Info INFO: Starting CPU tests INFO...
  36. Captain MacMillan

Xr mı? Se 2020 mi?

https://www.appleuzmani.net/karsilastirma-iphone-xr-iphone-se-2020/
  37. Captain MacMillan

Sapphire HD 6870 ne kadar eder?

Öncelikle merhaba, sizce ekran kartım ne kadar eder? Sapphire HD6870 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11. Bu kartı verip üstüne para koyup 2. bir ekran kartı almayı planlıyorum. Cevap yazarsanız sevinirim. İyi forumlar. Maksimum 300-350 tl olur diye tahmin ediyorum.