Arama sonuçlarınız

1. M

3000 - 4500 Tl Arası Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba ders için internette gezinmek için dizi film izlemek için laptop arıyorum sessiz olmasını istiyorum laptop önerilerinize açığım hangi laptopu neden önerdiğnizide yazarsanız memnun olurum...
  2. M

Telofonum sıfırlandı içindekiler geri alınabilirmi?

bu internette silinen fotoğrafları geri alabilmek için programlar falan var onlarla yapabilmenin bi imkanı yok mu
  3. M

sadece i clouda yedeklediklerimi mi geri alabilirim
  4. M

Arkadaşlar herkese merhaba çok acil bir konu hemen konuya geçiyorum Benim iphone 7 plus 32 gb lık bir telefonum var sabah şarja taktım ve biraz dolduktan sonra çıkardım bi arama yaptım telefon meşgule attı ve sonrasında kapandı şarja taktım açılmadı bekledim açılmadı sonra bilgisayar ve kablo...
  5. M

usb girişli cihazlar bi anda gidip geliyor

arkadaşlar merhaba öncelikle klavyem mouseum kulaklığım bi anda gelip gidiyor tık diye gidiveriyor oyunlarda çok büyük sıkıntı oluyor yardım edebilecek var mı eskiden yoktu pc ye format attım ondan sonra oldu her şeyide kurdum
  6. M

10 - 11 bin TL ye sistem önerisi

https://www.itopya.com/VG5wVk1VNTZWWGhOVkd0NE1qVTU1Mzc=.share bi bak istersen
  7. M

PlayStation 2

al bence kaçırma
  8. M

8000-9000tl ye kadar oyuncu yazılımcı laptop

9000tl ye kadar laptop önerir misiniz monster düşünüyorum ben siz ne önerirsiniz
  9. M

ders kanalı önerin

kanka valla rehber matematik öneririm
  10. M

arkadaşlar bu monitör iyi mi eksikleri neler

yanlış anlaşılma olmuş galiba fps arttırır mı demiyorum illa 240 hz in deneyimiiçin illa 240 fps mi almam gerekiyor 1604656676 bu arada monitör alınır mı
  11. M

arkadaşlar bu monitör iyi mi eksikleri neler

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-ed270x-27-240hz-1ms-hdmi-display-adaptive-sync-full-hd-curved-monitor-um-he0ee-x01-p-HBV0000103LRV?magaza=BOZDAN%20Teknoloji arkadaşlar yeni monitör alacağım sizce bu nasıl + ları neler - leri neler söyler misniz bilgisyaraım apu bir sistem bide 240 hz in...
  12. M

Geforce 710m

açar açmaz diye bişey yok ama oynatır mı ? onu bi sor adama
  13. M

Modemdeki Sorun neyden kaynaklı

internetimde sürekli kopmalar oluyor internet çekitor gösteriyor ama sosyal medyaya youtube giriş yapmıyor modemi açıp kapattığımda bu sorun bi süreliğinede olsa çözülüyor sonra tekrar aynı sorun ethernetle bağlandığım zaman sıkıntısız çalışıyor modem bu arada 4 yıllık sizce sorun nerede
  14. M

Arabada klipli şarkı dinleme

arkadaşlar merhaba yeni bir araba aldım kia sportage ve ona yeni bir teyp aldım teybin markası şöyle roadstar ben bu teypte nasıl klipli şarkı dinleyebilirim ne indirmem lazım mp4 mü mp3 mü biraz bilgi verebilir misniz
  15. M

Nereden para bulabilirim ?

Önemli !!!!!!!!! simitçide işe başla çok iyi para var serbest meslek takıl simitçide sabah simit dağıtma işinden iyi para kazanılıyor
  16. M

4/8 4/4 işlemci farkı

evet düşürür yanlış olmasın ama az da olsa düşürür ama windows işlemlerini artırır
  17. M

1000tl ye oyuncu monitörü

sizce attığı monitör iyi mi 1601204021 attığınız momnitör çok güzel ama 5ms olması sıkıntı değil mi
  18. M

