Arama sonuçlarınız

1. L

Soru Laptop Sıvı Teması

Laptop 2 yıl garantiye sahip, üzerine çok fazla olmamak kaidesiyle soğuk çay döküldü, laptopun içine kaçmasını önledim ancak tuşların arasına azda olsa kaçtı tabiki , bazı tuşlar yaklaşık 2-3 tanesi zor basıyordu, üzerinden uzun zaman geçti 5-6 ay olması lazım. Hiç bir sıkıntı yok şuanda, ama...
  2. L

Rusya'ya kargo göndericem hangi kargo şirketi bunun için daha iyi olur?

Rusya'ya kargo göndereceğim. İçinde teknolojik alet yok, hediyelik eşyalar var. Sizce bir sorun olur mu? Kargom ulaşır mı? Hangi kargo firması bu konuda iyidir? Şimdiden teşekkürler
  3. L

Üniversite mezunları askerlik süresi

Üniversite'den mezun olduktan sonra, askerlik kaç ay sürüyor? Kimisi istersen 3 ay olabiliyor diyor Kimisi 1 sene Kimisi 6 ay. Ben kısa dönem yapmak istiyorum diyelim, ne yapmam gerekiyor? 6 ay yapabiliyor muyum? 3 ay yapabiliyor muyum?
  4. L

Hacklenmekten korkuyorum

Bu iş iyicene psikolojimi kötü etkilemeye başladı her an bir yerden başıma bişey gelecek diye korkuyorum. Yardımcı olunuz, nasıl bu mevzudan korunabilirim, şakası bile beni geriyor. Her an galerimi ele geçirebilirler korkusuyla yaşıyorum ve bu korkudan nefret ediyorum.
  5. L

Yurt Dışına kargo

PTT kargo ile Rusya Moskova'ya kargo göndermeyi düşünüyorum. Çok sevdiğim birine hediye yollamak istiyorum. İçinde sadece yazılar ve bikaç hediye olacak. Kolye, takı vb. Sizden ricam kafama takılan soruları yanıtlayabilirseniz çok sevinirim. 1-) Kargom gümrüğe takılır mı herhangi bir sorun çıkar...
  6. L

Laptop parça değişimi

Teknosadan 8 şubatta laptop aldım. Ekstra ssd ve hhd aynı zamanda ram ve termal macun yenilemesi yapmak istiyorum. Bunları teknosa yapıyor mu? Yapmıyorsa başka hang firmanın mağazalarına yaptırabilirim?
  7. L

Üsküdar'da kamp

Arkadaşlarım ile birlikte Üsküdar'da kamp yapmak istiyoruz. Tavsiye edebileceğiniz sessiz, sakin ve ücretsiz yerler var mı? İlla Üsküdar değil de Üsküdara yakın olursa da olur sadece sessiz ve sakin, sıfır kalabalığın olduğu bir yer tavsiyesi rica ediyorum....
  8. L

iPhone 6 LTE açılmama sorunu

iPhone 6 16gb model olan telefonumun hücresel verisini açıyorum, ne bir 3g yazısı çıkıyor üstte ne bir LTE yazısı... Hiç bir türlü çalışmıyor LTE. Bu konuda yardımcı olur musunuz nasıl düzelte bilirim?
  9. L

Dinlediğim tarzda şarkılar

Arkadaşlar internette duymuştum, bir site vardı sanırım, sevdiğiniz şarkıyı giriyorsunuz ona her şeyi ile benzer olan şarkıları önünüze sunuyor. Böyle bir site biliyor musunuz yardımcı olabilir misiniz?
  10. L

World Of Warcraft

Ben küçükken kuzenim yanımda oynardı. Şuan büyüdüm ve çok oynamak istiyorum. Oyun ücretsiz mi? Yoksa herhangi bir ücret vermek zorunda mıyım aylık veya satın alırken?
  11. L

Rampage miracle-x2 plus 7.1 rgb kulaklık

Bu kulaklıktan spiariş vermiştim, arkadaşım "200tl'ye 7.1 kulaklı olamaz sponsorludur o!" diyor. Yardımcı olur musunuz ?
  12. L

Word programı etkinleştirme

Yeni aldığım laptopumda word kullanmak istiyorum, laptopumda Windows 10 Home Single Language var. Word programı için ekstra para mı vermem gerekiyor? zaten Windows için ekstra para veriyoruz....
  13. L

Acer Nitro an-515-54 hata

Başlıkta görmüş olduğunuz modeli kullanıyorum, bugün csgo oynarken, oyunun gelmesini bekliyordum o sırada telefonda idim sonra bir baktım laptop durduk yere kendni yeniledi ve 'No bootable device'' diye bir uyarı geldi, internetten bakarak iki dakikada geri açtım ancak içimde hala bir korku var...
  14. L

Sol elimdeki karıncalanma

Arkadaşlar sol elimin, serçe parmağının tamamı ve yüzük parmağının yarısı uyuşuk/karıncalı. Yaklaşık bir haftadır bu durum devam etmekte. Artık doktora gitmeye karar verdim ancak hangi bölüme randevu alacağımı bilmiyorum. Artık diğer parmaklara göre serçe parmağımda ve yüzük parmağımın yarısında...
  15. L

Sol elimde uyuşma var.

