Arama sonuçlarınız

1. E

Soru Dağ bisikleti mi Şehir bisikleti mi?

Hepinize merhaba uzun zaman sonra ilk defa bisiklet alacağım ve kararsızım genellikle şehir içinde sokak aralarında kullanacağım. bunun için hangi tür bisikleti almalıyım mtb alırsam asfaltta sorun yaratır mı ya da şehir bisikleti alırsam taş yollarda sokak aralarında sorun yaratır mı ? Boyut...
  2. E

Günümüzün minimum ekran kartı nedir?

Arkadaslar günümüz oyunları için minimum ekran kartı nedir ve rtx 2060super beni high medium 5 6 yıl götürür mü ?
  3. E

Rtx 2070Super ve R7 3700X 1080P'de darboğaz olur mu

Bu ikili 1080p monitörde darboğaz olur mu yoksa 2k monitör mü gerekli
  4. E

RX5700 ve Ryzen 5 3600 UPS önerisi

Selam arkadaşlar bu sisteme nasıl bir UPS gider PC'yi kapatmaya yetsin yeter ya da almaya gerek var mı high power performance GD 750W 80+Gold PSU var o sistemi korur mu sizce öneriniz varsa yazabilirsiniz
  5. E

Asus Rog Strix RX5600XT vs. MSI RX5600XT Gaming X

Arkadaşlar RX 5600XT düşünüyorum fakat yazılımsal sorunlar BIOS güncellenmesi vesaire gibi sorunlar var diyorlar. Ben bu iki ekran kartı arasında kaldım yardımcı olur musunuz? Sorunlar devam ediyor mu? Bu iki kartın hangisi daha iyi soğutmaya sahip ya da bunları bırakıp Sapphire mi alayım.
  6. E

Sapphire Pulse rx5600xt alınır mı

SAPPHIRE RADEON™ RX 5600 XT PULSE GDDR6 6GB 192Bit DX12 AMD Radeon Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar Arkadaşlar bu ekran kartını düşünüyorum bu fiyatlarda başka önerisi olan var mı
  7. E

Xfx rx5600xt ThiccIII Ultra mı? Asus rog strix rx5600xt mi?

Arkadaşlar PC topluyorum ve iki ekran kartı arasında kaldım hangisini tercih etmeliyimXFX AMD Radeon RX 5600 XT THICC III Ultra 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı (RX-56XT6TB48) - incehesap.com ASUS ROG STRIX Radeon RX 5600 XT OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA
  8. E

İnternet hızı iyi mi

Arkadaşlar sonuç böyle yayın yapılır mı?