Arama sonuçlarınız

1. GürhanYüksel

Laptop biosta takılı kalıyor sorun nerede??

Arkadaşlar Laptopumu açmaya çlaıştığımda bios ekranında takılı kalıyor sorun nerededir acaba ne yapmam lazım? şimdeden teşekkürler
  2. GürhanYüksel

Öğretmen İçin Laptop

Merhaba arkadaşlar herkese iyi günler dilerim, halam için bi laptopa ihtiyacımız var. Kendisi öğretmen ve laptop da oyun oynanmayıp iş için kullanılacaktır. Online ders falan anlatılacak. 5-6 ya da biraz daha üstünde önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
  3. GürhanYüksel

6500tl Sistem Önerisi

Merhaba arkadaşlar, AMD'nin ekran kartlarını beklemek ve Nvidia 3060'ı da görebilmek için şimdi sistem toplayıp onlar çıkınca ekran kartını yükseltmeyi düşünüyorum. Oyun amaçlı toplanan bi sistem olacak, işlemci anakart vb. donanımları geleceğe yatırım olarak ekran kartı ise günü kurtaracak...
  4. GürhanYüksel

Nvidia 3000 Serisi İçin Sistem Toplama

Arkadaşlar selamlar. Eylül ayı içerisinde almak istediğim bilgisayarımı ekim sonuna erteledim 3000 serisi kartlardan dolayı. Sizce o zaman çıkacak hazır sistemleri mi beklemek daha mantıklı olur - ki fiyat açısından hazır sistem biraz daha uyguna geliyor sanırım- ya da şimdiden parçaları ve...
  5. GürhanYüksel

Nvidia Yeni Ekran Kartlarını Tanıttı!

Arkadaşlar sunumda gördüğüm kadarıyla 3070 performans olarak 2080ti'a denkmiş ve 499 dolar gibi bi çıkış fiyatı gösterdiler ki sanırım 2070S ile eşdeğer bir fiyata geliyor. Siz izlediniz mi? Neeler düşünüyorsunuz? Türkiyeye gelişi ne zaman olur? Fiyatı ne kadar olur Türkiye'de?
  6. GürhanYüksel

Monitör önerisi

Selam beyler tekrardan. 2.5-2.7k civarı bi bütçem var monitör için. Sizce hepsini bi monitöre mi basayım yoksa incehesap indirimine göre AOC G2868PQU 28" 1ms 60Hz FreeSync FlickerFree TN WLED 4K Ultra HD Gaming Monitör - incehesap.com bu + Acer KG241QS 23.6" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync...
  7. GürhanYüksel

İnceHesap Gaming Gecesinde İndirime Girecek Monitör Alınır mı?

GamePower Intense X60 27'' 1ms 165Hz Curved 2K WQHD 2560*1440 RGB Gaming Monitör - incehesap.com beyler alınmaz mı alınır mı bilemiyorum. Bi arkadaş gamepowera o kadar para verme demişti şimdi indirime de girecek aynı özellikte bbu fiyata monitör olmuyor sanırım ne dersiniz?
  8. GürhanYüksel

10.000 tl Monitör Dahil Sistem Önerisi

Merhaba dostlar, ekranı ağustos 15de, kasayı ise eylül 15'de alabileceğim. Ekranda bu çok kafama yattı GamePower Intense X60 27'' 1ms 165Hz Curved 2K WQHD 2560*1440 RGB Gaming Monitör (Samsung VA Panel) - incehesap.com . Sistem olarak ise Ohm 2757X [FrekansTV] | R5 3500X RX 5700 XT 8G 16GB DDR4...
  9. GürhanYüksel

incehesap'taki 7000tl değerindeki sistem

Ohm 2757X [FrekansTV] | R5 3500X RX 5700 XT 8G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com sizce nasıl? ne gibi özelleştirmeler yapılmalı üzerinde?
  10. GürhanYüksel

i5-9600k İşlemcili 6000tl Civarı Sistem Toplanabilir mi?

Selamlar. AMD işlemci ve ekran kartları etrafındaki sistemlere bakıyordum hep ama intel i5-9600k'nın fiyat performans olarak baya iyi olduğu gözüme çarptı naçizane tüm bilgisizliğimle. Bu işlemciyi kullanarak 6000 tl bandında bir bilgisayar toplayabilir miyim merak ettim. Şimdiden yardımlarınız...