1000tl ye oyuncu monitörü

arkadaşlar merhaba 1000tl bütçem var oyun için istiyorum önerilerinize açığım alırken neye dikkat etmem gerekiyor herkesin yorumuna açığım 75hz 1ms lik bir monitör düşündüm apu bir bilgisayarım var işlemcim amd ryzen 5 3400g anakartım msı b450m a pro max ben bu monitörü düşünmüştüm...
  19. M

Başlat Tuşunda arama yapamıyorum

bendede aynısı yaşandı yeniden başlattım sorun çözüldü
  20. M

iPhone bataryam şişti mi ?

o topa hiç girme orjinalini ya al yada telefonu sat yada al
  21. M

iPhone bataryam şişti mi ?

powe rbank ile yolculuğunuza çıkın ve en kısa sürede yetkili servisden bataryayı değiştirin
  22. M

4000 TL bütçem var hangi İPhone telefonu önerirsiniz

8 serisinden önce çıkanlar alınmaz 2. el almanı öneririm se güzel tercih olur büyük ekran isterim dersen x veya xr
  23. M

12500₺ bütçeyle 2 laptop önerisi

bencebunu al kardeşin oyun oynamamalı onun işini her türlü laptop görür bencebunu kaçırma
  24. M

kötü ekran kartları için uyguma onerisi

razer cortex öneririm
  25. M

JAK Girişi çalışmıyor

nasıl takılacak donanımsal olduğunu düşünmüyorum
  26. M

JAK Girişi çalışmıyor

arkadaşlar yeni bir sistem topladım ve kulaklık takmak istedim ama kasanın üstüne takınca jaklar çalışmadı arkaya takınca sadece ses geliyordu mikrofon yine çalışmıyordu ben arkaya takmak istemiyor kablo yetersiz geliyor ben üst tarafa takmak istiyorum lütfen yardım edin oyun oynayamıyorum...
  27. M

90-130 tl F/P gamer mause

arkadaşlar gamer mause istiyorum masaüatü uygulaması olan ışıklarının değişebildiği csgo valorantta 360 dönerken zorlanmayacağım bir mause istiyorum F/P ürünü olursa çok güzel olur
  28. M

Kulaklığımı kullanamıyorum

Kulaklığımda sıkıntı yok
  29. M

Kulaklığımı kullanamıyorum

Arkadaşlar yeni bir öç aldım tüm drıverları kurdum jak girişime kulaklığımı takıyorum ve ses gelmiyor oyunlarda kulaklıktan ses alıp vermeyi istiyorum lütfen yardım edin
  30. M

Kullanıp da Memnun Kaldığınız Laptop Önerisi

lenova hp kullandım ikisindende çok memnundum kriterler için ssd ve işlemcinn iyi olması lazım
  31. M

YENİ BİLGİSAYAR Yardıma İhtiyacım var!!!

1:iş için değil hem oyun hem uzaktan eğitim için ileriye dönük bir sistem aldım 2:ekran kartı yok apu sistem 3:monitörüm eski bir monitör LG FLATRON M1962D-PC
  32. M

YENİ BİLGİSAYAR Yardıma İhtiyacım var!!!

arkadaşlar dün vatandan 4000 tl ye apu sistem topladım eve geldim ve uefi bir şekilde windowsumu kurdum masaüstünde sağ tıkladığım zaman amd nin yazısı çıkmadı monitör 30hz gibiydi ben de windows güncelleştirmelerdinden herşeyi güncelledim ama hiçbirşey değişmedi bana yardımcı olabilirmisiniz...
  33. M

16GB Ram mi 32GB Ram mi

malesef evet hem ailem yüzünden internetten aldığım bazı ürünler sıkıntılı çıkınca ailem internetten almıyorlar ama bana kalacak olursan tabikide internetten alırım
  34. M

16GB Ram mi 32GB Ram mi

teşekkür ederim herkeze
  35. M

16GB Ram mi 32GB Ram mi

peki 16+8 alsam nasıl olur
  36. M

16GB Ram mi 32GB Ram mi

toplamda kasa falan 3500 falan 1599553774 ilerde dediğim 2 sene sonra yükselteceğim yani 2 yıl içinde yükseltme yapamam 2 sene sonra rkran kartı falan alacam 1599553796 ortalama 3500 tl
  37. M

