Arama sonuçlarınız

1. S

Sizce android telefon için en az kaç gb ram gerekli?

Şuan için 4 yeterli ama seneye yetmicektir. En az 6 alınması tavsiyemdir hatta uzun süre kullanım için 8 daha rahat olur
  2. S

Sizce bu sistemi alırken kazıklanmış mıyım?

Piyasa bu zaten normalde uçuk fiyat ama piyasa uçuk olduğu için normal
  3. S

Netflix 4 kişilik yıllık hesap açacağım 3 kişi aranıyor...

Çevrenden kişilerle girsen daha iyi olur tanımadığın insanlar ile para sorunu olabilir 1596393823 Para sorunu olma olasılığı daha fazla diyim
  4. S

Realme 6, 90 Hz ile Amoled Ekrana Karşı Tercih Edilir Mi?

Amoled ekran daha canlıdır görüntü kalitesi daha iyidir. Yenileme hızı daha farklı bir şeydir sadece oyunlarda daha akıcıdır. Yani telefonu ne için alcağına göre değişir
  5. S

İphone 7 hala alınır mı?

iPhone 7 nin desteği 2021 yılında kesilicek haberin olsun iyice araştır bunu 2 sene sonra burdakilere küfür etmeye başlama android telefonun destek kesilmesi gibi olmuyor iphone kapalı sistem olduğu için daha ciddi sonuçları olabilir bunu göz önüne almalısın
  6. S

1 Ay Bilgisayarı Kullanmayacağım Ne Kadar Şarj Etmem Lazım?

Yemek gibi düşünebilirsin az yersen aç kalısın çok yersen rahatsız olursun gibi ortalama şarjda tut
  7. S

Bütçe Sınırınız Olmasa..

Vertu'nun telefonunu alıp sonra onu satmayı düşünmüyorum değilim :)
  8. S

İphone 7 hala alınır mı?

Xiaomi redmi note 9 pro 'yu tercih ederim iphone almak istiyorsan benim gözümde en az iphone 11 alınmalı güncellik sana şarj, performans ve güvenlik sunucaktır
  9. S

Bütçe Sınırınız Olmasa..

Bütçe sıkıntısı olmazsa tabi ki bende iphone 11 pro alırım en güçlü bir işlemci güzel bir ekran iyi bir kamera adamlar hepsini toplayıp sunmuş. Gelecek olarak düşünürsek Samsung'un geliştirceği yeni oled entegreli modeli ne olsa belki iphone 12'ye yetişir kullanıp tecrübe edinmek isterim...
  10. S

12 megabit internet baglattım da ıyımı dır hızı ss atıyım.

Bu hızlar koblolu internet mi kablosuz internet hızı mı ? Bide internet sağlayıcısı bakır kablo mu kullanıyor fiber kablo mu kullanıyor ? Kablosuz bağlantı ise arada kaç duvar (duvarın içindeki demir radyo dalgalarını hatta manyatik alanı kırar)
  11. S

Sistem yükseltme tavsiyesi verir misiniz?

DDR2 destekli bir anakartta ram arttırılsa bile ne kadar etkili olur emin olamadım ekran kartı gelişimide gtx 650 ti kullanılsa bile ne kadar etkisi olur işlemci besliyebilir mi denemek lazım
  12. S

Sistem yükseltme tavsiyesi verir misiniz?

Açıkcası bu sistem ölene kadar devam edip daha sonra bir sistem toplamanı tavsiye ederim. Bilgisayarını ne için kullanıyorsun bilmiyorum yaşınıda bilmiyorum o yüzden tavsiyem ne kadar mantıklı olur emin değilim. Bir işe girip çalışmanı ve para biriktirip kendine bir sistem toplamanı tavsiye ederim
  13. S

Sonunda Bu Sistemi Aldım İyimidir.

Yapcağın işe kullanım sürene göre değişir ama sadece oyun oynarım dersen fark yok ama ben bilgisayarı yoğun kullanan biriyim çizim, animasyon vb program kullanıyorum render almam gerekiyor dersen x570 derim. Oyun işine gelirsek 5600tx ryzen 5 3600-3600x işlemciler için uygun ama 3700 ve üzeri...
  14. S

Bu sistem alınırmı

Açıkcası 1600 af veya 3100 alman daha iyi olurdu
  15. S

Sonunda Bu Sistemi Aldım İyimidir.

Render bilgisayarı olarak düşünürsek işlemci ve ekran kartı seçimi geyet uygun ama 3700x tercih ederdim aralarındaki fiyata değmez oyun olarak düşünürsek çok dengesiz bir sistem olmuş sistem komple değiştirilmeli 1593634984 Anakart ne olursa olsun değiştirilmeli X570 güzel gider
  16. S

5K ile 7K arası laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/monster-abra-a7-v121-intel-core-i5-10300h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-173-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000TXO7K?magaza=MONSTERNOTEBOOK Buna da bakmanı tavsiye ederim
  17. S

5K ile 7K arası laptop önerisi

Masaüstü sistem toplama imkanın var mı
  18. S

Arkadaşlar Sistem Iyimi?

Ram 3200 mhz kullanmana bakarsak ileri dönük bir sistem toplamayı düşünüyorsun yerinde olsam anakartıda B450 serisi bir anakart alırdım
  19. S

Ekran Kartı Bilgisayarımla Uyumlumu Değilmi?

