Arama sonuçlarınız

1. AspectZero

Apple Watch Cam Değişimi

Merhabalar. Apple watch 4. nesil 44mm apple watch saatim var. Üst kısmı kırıldı sanırım cam diye geçiyor yani ekranı falan sağlam dokunmatiği falan çalışıyor. Üst camında baya çatlak var rahatsız ediyor beni. Değiştirmek istiyorum bir kaç yeri aradım yazı girmişler ama yapmıyorlar anlamadım...
  2. AspectZero

Hangi bölümü tercih etmeliyim ? ÜNİVERSİTE

doğrudur ama hani 3 - 5 bir yorum yapsanızda "ha bak bunun dediğide mantıklı" desem :)
  3. AspectZero

Keylogger

telefona sıfırdan yazılım atmanı öneririm. FORMAT DEĞİL !!!
  4. AspectZero

Hangi bölümü tercih etmeliyim ? ÜNİVERSİTE

Merhabalar. Bu aralar kafam çok karışık. Üniversite için hangi bölümü seçim yapma konusunda kafam çok karıştı. Ben hep çevremdekilere Yazılım Müh. olacağım, okuyacağım diyordum ta ki kendime "hangi bölümü okuyacağımı" sorgulayana kadar. Ben görseli kuvvetli bir kişiyim yani bu cgi, vfx vb...
  5. AspectZero

Doping Hafıza Sizce Alınır mı ? Mantıklı mı ?

peki nasıl çalışabilirim ? varmı önereceğin farklı şeyler ? 1596720049 arkadaşım raunt aldı önermiyor aynısı eba akademide var diyor ordan çalış daha iyi diyor.
  6. AspectZero

Doping Hafıza Sizce Alınır mı ? Mantıklı mı ?

Merhabalar. Lise mezunuyum 1 sene hastalıklarımdan dolayı ara verdim ve bu senede çalışmak için ara vereceğim. Doping hafıza almayı düşünüyorum bu konu hakkında düşüncelerinizi yazarsanız çok sevinirim. Sayısal için paket alacağım 2.200 ₺. Daha önce hiç test çözmemiş ve ders çalışmamış biri için...
  7. AspectZero

Telefonumda bir sorun var

gece gece kafamı kaldı be :D 1592782168 ne garantisi telefonun affedersin içinden geçtim :D
  8. AspectZero

Telefonumda bir sorun var

ARKADAŞLAR LEFE BLADE X7 bir belalı telefonum var. Bunun tam olarak kodu vardı amazonda yazınca direk olarak çıkıyordu bilen varsa yazsın. Birde asıl sorunum on off filmi lazım nasıl bulucam yardımcı olabilir misiniz ? Aşağıdaki fotoğrafta on off filmi kodu falan araştırdım ama bir türlü...
  9. AspectZero

Java Yardım

vallaha benim değil :D tanıdık istedi o yüzden araştırma yaptım ama bulamadım bende şansımı burda deniyeyim dedim :)
  10. AspectZero

Decathlon'un LGBTİ+ Onur Paylaşımı

Bu nasıl bir şey lgbt'ye destek vermek ne demek. Söze gelince elhamdülillah müslümanız ama LGBT'ye desteğimiz sonsuz ? :D çok garip bir olay. Bence bu tür şeylere destek verilmemeli şahsen kınıyorum. (bu yazıyı okuyan kişilerin belki buraya yazacak kadar cesareti olmayabilir içinden bana sövmüş...
  11. AspectZero

arkadaşlar boyum 1.70 15 yaşındayım boyum daha uzar mı

@Görkem Say konuyu düzeltir misiniz ?
  12. AspectZero

arkadaşlar boyum 1.70 15 yaşındayım boyum daha uzar mı

yaş 19 boy 1.60 :/
  13. AspectZero

Java Yardım

2. Goldbach teoremine göre her çift sayı kendisinden önceki iki asal sayının toplamıdır. Örnekler; 8 = 5+3 18 =11+7 13 + 5 102 = 97 + 5 89 + 13 Bilgisayarın 2 den büyük 100 den küçük rastgele bir ÇİFT sayı üretmesini sağlayarak. Bu çift sayıyı oluşturan asal çiftlerinin tamamını yazdırınız...
  14. AspectZero