16GB Ram mi 32GB Ram mi

arkadaşlar güzel bi apu sistem toplayacağım bugün vatandan amd ryzen 5 3400g işlemci Gigabayt b450m S2H anakart 500gb m2ssd ve içerisince ram 2tane 8mi alayım yoksa 2tane 16 mı ileriye dönük bir sistem yapmak istiyorum ailem pc yi alırken o sırada 32 gb ram almazsam bidaha yükseltme şansım...
  38. M

3200-3300 TL Apu sistem

bu sistem 2 yıl sonra yükseltme yapabileceğim bir sistem olmalı !!!!!! arkadaşlar oyun odaklı bir sistem toplamak istiyorum ekran kartı olmayacak ama biliyorum ekran kartı olursa daha iyi olur ama ben ekran kartı istemiyorum fps odaklı bir apu sistem istiyorum sizde güzel sistemler bekliyorum...
  39. M

2700 tl Apu sistem lazım

K kararımımdan vazgeçtim kasada olsun kaptop değil paRçaların içinde bulundu kasa demiştim ama kasada olsun 1599505262 Kasa istiyorum artık psu da olsun
  40. M

2700 tl Apu sistem lazım

arkadaşlar merhaba maximum 2500-2700 tl param var acill bir apu sistem istiyorum siziden KASA İSTEMİYORUM ben fazla anlamıyorum amd bir işleci olacak herhalde amd nin de iyisi olsun yani vega 11 olsun 8gb lık 3000mhz yada 3200 mhz ram güzel bir anakart 120 gb ssd arkadaşalr cs go da valorantta...
  41. M

NOTEBOOK soğutucusu

4 ay öne genl temizliğini herşeyini yaptırdım
  42. M

NOTEBOOK soğutucusu

yumurta kolosini uzun bir süre denedim evet ben valorant oynarken 1 maç çok iyi oynuyorum 2. maç çok ısınıdığı için fps düşüşü ve kaybediyorum bi yönden bundanda kurtulmak için
  43. M

NOTEBOOK soğutucusu

soğutucu hiç kullandınız mı yada kullanıyor musunuz kullandıysanız + ları neler
  44. M

Rame Gerek Varmı

teşekkürler
  45. M

Rame Gerek Varmı

soruma bir cevap olmadı ne demek istediğinizi biraz açarmısnız 1599341501 yani ben 70 fps alırken çatışma anında 30 fps ye dğşmesi drop yememle alakalı birşey mi
  46. M

NOTEBOOK soğutucusu

merhaba öncelikle maximum 100-150 tl bandındabir notebook soğutucusu arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum soğutucu alırken nelere dikkat etmeliyim aranızda kullanan varsa ne kadar etkisi oluyor yazabilir mi ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  47. M

Rame Gerek Varmı

arkadaşlar merhaba öncelikle pc özellikleri: Geforce 820m i5-3230m 4gb ddr3 1600mhz arkadaşlar valorantta bazen 80 70bazen 60 fps ile en düşük detaylarda oynayabiliyorum ve bu fps değerleri çatışma nında 25 30 lara düşüyor ve bu benim canımı çok sıkmaya başladı evet kötü bir laptobum var ama...
  48. M

Pubg mobile için grub arıyorum.

Yanlışlıkla iptal ettim KB bidaha atarmısın
  49. M

570737905 Ekleyin beni girelim bi maç 1593869073 Ekleyemedim seni
  50. M

Attım sana ismim iresistible
  51. M

Muro. Zeusmeizu. Ben. Soul. Beraber maç girelim nicelerinizi yazın oyundayım ben
  52. M

3 parmak taç ım pmco tam olarak ne turnuvamı
  53. M

Max1500 1600 TL

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a-sm-t510-10-1-2019-tablet-siyah-1194924.html?gclsrc=aw.ds&gclsrc=aw.ds&gclid=EAIaIQobChMIlcDJ5vuj6gIVzI4YCh0kVgCQEAQYAyABEgKWCPD_BwE
  54. M