Arkadaşlar sol elimin, serçe parmağının tamamı ve yüzük parmağının yarısı uyuşuk/karıncalı. Yaklaşık bir haftadır bu durum devam etmekte. Artık doktora gitmeye karar verdim ancak hangi bölüme randevu alacağımı bilmiyorum. Artık diğer parmaklara göre serçe parmağımda ve yüzük parmağımın yarısında...
  16. L

Yer sifonu sıkıntısı

Arkadaşlar yeni taşındık, ama evde bir sıkıntı var, Tuvalet ve banyo bir ve yer sifonu hemen tuvaletin yanında. Banyo yaparken yer sifonu tıkanıyor zor gidiyor su o sırada da tuvalete su doluyor su yükseliyor ( Lavabo açacağı döktük kaynar su ile ama yine de olmadı). Bazen de tuvaletinizi yapıp...
  17. L

Sol elimdeki serçe ve yüzük parmağım karıncalanıyor

Arkadaşlar dünden beri sol elimdeki serçe ve yüzük parmağım karıncalanmış bir biçimde ya da ben öyle hissetmiyor olabilirim ama sağ elimdeki serçe parmak hissim ile sol eldeki farklı sanki sol el hep karıncalanmış gibi dünden beridir birşey söyleyebilecek var mı?
  18. L

Gaming laptop kullanım saati

Arkadaşlar, bu sene oyuncu laptopu edindim. Ama neredeyse aldığımdan beri aklıma takılan birşey var. Bir oyuncu laptopu, gün içerisinde ortalama kaç saat kullanılmalı, ve kaç saat aralıklarla mola verilip dinlendirilmeli, ayrıca nasıl dinlendirilmelidir? Ör: ( uyku modunda, bilgisayarı...
  19. L

Laptop fanlardan ses geliyor

Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 7 aydır Acer Nitro an515-54 isimli laptopu kullanıyorum, çok memnunum ancak fanlar çalışırken ses çıkartmaya başladı, performans'ta hiçbir türlü kayıp yok hala çok iyi performans veriyor ancak fanlardan ses gelmesi insanı bi tık strese sokuyor. Bu arada fanlardan ses...
  20. L

İphone SE 2020 Home tuşu

Arkadaşlar bu sene iphone se 2 almayı düşünüyorum, home tuşu iphone 7, 7 plus, 8, 8 plus'daki gibi kasa ile yapışık mı ?
  21. L

Discord server kurucusunun ip'mi görmesi

Dostlar dc'de internetten tanıştığım ve yaklaşık 3 yıldır tanıştığım bir arkadaşımın serverindayım, kendisinin csgo serveri var. Ama ben bu hacklenme vesaire vesaire işlerinden açıkçası tırsıyorum ve anladığım kadarıyla kurucu benim ip'mi görebiliyormuş. Ne yapmalıyım?
  22. L

Hesaba giriş sorunu

Arkadaşlar twitch hesabım kendi kendine tüm cihazlarımdan çıkış yapmış, Şifresi değişmemiş çünkü giriş yapmaya çalıştığımda beklenmedik bir hata ile karşılaşıldı diyor, acil yardım edebilir misiniz?
  23. L

Turkcell sms

Arkadaşlar iphone kullanıyorum da sürekli yurtdışına sms'iniz kısıtlanmıştır diyor ama hiç yurtdışına sms yollamadım turkcell'lik bir durum mu yoksa iphone'luk mu
  24. L

Laptop kapalıyken şarj azalması

Dostlar öncelikle hepinize merhaba. Bu senenin Şubat ayında Acer Nitro AN515-54 isimli laptopu edindim. Uzun süre laptopsuz ve oyunsuz kalmanın vermiş olduğu açlık yüzünden şuan ki kadar dikkatli değildim ve şuan kafama takılan birkaç sorum var cevaplarsanız sevinirim. Kullanmış olduğum laptopun...
  25. L

Uplay bana ekstra kod gönderiyor!

Arkadaşlar merhaba ben Uplay üzerinden oyunlar oynamaktayım, çift aşamalı doğrulama da aktif. Ben bugün full uyudum akşama kadar ama bir bakıyorum e-mail'ime 2-3 tane kod gelmiş ve eğer siz değilseniz şifrenizi değiştirin diyor daha bu sabah değiştirdim ulan nedir bu napıcam arkadaşlar uplay...
  26. L

Acer Nitro AN-515-54 hızlı şarj bitme sorunu

Dostlar öncelikle hepinize merhaba. Bu senenin Şubat ayında Acer Nitro AN515-54 isimli laptopu edindim. Uzun süre laptopsuz ve oyunsuz kalmanın vermiş olduğu açlık yüzünden şuan ki kadar dikkatli değildim ve şuan kafama takılan birkaç sorum var cevaplarsanız sevinirim. Kullanmış olduğum laptopun...