Arama sonuçlarınız

1. Ü

Yardım 14000 TL Yazılım için laptop önerisi

Genel olarka universite ve yazılım için almayı düşünüyorum. Yılbaşından sonra fiyatlar artar mı? Sizce en iyi laptop bu bütçede nedir? Bütçe: 13-14 k
  2. Ü

Mobil ping karşılaşması

Varmı başka bilen
  3. Ü

Mobil ping karşılaşması

Yok mesela instadan internet normal bang bang te cok dusuk acaba lol mobilde dusuk olurmu sorum bu
  4. Ü

Mobil ping karşılaşması

Beyler internetim normalde fena sayilmaz. Fakat mobile legends bang bang da oynatmiyor pingten 200 hep. Yeni cıkan lol wildraft yani mobile lol indirsem ping sorunu degisirmi orda pingim farkli olurmu ?
  5. Ü

Pcnin acilip kapanmasi

Girince ne yapmam gerek 1607602402 Yanlıs duymadiysam hdd den ses geliyor zzzzz diye
  6. Ü

Pcnin acilip kapanmasi

Bilgisayardayken aninden elektrik gitti ondan sonra oldu hersey 1607593877 Bu durum gitti simdide mavi ekran veriyo res at diyo atiyorum siyah ekran veriyor hep
  7. Ü

Ekran Kartsız Bilgisayar

Mavi ekran hatasü alıyordum ekran kartıni çıkardim 3 tane rami taktim onceden takili olanlari 6gb ram toplam. 1 gün önce bütün kabloları söküp ramleri ekran kartini hdd yi ciksrip bir yere koydum 40 dk sonra taktim çalışmıştı. Ama suan ekran kartlida olmuyor ekran kartsız da olmuyor sorun hdd...
  8. Ü

BIOS pili değiştirmek

Ikisininde ustünde CR 2032 yaziyor 1 tanesinin üstunde 3V digerinde 603 yaziyor garip 1607422316 Sağdaki kullandigim 1607422364 Fotoğraf geldimi yolladimda
  9. Ü

BIOS pili değiştirmek

Bakayım bir dakika
  10. Ü

BIOS pili değiştirmek

Simdi bilgisayarım problemi ekran gelmiyor ama kasa calisiyor dün mavi ekran veriyodu bu sabah aciyorum oto res atiyo 10 sn de bir hepsi dersteyken elektrigin 2 kez gitmesiyle basladi. Elimde 0. Anakarttan bios pili var ustundeki yazilar ayni degil degistirsem birsey olurmu zarar verirmi
  11. Ü

Pcnin acilip kapanmasi

Bilgisayarı acıyorum sonra 5 sn sonra kapaniyor sonra aciliuor otomatik olarak sürekli. Hdd nin kablosunu cikarip taktim olmadi. Bundan önce ekran kartini ve ramleri oksitlenme olasiligina karsi temizledim. Elimde bios pili var kullanilmamis ama uyumlu falanmi bilmiyorum. Suan ilk kez a disk...
  12. Ü

Ekran gelmiyo

Ekran tamamen gelmiyordu ama ramleri silince silgiyle simdide boyle kaldi fotografini koydum. 2 saat oncede mavi ekran vermisti. 1607348435
  13. Ü

Mavi ekran

Nereden ulasacagim ki bilmiyorum. 1607331196 1607331236 1607331322 Fotograf attim ama sanirim gelmedi. Yazan su: The firmware has detected that the system memory has decreased 1607331900 Sorunum cozuldu 7 gb ramden 2 gb cikarttim.bunlari deneyerek hangisi hatali fiye bakmalimiyim ?
  14. Ü

Mavi ekran

Bilgisayardeyken elektrik gitti ve mavi ekran geldi. Intel logosu geliyor sonra Windows oto onarma yapiliyor diyor sonra direk mavi ekrna goturuyor ve orda kaliyor. Acil yardima ihtiyacım var.
  15. Ü

Bilgisayar uyku modunda açılmıyor

Sorunum şu: Ben klavyedeki uyku tuşunu iptal etmek istiyordum yaptım fakat başka şeylerde yaptım sanırım. Kendim sol alttan uyku moduna alınca ekran gidiyor fakat kasa halen çalışmaya devam ediyor ve bir tuşa tıkladığımda ekran gelmiyor restart atmak zorunda kalıyorum. Lütfen bilen biri yardım...
  16. Ü

Opera GX vs Google Chrome

Güncel...
  17. Ü

Opera GX vs Google Chrome

Sizce hangisini kullanmalıyım? Neden?
  18. Ü

"Fullprogramlarindir" Güvenlimi?

GIMP' i deniyorum öyleyse ücretsiz bir yazılım. Denenebilir. Onun için fikirleriniz nedir ?
  19. Ü

"Fullprogramlarindir" Güvenlimi?

Sizce güvenlimi değilse neden değil. Photoshop CS6 indirmeyi düşünüyorum fakat bazıları virüs olduğunu söylüyor. Kararsız kaldım.
  20. Ü

Ücretsiz Photoshop Programı

Peki bu 7 gün ücretsizi yükleyip sonra iptal etme varmı
  21. Ü

Yazdıklarınızı hepsini inceliceğim. Teşekkür ederim başka çözümler bekliyorum yazabilirsiniz. :)
  22. Ü

Ailemi laptop almak yerine toplama almaya nasıl ikna edebilirim

Bence Performanslarından bahset alcaksanız en iyisini almalıyız aldıktan sonra bozulur sa hiç bir işe yaramaz. Ekonomi-Performans az anlatırsan ikna edebilirsin. Tabii çok uğraşman gerek. :D
  23. Ü

After effects galiba ücretli aynı PP Cs6 daki gibi 7 gün sonra ücretli zorunlu. Bide hareketli grafikler için o.
  24. Ü

Adobe den ücretsiz denicektim ama 7 gün sonra para istiyor. Yeni birşeyler öğrenmek istiyorum. İlk defa yapıcam. Önerdiğiniz yada PP Cs6 ücretsiz olan bir yer var mı (Güvenli). Yorumlarınızı mutlaka bekliyorum. :)
  25. Ü

VMware Workstation Player Unsupported CPU detected hatası

İşlemci: Intel® Core™2 Quad Q6600 Aldığım hata bu. VMware kurup sanal makineya Linux kurmak istiyorum ama hata veriyor. Sebebi nedir? ( Ayrıca işlemcim sanallaştırma teknolojisine evet )