Max1500 1600 TL

Samsung tab A t510 almayı düşünüyordum sizce o Nasıl
  55. M

Max1500 1600 TL

Arkadaşlar max 1500-1600 TL ye tablet alıcam önerileriniz nelerdir en önemlisi pubgde sıfır kasma 60 fps almak istiyorum telefonum var tablet alma telefon al demeyin sadece tablet şimdiden teşekkürler eğer 100 lira 200 kira daha dazla ver bu tableti al dediğiniz tablet varsa onuda söylerseniz...
  56. M

2500 TL Telefon

Redmi not 8 pro aldım teşekkürler
  57. M

2500 TL Telefon

Arkadaşlar m30s mi yolsa redmi not 8 pro mu
  58. M

2500 TL Telefon

2. El almayacağım 1592808273 Samsung dan öneriniz ne olur
  59. M

2500 TL Telefon

arkadaşlar acil cevaplamınızı istiyorum max 2500 tl belki 100 200 tl fark artar hangi telfonu öneriyorsunuz en iyi f/p telefonunu istiyorum oyun oynayan biri değilim daha çok batarya ön planda benim için şimdiden teşekkürler
  60. M

2000-2500TL Bütçe

Ryzen 3 220g + gt 1030 + 8 GB RAM 700+700+250 bence bu üçü çok iyi anakartla alakam yok
  61. M

GeForce 820m Drıver

Arkadaşlar GeForce 820m ve intel HD 4000 Ekran karım var ve bilgisayarı sıfırladım sizden ricam dahili ve harici ekran kartımın drıverlarını kurmamda yüklememde yardımcı olurmusunuz Google GeForce 820m drıver yazıp kendi sitesinden indirdiğimde olmuyor uyumlu değil diyor yardım ederseniz çok...
  62. M

Fps arttıran atölye

Çok teşekkürler
  63. M

Fps arttıran atölye

evet arkadaşlar dediğim şet texture streaming di teşekkür ederim ama buradaki leri ıyhalayınca betalar kısmında çıkmıyor ne yapmam lazım
  64. M

Fps arttıran atölye

Arkadaşlar cs go da yeni gelen bir atölye mi betalardan mi ne bi yere girince fps artıyordu orası neresi söyleyebilecek var mı bide cs go da fps arttıran bir atölye var mı
  65. M

GTA 5 te akıcı oynarken CS GO neden oynayamıyorum

sistem özelliklerim: intel core i5-3230m geforce 820m (1gb) 4gb ddr3 1600 mhz ram arkadaşlar sorum şu gta5 te normal yüksek ayarlarda 30 35 fps alırken csgo da rekabetçide 20 fps alıtorum neden kaynaklanıyor? internetim de iyi cevabı bilen varsa yazarsa çok sevinirim csgo da fps arttırmak için...
  66. M

4 GB RAM mi 8GB RAM mi

Bende 4 takılı onu 8 mi yapayım 12 mi
  67. M

İphone 11 mi ? İphone se 2020 mi ?

Her türlü büyük ekran için 11 itercih ederdim ben
  68. M

400tl 2.el laptop

Bataryası iyi ise alınabilir
  69. M

Yüksek ayarlarda düşük ayarlara göre daha fazla fps alıyorum

Bunun nedeni ekran kartına yük vermediğin için oluyor ayarları yükseltmen ekran kartına yük verecektir ve darboğaz olmayacaktır
  70. M

Düşük performans sorunu

Temizlik zamanı gelmiştir
  71. M

4 GB RAM mi 8GB RAM mi

988BrPGA Bu kardeşim oluyor mu
  72. M

İşlemci sıcaklığım neden böyle

Teşekkürler
  73. M

İşlemci sıcaklığım neden böyle

Arkadaşlar gta 5 oynarken işlemcim103 dereceleri görüyor bunun nedeni nedir Nasıl çözülür eğer bu değer azalırsa fps artışı sağlanır mı İşlemcim: intel core i5 3230m GeForce 820m ekran kartı 4gb RAM
  74. M

GTA 5 anlık FPS sorunu

Eğer hard disk kullanıyorsanız bu sorunlar olur ssd almanızı öneririm
  75. M

4 GB RAM mi 8GB RAM mi

değil kardeşim Başka önerin var mi 1590946359 4gb da alsam 8gb da alsam fazla etki olmaz mi yani
  76. M

