Arama sonuçlarınız

1. E

Kuşlar, Diğer Sokak Hayvanları Kadar Düşünülüyor mu?

Merhabalar öncelikle. Ben 7. sınıfta öğrenciyim ve Tübitak 4006 projesi yapıyoruz. İsteyen buradan ayrıntılı bilgiye ulaşabilir 4006 projeleri hakkında. Proje başvuru kısmı için de anket vb. ekler de koyabiliyoruz ben de buna anket koymak istedim ve buradayım :). Neyse soru yazıyor gördüğünüz...
  2. E

7.000 tl ücret ile laptop

Game garajın kendi sitesine git kafana göre bi kombin yap zaten fiyatına göre (bütçene) bişey bul ama HDD olarak 1 tb seç ki okuma/yazma hızı artsın(baya artıyor).
  3. E

6000 Tl Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Teşekkürler cevaplarınız için fakat HP nin kendi sitesinde store.hp.com dan bulduğum bilgisayarlar daha iyi ve daha uyguna geliyor. Ama yine de teşekkürler.
  4. E

Peki daha ucuza ne bulabilirim mesela
  5. E

Öyle ise muhteşem. 9. Nesil i7 diyorsun hocam yani
  6. E

Aslında ben bakıyorum da ailem alıcak ben de biraz bakınıyorum f/p bişey bulabilirsem diye. Haklısınız değer aradaki farka ama şunu soracağım AMD işlemcileri çok bilmiyorum hele laptopları, intelde neye denktir acaba
  7. E

Oyuncu bilgisayarı olabilir.Oyun oynayacağım.İşlemcisi de iyi bir şey olursa güzel olur doğrusu.Ama en önemlisi iyi ekran kartı.Ram de 8'in altındaysa hiç önermeyin bile. En az 12 olursa iyi olur ama 8 de olur.Şimdiden teşekkürler.