Anladığım kadarıyla elinde bir miktar para var ve bilgisayarını geliştirmek istiyorsun ama teknolojik ürünler bu aralar çok pahalı o parayı katlamaya bakmalısın çünkü ekran kartı alsan işlenci zayıf kalcak işlemci alsan anakartta uymıcak veya ekran kartı zayıf olduğu için verim alamıcaksın
  20. S

Ekran Kartı Bilgisayarımla Uyumlumu Değilmi?

İşlemcin kaçıncı nesil
  21. S

Arkadaşlar 8gb ram R7 240 GB ekran kartı GTA 5 ...

Kaldırmaz
  22. S

Bu bilgisayarı seçtim önerileriniz var mı ?

AMD bir sistemin karşısında durabilcek bir Intel sistem için fiyat farkı normal :)
  23. S

Orta segment telefon alacaklar baksın

Almaman daha iyi çünkü gm batarya olayını tam olarak çözememiş bir firma sadece sabır göster android 10 geç gelicek kabul ama gelicektir
  24. S

Orta segment telefon alacaklar baksın

Android sürümünü dert eden arkadaşlar için Androidone projesindeki telefonlar var zaten sürüme değil telefon özelliklerine bakmak çok daha doğrudurki Xiaomi benzer durumu akıllı saat ve bileklikler de de yapıyor dil desteği güncelleme gibi durumlarda diğer markalara oranla yavaşlar kabul...
  25. S

Nasıl pc ?

Özellikle laptop olması gerekmiyorsa masaüstü sistem toplamanı tavsiye ederim çünkü masaüstünü güncel tutmak daha kolay (işlemci değişimi ekran kartı değişimi vb...) Oyun için açıkcası laptop almam
  26. S

Hangi telefonu almalıyım?

Bütçen işi zorluyor bekleyip para biriktirmeni 2000 ₺ üzerine çıkmanı tavsiye ederim ama aciliyetin varsa 1. Telefonun markasını hiç duymadım zaten ramden dolayı bir süre sonra tarayıcıda bile kasmalar başlıcaktır. 2. Telefona işlemci koymayı unutmuşlar galiba kesinlikle uzak dur. 3. Telefon...
  27. S

Xiaomi nin Allah belasını versin

Android sürümü bu kadar önemliyse neden androidone bir telefon almadın ki
  28. S

Wireless adaptör tavsiyesinde bulunur musunuz ?

Antenden kastımın ne olduğunu bence anladınız dbi değerini bulamamam beni tereddüte düşürüyor
  29. S

Ac bi modem kullanmıyorum 802.11n modem kullanıyorum ve önerdiğiniz adaptör 150 mbps hız desteği sağlıyor ama zaten 100 mbps VDSL internet kullanıyorum benim derdim bana stabil bir bağlantı sunabilmesi ve bunu antenli wireless adaptörler daha iyi sağlamazlar mı bilgim yanlış mı
  30. S

Anakart+İşlemci mi yoksa Ekran kartı mı?

Anakart + işlemci ile başlaman mecburi ve o işlemciye o ekran kartını alırsan işlemciye yazık olur ram konusuna gelince stabil çalışması gecikme süresi falan önemsiz şeyler değiller yazılımdan kastın tam olarak ne hangi programları kullanıcaksın makina programlama falansa ram ve ekran kartını...
  31. S

Arkadaşıma Ekran kartı önerisi

B450 serisi ileri dönük anakartlar ama başlangıç sistemlerinde kullanılan işlemcilerde gerek var mı OC yapmadan kullancaklar için söylüyorum tabi ve bilgisayar birleşenlerinin fiyatıda belli şimdi almak ne kadar doğru olur
  32. S

Sistemime 8gb 3000mhz ram takviyesi gerekli mi?

Hocam çift kanal ram amd için önemli kabul ediyorum ama bu işlemci için ne kadar edebilir ki
  33. S

Sistemime 8gb 3000mhz ram takviyesi gerekli mi?

İşlemcini satıp üzerine para koyma şansın yok mu ?
  34. S

Arkadaşıma Ekran kartı önerisi

Ekran kartından daha büyük sıkıntılar var bu sistem toplanmadıysa sakın böyle bir şey toplamasın eğer kullanıyorsada ekran kartı olmadan kullanmaya devam etsin yok illa ekran kartı almak istiyorsa arkadaşın rx570'in altında bir kart para israfı dışında bir şey değiller daha iyiside kesinlikle...
  35. S

https://www.hepsiburada.com/asus-usb-n14-yuksek-cekim-cift-antenli-kablosuz-usb-adaptor-p-BD501168?magaza=QP+Bili%c5%9fim O fiyatlara çıkarsak bu daha iyi olmaz mı ?
  36. S

Modem ile bilgisayarım arasında 3 tane duvar var ve bazen bağlantı kopuyor bende bilgisayara takabilceğim bir usb wireless adaptörü almayı düşünüyorum tavsiye edebilceğiniz bir model var mı ? Bütçe olarak 40-50₺'lik bir şey işime yararsa tercihim o yöndedir ama 160-170₺ civarlarınada çıkabilirim
  37. S

Rx5500xt almayı düşünüyorum ama fiyatlar çok uçmuş

Aralarındaki fark 5 fps i geçmez o yüzden onu çok önemsemene gerek yok
  38. S

Rx5500xt almayı düşünüyorum ama fiyatlar çok uçmuş

Beklemeni tavsiye ederim ama yok ben bekliyemem dersen gtx 1650 super twin x2 oc veya Sapphire Pulsa AMD Radeon RX580 fiyatlarına bakabilirsin