Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım Windows Update ve güvenlik çalışmıyor

Merhaba, Her şey Hitman 2 Türkçe yamasının indirmemle başladı. Meğerse yama değil virüs dosyasıymış. Bilgisayarı Malwarebytes ve CCleaner ile tarama yaptırdım. Malwarebytes virüsleri buldu ve karantinaya aldı. Buraya kadar bir sıkıntı yok. Sıkıntı virüs dosyası benim Windows güvenliği ve Update...
  2. E

FM 2020 Oyun içi editör gözükmüyor(epic games)

Merhaba. FM 2020 Epic Games'de ücretsiz oldu. 18 lira verip oyun içi editörü Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu yükledim ama kalem işareti oyunda gözükmüyor. Ne yapmam lazım? ARK oyununun üstünde bir eklenti yazıyor. FM 2020'de de yazması gerekiyor ama almama rağmen yazmıyor.
  3. E

Gaming Prime sayfa bulunamadı hatası

Merhaba, amazon prime oldu.Prime video oldu.Ama gaming prime a girerken resimdeki hatayı veriyor. Çözümünü bilen var mı ?
  4. E

Csgo Harita Yüklenirken Yanıt Vermeme

Merhaba, ben bu oyunu 2 yıl önce kasma donma harita yüklenmeme gibi hataları almadan 300 saat oynadım. Ondan sonra 2 yıl hiç oynamadım. Bu sene tekrar başlayayım dedim ama oyunda fps düşmeleri olmaya başladı. İnternetten araştırdım kayıt defterine birkaç ayar ekledim falan. Menüde FPS yükseldi...