Discord mesaj atamama sorunu

Mesajın iletilemedi çünkü alıcı ile herhangi bir sunucu paylaşmıyorsun veya paylaşılan sunucunda direkt mesajları devre dışı bıraktın, alıcı sadece arkadaşlardan direkt mesaj kabul ediyor veya alıcı tarafından engellendin. Ben sunucuda yokken gelenler var ve mesaj atiyorlar daha sonrasinda ben...
  15. AspectZero

Hangi programlama dilini öğrenmeliyim. Sıfırdan başlayacağım. Nereden başlayayım. Fen lisesi öğrencisiyim.

Sana python'u önerebilirim. Ama daha önce hiç bir kodlama alt yapın yoksa zorlanırsın şahsen ben web ve programcılığı meslek lisesi mezunuyum yeri geliyor zorlanıyorum. Yani istersen ilk önce bir alt yapı için C# PHP CSS ÖĞRENMENİ TAVSİYE EDERİM. 1590694183 Şunlarida ekleme yapayim. Eğerki̇...
  16. AspectZero

Shoplanmasını istediğiniz eğlenceli fotoğrafları atın birlikte daha eğlenceli hale getirelim.

Shoplanmasını istediğiniz eğlenceli fotoğrafları atın birlikte daha eğlenceli hale getirelim.
  17. AspectZero

Instagram Müzik ekleme özelliği yok

Selamun Aleyküm. Telefonum yurt dışı cihaz imeil atılmadı daha ve ben bu süreçte telefonu kullanıyorum ama instagramda müzik özelliğini gelmediğini fark ettin dedimki muhtemelen bu benim telefonumun imeil olmadığından kaynaklanıyor. 2 - 3 gün sonra kardeşimin instagram hesabımı yine aynı telefon...
  18. AspectZero

Adobe Photoshop CS6 Brush hatası

sana özelden mesaj attım videoyu atabilirsin. !
  19. AspectZero

Discord Bot

<script> alert(Math.floor(Math.random() * 101)); // 0 ve 100 arasında sayı üretir. </script>
  20. AspectZero

Sunucuda açık buldum

oha ne ara Avusturalya'ya bağladın sen :D
  21. AspectZero

Türknet'e geçilir mi?

Evet müşteri hizmetleri yok sanırım :D adamlar hiç mi cevap vermez ya.
  22. AspectZero

Türknet'e geçilir mi?

ama çoğu kişide yok geçilmez diyor bende arada kaldım. Yok efendim ikide bir ping çıkıyor yok şöyle yok böyle. Çok arada kaldım siz kaç aydır kullanıyorsunuz ve kullanım sürecinde hiç bir sıkıntı çıktımı en ufak olsa bile ?
  23. AspectZero

Türknet'e geçilir mi?

Türknet'e geçilir mi? konusunda pek birşey diyemem ama. 2. sorun için benimde 8 mbps'e kadar bir hızım var bu 8 mbps indirme hızı normalde 700 - 800 kb aralarında indirme yapması lazım ama gel gör ki benim indirme hızım max 450 kb çıkıyor ve bu durumda nadir oluyor yani 200 kb ile 300 kb...
  24. AspectZero

İslam huzurlu olmaya yeterli mi.?

işte bu durumda ALLAH seni sınıyordu.
  25. AspectZero

Python ve Visual Studio hakkında yardım

Python ile bilgisayar sistem özelliklerini öğrenme burda senin sorduğun sorunun cevabını veren bir kaç kişi olmuş istersen bir göz at