4 GB RAM mi 8GB RAM mi

Laptop özelliklerim intel core i5 3230m GeForce 820m 4gb ddr RAM sorum şu: ram alacağım 4 GB mı alayım 8gb mi hangisini alırsam ne kadar fps farkı olur cevaplarsanız çok mutlu olurum
  77. M

Bu laptop nasıl ?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-l340-15irh-intel-core-i5-9300h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81lk01abtx-p-HBV00000STQOB?magaza=Hepsiburada...
  78. M

Hangi format daha iyi

Çok teşekkürler yani USB yada CD ile artırdığım format çok daha iyi ve fps lerde artış sağlayacaklardır çok teşekkürler
  79. M

Hangi format daha iyi

Arkadaşlar laptopuma format attırmak istiyorum evde kendim ayarlar menüsünden normal bir format attım EĞER BİLGİSAYARCIYA GİDİP WİNDOWS U GERİ YÜKLEMELİ FORMAT ATMAK ARASINDA FARK VARMI OYUNLARDA FPS YE HANGİSİNİN ETKİSİ DAHA FAZLADIR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  80. M

Laptoplarda fps sorunu

Öyle açmak değil hava çıkışınun olmadığı tarafa genellikle numlock tuşunun olduğu taraf oluyor yani sağ taraf oraya bir kalın kitapla hava akışını direkt masayla etkileşim yerine sucak havayı dışarıya verir
  81. M

Laptoplarda fps sorunu

Eğer çok ısınan bir laptopa laptopun hava akışını altını kapatarak engelliyorsanız altını boşa çıkarın yine fayda etmez ısınır ise iyisinden bir soğutucu 10 15 fps ye kadar etkileyebilir ama temizlikte şart
  82. M

Ram gerklimi

Hayır yok laptopun ultra performans ayarlarında artık yapılabilecek her şeyi yaptı
  83. M

Laptoplarda fps sorunu

Ekran kartı driver ları güncel olması laptopun sıcak olmaması lazım hava akışını iyi yapması lazım ve termal macun fan temizliği gibi temizliklerinin yapılması lazım
  84. M

Max 3500Tl'ye İş İçin Laptop

Kesinlikle Evet iş için bir bilgisayarda en önemli şey ssd ve işlemcidir Ssd Olan ve işlemcisi iyi olan bir bilgisayar bulman lazım 1590781858...
  85. M

Ram gerklimi

8gb taksam ne kadar fark eder 4gb lık takmam ka
  86. M

Note 10 mu xr mi

note10 Alman mantıksız kalem için o kadar para değmez
  87. M

Ram gerklimi

1590779989 9 - 8 yıllık demek istemiştim 1590780064 Cevaplasanız çok yardımcı olursunuz lütfen
  88. M

3500 tl ye alınabilecek en iyi telefon

bir telefonu 12 GB RAM var diye almayın ramlerin bir anlamı yok önemli olan işlemcisi işlemcinin modeli hızı önemlidir 1590778705
  89. M

Ram gerklimi

baktım PUBG lite da orta ayarlarda çok akıcı oynayabiliyor ben en düşükte 15 20 fps alıyoruM Bunun nedeni termal macunu değişmediği için ve temizlenmediği için olabilir mi
  90. M

3500 tl ye alınabilecek en iyi telefon

Güzelinden s10lite alabilirsin
  91. M

7. sınıfım ama kısmen 8 e geçtim nasıl çalışmalıyım

Senin yerinde olsam 8. sınıf konularına şimdiden başlardım youtube dan video açıp tek tek konulara aşinalık kazanırdım elimden akıllı telefonu bırakır tuşlu telefona geçerdim oyun oynamayı bırakır her dersten not çıkarırdım sadece soru odaklı giderdim sana lgs de konu anlatımı sormayacaklar ne...
  92. M

Ram gerklimi

arkadaşlar öncelikle 98 yıllık bir laptobum var özellikleri: geforce 820m ekan kartı intel core i5 3230m işlemci 4gb ddr3 1600 mhz ram laptobumu hiç temizletmedim kendimde temizlemedim ve oyunlarda fps kaybı yaşıyorum aynı ekran kartıa sahip başka kişilerin benchmark tetlerine bakıyorum çok...